6:9
    Michal BERÁNEK
    (Beránek)

FTC Vysoké Mýto - SK Jihlava 6:9
branky: 9. David Vaňásek, 10. Adam Kobr, 28. Milan Koubek, 36. Milan Koubek, 37. Vít Jakubec, 57. Adam Kobr - 8. Jan Horský, 42. Tomáš Paul, 44. Tomáš Paul, 45. Michal Strejček, 47. Jan Beránek, 48. Jan Horský, 52. Martin Štoll, 59. Jan Horský, 60. Michal Beránek; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 39 - Tomáš Cacek 23, Štěpán Vyskočil 13; po třetinách: 2:1, 3:0, 1:8
59:59 Komentář trenéra hostí: Po protrápené úvodní třetině a naší nepovedené druhé třetině, kde dá se říct jsme nepředvedli vůbec nic, se nám povedl vstup do třetí třetiny. Ve třetí třetině jsme zlepšili naši hru, což vedlo k osmi brankám, které rozhodly. Děkujeme soupeři.
59:59 Komentář trenéra domácích: Tohle mi nestojí za komentář!
59:49 GÓL SK Jihlava! 6:9
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #88 Jan Beránek (6:9)
58:50 GÓL SK Jihlava! 6:8
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #45 Michal Beránek (6:8)
58:36 Skvělé příležitosti má Mejto, ale né a né to tam padnout
57:47 A přece po nepřesnosti přišla střela domácích a fanoušci jsou stále hlasitější
57:38 Hosté nepouštějí soupeře do šancí
57:00 Tři minuty do konce a Jihlava podruhé v krádkém časovém sledu zacílila do boční síťky
56:01 Fanoušci cítí šanci a chtějí ještě jeden góóól v braně soupeře
56:00 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #10 Milan Koubek (6:7)
55:43 Když už se Vysoké Mýto dostane k bráně soupeře, často nepřesně nahraje a zbytečně se tak připravuje o šance
52:49 Fanoušci povzbuzují tým domácích, ovšem ten prohrává o dvě branky a bude velice těžké srovnat
51:48 Opravdu nečekaný výbuch domácích ve třetí části, který zajistil pátý gól v řadě Jihlavě... Na góly ve třetí části je to 0:5!!!
51:28 GÓL SK Jihlava! 5:7
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #11 Martin Štoll, asistoval #7 Tomáš Paul (5:7)
50:34 Bývalý hráč Svitav, Víťa Jakubec odevzdal míč na tribunu a zamával faninkám
50:00 Polovina třetí, tedy poslední části a Jihlava u míče
48:54 Vyloučen hráč #16 Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zvedání florbalky
47:59 GÓL SK Jihlava! 5:6
47:29 Vyloučen hráč #7 Tomáš Paul družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
46:44 Je srovnáno, ale sotva se rozehrálo, Vysoké Mýto získává výhodu odloženého vyloučení
46:09 GÓL SK Jihlava! 5:5
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #6 Miroslav Daněk (5:5)
44:40 Netrvalo to dlouho a z jasného skóre se vyklubalo pouze jednobrankové vedení Vysokého Mýta
44:12 GÓL SK Jihlava! 5:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #93 Michal Strejček, asistoval #88 Jan Beránek (5:4)
43:50 Stejně jako včera i dnes je zde skvělá atmosféra a divácká účast atakuje hranici stovky!!!
43:49 Timeout FTC Vysoké Mýto
43:49 GÓL SK Jihlava! 5:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Tomáš Paul, asistoval #4 Tomáš Kasper (5:3)
41:51 GÓL SK Jihlava! 5:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Tomáš Paul bez asistence (5:2)
40:20 Poslední část začíná ve skvělém, rychlém tempu
39:59 Střely VM 20:15 JIHL
39:56 Je důležité vyzdvihnout, že dnešní hře nic nechybí a jedná se o atraktivní zápas této soutěže
39:32 Domácí tým má možnost vstřelit gól po volném úderu, ovšem to se nedaří a střela končí za zadním mantinelem
39:00 Poslední minuta druhé části a u míče tým FTC Vysoké Mýto
38:19 A nově prostřídaný brankář hostujícího týmu Štěpán Vysokčil předvedl skvělý, těžký první zákrok - helmou
36:36 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Štěpán Vyskočil družstva SK Jihlava
36:35 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Vít Jakubec, asistoval #78 Jiří Unzeitig (5:1)
35:59 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Milan Koubek bez asistence (4:1)
34:20 Vyloučen hráč #78 Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:05 Brankář hostí si nevybral nejlepší způsob k rozehrávce, ale obrana si s tím poradila
32:08 Tomáš Paul je dnes hodně vidět a Jihlava může být více než ráda, že má takového rychlého bojovníka ve svých řadách
31:18 Vyloučen hráč #6 Miroslav Daněk družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
30:36 Domácí kouzlí v útoku a vyčarovali pouze roh
28:40 Další výborná šance Vysokého Mýta, která byla zakončena pouze do brankáře
27:12 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Milan Koubek, asistoval #16 Václav Vilímek (3:1)
26:17 Jihlava má další příležitost po rohu, ale střelu zachytil Olejár a u míče je tak znovu Vysoké Mýto
25:01 Hosté se drží opět v útoku, po příchodu pátého hráče z trestné lavice
23:43 Jihlava znovu střílela do otkryté části brány, ale zradila ji koncovka. Ovšem bezesporu by si měli dát domácí pozor na takové šance při vlastní přesilové hře
23:12 Skvělá střela Šimáčka z poloviny hřiště, brankář vyrazil helmou
22:42 Vyloučen hráč #7 Tomáš Paul družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
22:35 Vysokomýtští získávají výhodu odloženého vyloučení
22:15 Obdobná situace na druhé straně, ale Vysoké Mýto nepřesně rozehrálo
21:19 Až teď, ale Jihlava zastavila jejich rozehrávku a založila takový útok, že jeden z útočníků střílel na prázdnou bránu... Jeho střelu zastavil jeden z obránců, díky dohrání střelce si vyparacovala po faulu Jihlava další výbornou příležitost
20:59 Domácí jsou v plném počtu, ale stále se jim nedaří dostat z obrany
20:05 Od prvních vteřin druhé části se Jihlava přesunula, díky přesilovce, do útoku a obstřeluje soupeřovu bránu
19:59 Střely VM 10:14 JIHL
18:50 Skvělá šance Mýta v oslabení, byla zastavena po nepřesné nahrávce... Nyní má soupeř možnost využít přesilovky, uvidíme jak s ní naloží, protože především v druhé části bude z trestu zbývat více jak minuta
18:49 Vyloučen hráč #16 Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
18:10 A teď brankář Jihlavy vytahoval míček doslova na brankové čáře
16:56 Skvělá příležitost pro Jihlavu, výtečný zákrok brankáře domácích a hra putuje na hokejkách hráču FTC na útočnou polovinu hrací plochy
14:40 Vysokomýtský Honza Kajsrlík je skvělí sprinter a i dnes je při chuti, soupeři mu sotva stačí, ale chtělo by to zpřesnit rozehru
13:44 Výborná kombinace mezi Tomášem Paulem a Martinem Beránkem z Jihlavy, po jejichž šanci končí míče za zadním mantinelem
12:47 Tomáš Vítek dnes hraje ve skvělé pohodě, nebojí se pracovat s míčem na hokejce a rozdavá přesné nahrávky
12:11 Jihlava si vypracovala šanci při kombinaci za bránou, ale k zakončení nedošlo a hra se přesouvá na druhou stranu
11:16 Vysoké Mýto si postupně buduje tlak z obrané půli, nyní přichází o míč a Jihlava uklidňuje hru, zpětnou nahrávkou za vlastní bránu
09:45 Dva rychlé posobě jdoucí góly posílají Vysoké Mýto do jednobrankového vedení
09:43 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:1
08:47 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #9 Vít Jakubec (1:1)
08:14 Vyloučen hráč #4 Tomáš Kasper družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
07:43 GÓL SK Jihlava! 0:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #6 Miroslav Daněk (0:1)
04:55 Tomáš Vitek našel krásnou přihrávkou Václava Vilímka ale ten bránu přestřelil.
03:30 hra je otevřená pro oba dva týmy.
01:03 Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání