(Beránek)
  • 60 59:48
    2

FBC LETOHRAD Orel Orlice - SK Jihlava 6:7
branky: 9. Roman Kristek, 14. František Majvald, 17. František Majvald, 31. František Majvald, 39. Vojtěch Marek, 48. Jiří Skalický - 4. Miroslav Daněk, 16. Tomáš Kasper, 26. Tomáš Kasper, 33. Tomáš Kasper, 35. Tomáš Kasper, 36. Jakub Blažíček, 60. Michal Strejček; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 0 + František Majvald 5:4; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Roman Doleček 22 - Štěpán Vyskočil 20; po třetinách: 3:2, 2:4, 1:1
59:59 Komentář trenéra domácích Petra Adamce: Konečně ligové utkání kde se do zavěrečného hvizdu hrálo o body. Bohužel zase žádny bod nezůstane doma. Rozhodně se ale naše hra zlepšuje a doufejme, že na zlepšený výkon navážeme již zítra. Děkuji soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
59:59 Komentář trenéra hostů Komendy: Zápas si komplikovali naší nedůraznou hrou a nechali soupeře dostávat do hry. Děkujeme soupeři
59:48 Vyloučen hráč #6 Miroslav Daněk družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
59:34 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
59:34 GÓL SK Jihlava! 6:7
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #93 Michal Strejček, asistoval #45 Michal Beránek (6:7)
54:26 Vyloučen hráč #93 Michal Strejček družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
49:38 Vyloučen hráč #6 Miroslav Daněk družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
47:50 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 6:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #6 Jiří Skalický, asistoval #23 Jakub Doleček (6:6)
38:14 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Vojtěch Marek bez asistence (5:6)
35:38 GÓL SK Jihlava! 4:6
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #96 Jakub Blažíček, asistoval #88 Jan Beránek (4:6)
34:34 GÓL SK Jihlava! 4:5
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #76 Jan Horský (4:5)
32:08 GÓL SK Jihlava! 4:4
30:24 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #42 Petr Doleček (4:3)
25:34 GÓL SK Jihlava! 3:3
19:27 Vyloučen hráč #21 František Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 5 minuty za sekání
16:16 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #6 Jiří Skalický (3:2)
15:09 GÓL SK Jihlava! 2:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #88 Jan Beránek (2:2)
13:11 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (2:1)
13:11 Vyloučen hráč #6 Miroslav Daněk družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:26 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #7 Roman Kristek, asistoval #10 Daniel Baláš (1:1)
03:38 GÓL SK Jihlava! 0:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #6 Miroslav Daněk, asistoval #76 Jan Horský (0:1)