3

1

3.

Hornets Brno ZŠ Horní - FBC Mohelnice 4:3pn
branky: 3. Tibor Kučera, 5. Patrik Fabián, 40. Daniel Havel, N Patrik Fabián - 13. David Nejezchleba, 47. Adam Heidenreich, 49. Filip Sedmera; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Bořek Králík 21 - Jakub Haltmar 30; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #19 Robin Růžička a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #45 Lukáš Zach , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #89 Patrik Fabián a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #46 Tomáš Pudil a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #15 Jakub Matula a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Hodnocení celého utkání: Zápas vyrovnavnej, Horneti lepší v nájezdech.
65:00 Růžička stylově proměnil rozhodující nájezd a Horneti berou o bod navíc.
65:00 Tak ani prodloužení nám neukázalo vítěze, uvidíme nájezdovou loterii.
65:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Dokoupila: Vyrovnaný a kvalitní zápas z obou stran, takových jsme letos bohužel moc neodehráli. Je třeba zmínit skvělý týmový výkona a famózní zákroky Haltmara, který nám dnes získal převelice důležitý bod do tabulky. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům za kvalitní amotšku.
65:00 Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera: Zápas prvního s druhým přinesl dobrý florbal. Utkání bylo vyrovnané s šancemi na obou stranách. Od nás velmi slušný výkon, konečně jsme zapnuli i směrem dozadu. Výborný výkon podal brankář soupeře. Děkujeme soupeři, divákům i rozhodčím za kvalitní zápas.
63:55 Růžička těsně mimo.
62:58 Hornets zatím většinu prodloužení na bolónu.
60:20 Králík nepustil míček za svoje záda.
60:00 Zápas je dneska fakt vyrovnanej. Máme tu prodloužení, tak uvidíme kdo si odveze bod navíc.
59:30 Zvoní tyčka Králikovi brány.
58:31 Timeout FBC Mohelnice
58:06 Stav je vyrovnaný, drama a napětí na hale by ses dalo krájet.
54:20 Haltmar neskutečně drží svoje spoluhráče.
53:50 Vyloučen hráč #22 Adam Heidenreich družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
53:50 První přesilovka pro Hornets.
52:50 Matulovi to dneska nelepí.
50:30 Nádherný kros z podání Fabiána ale Haltmar kontruje a likviduje Matulovu střelu.
48:49 GÓL FBC Mohelnice! 3:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #66 Filip Sedmera, asistoval #48 Tomáš Havelka (3:3)
48:49 Sedmera důrazný na velkém brankovišti a máme srovnáno. Bude to ještě drama.
48:00 Brejky dneska Hornetům moc nejdou.
46:16 Balón teď přeplachtil snad celý hřiště a odrazil se za Králikova záda.
46:15 GÓL FBC Mohelnice! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #22 Adam Heidenreich, asistoval #27 Adam Špička (3:2)
46:10 Half-voley v podání Matuly gólmana Mohelncie narozdíl od stolku nepřekvapil.
43:30 Hornets teď drží Mohelnici v talku na vlastní půlce.
42:00 Drápal neprocedil balónek za Haltmara.
40:30 Zach prověřil z půlky Králikovu bdělost.
40:00 Střely po 2.třetině: Hornets - 12, Mohelnice - 8
40:00 Hodnocení 2.třetiny: Gólů moc nepadlo, šancí na obou stranách hafo. Utkání je to vyrovnaný.
39:15 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #27 Matyáš Weinstein (3:1)
39:15 Hornets teď předvedli slušivou kombinaci a Havel prostřelil balónek za soupeřova záda.
37:00 Pěknej brejk Hornets ale Růžička míří naprosto mimo bránu.
35:20 Haltmar teď předvedl dva velmi dobré zákroky.
34:00 Jak na začátku třetiny byla hra vyklidněná tak teď je hra docela splašená.
33:30 Králík teď předvedl rychlý reflexivní zákrok z bezprostřední blízkosti.
31:35 Sedmera teď pálí velmi nad kasu.
31:20 První přesilovka pro Mohelnici.
31:19 Vyloučen hráč #88 Michal Odložilík družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
30:30 Šmarda teď dvakrát těsně dorážel ale ani jednou neprocpal balónek za záda gólmana.
27:50 Haltmar teď likviduje dvě po sobě jdoucí střely Hornets.
26:00 Haltmar po vzoru fotbalových golmanů převýšil všechny hráče a chytá míček ze vzduchu.
23:13 I když Sedmera tuto taktiku nevyznává. Na poslední chvíli hasí Matula.
22:00 Hra je teď na obozu stranách klidná dlouho stavěný útoky bez brejků.
20:01 Po buly na míčku Mohelnice.
20:00 Střely po první třetině: Hornets-9 ´, Mohelnice-7
20:00 Hodnocení první třetiny třetiny: Horneti důraznější před golmanem a více na balónku, Mohelnice zase neskutečný střely. Je to vyrovnaný!
19:00 Poslední minuta 1.třetiny a Mohelnice na balónku.
18:30 Havelka ted zajimavou střelou ohrozil bránu Králika.
13:30 Matula v úniku neúspešný.
12:01 GÓL FBC Mohelnice! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #88 Martin Kubíček (2:1)
12:01 Dalekonosná střela Nejzchleba a Mohelnice snižuje na 1:2.
10:53 Drápal i Matula jeden po druhým předváděli zajimavé breakdance kreace.
08:30 Třetí lajna Hornetů poprvé na hřišti.
06:48 První zákrok pro Králíka!
04:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Patrik Fabián, asistoval #15 Jakub Matula (2:0)
04:17 Další dobrý důraz před bránou a Horneti zvyšují na 2:0.
02:57 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Tibor Kučera, asistoval #23 Filip Barus (1:0)
02:57 Barus nahodil na kasu a Kučera ze vzduchu doklepává a otevírá skóre utkání.
02:05 Na balónku teď poprvé Mohelnice.
01:50 Matula teď všem ukázal své individuální kvality a málem to skončilo fíkem.
00:01 Jdeme na to!
00:00 Hezké sobotní odpoledne, vítám vás všechny při sledování onlinu ze zápasu 19.kola Divize D. Očekává se strhující souboj o první flek, bo soupeře od sebe dělí jeden jediný bod. V prvním setknání těchto soupeřů vzešla vítězně Mohelnice. Vrátí na domácí půdě Horneti porážku z Mohelnice, nebo zůstane bohunický Tatran vyrabován a soupeř si odveze body domů?