2

1

3.

FBC Mohelnice - TJ Centropen Dačice 4:3pn
branky: 2. Lukáš Zach, 25. Tomáš Pudil, 33. Michal Vaněk, N David Nejezchleba - 7. Daniel Holeček, 22. Daniel Holeček, 27. Radovan Kubek; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 20 - Lukáš Vacuška 36; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #20 Radovan Kubek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #7 David Nejezchleba a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #32 Jakub Šimánek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #46 Tomáš Pudil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #66 Daniel Holeček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mohelnice hráč #66 Filip Sedmera a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:59 Komentář trenéra domácích: Utkání jsme hlavně v poslední části odjezdili po zadku a zasypali soupeřova gološe kupou střel. Když ale ani z tohoto nedáš gól, nemůžeš vyhrát za tři body. Florbalový bůh nám byl bohužel nakloněn až v nájezdech, ztráta bodu zamrzí, avšak teď už nemá cenu brečet nad rozlitým mlékem. Příště budeme lepší. Děkujeme fantastickým divákům, rozhodčím a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
64:59 Komentář trenéra hostů: Chci kluky ocenit, jak zápas odjezdili. Bylo vidět, že ke konci ubývali síly. Soupeř si bod zasloužil. Děkujeme mu za fair- play a sudím za zvládnutý zápas.
64:59 Střely domácí: 4 Střely hosté: 0
64:19 Vacuška zneškodňuje šance Mohelnice
63:37 Vyloučení na straně Dačic dává obrovskou šanci pro Mohelnici. Využijí ji?
63:36 Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
62:40 Prostor jak dálnice pro Pudila, bránu však netrefuje.
61:37 Máme tu opravdu vyrovnané prodloužení. Hra je stále nahoru dolu.
60:15 Zach vystřelil a trefuje brankáře.
59:59 Střely domácí: 17 Střely hosté:7
58:42 Timeout FBC Mohelnice
58:42 Haltmar drží Mohelnici
57:52 Heller vybojoval míček, přihrál na Sedmeru, ten trefil brankáře.
57:03 Vyloučen hráč #18 Martin Nitsche družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře
56:44 Mohelnice nevyužila svoji přesilovou hru
56:22 Neskutečná střela Zacha, kterou Vacuška maskou vyráží
54:33 Vyloučen hráč #32 Jakub Šimánek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
52:44 Luxusní zákrok Haltmara.
51:35 Holečekova střela těsně minula šibenici
50:39 Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
48:30 Mohelnice střílí co můžou, ale stále nic z toho.
47:37 Skvělá akce Pudil - Zach blokována obráncem z Dačic
47:05 Špičiho dělo Vacuška chytá.
46:23 Na hřišti propukají emoce.
44:20 Heller zachytil přihrávku Dačic, vystřelil, ale Vacuška chytá.
43:39 Celé utkání probíhá v tempu a opravdu je se na co dívat.
41:47 Toto utkání sleduje 78 diváků. Děkujeme!
40:30 Mohelničtí fanoušci opět ožili.
39:59 Střely domácí: 8 Střely hosté: 10
38:45 Pudil s Vaňkem sami na jednoho hráče. Po Pudilové přihrávce však Vaňek netrefuje míček.
37:41 Sedmera pokazil přihrávku a dačický hráč šel do střely. Naštěstí Sedmerovi Haltmar kryl záda.
36:25 Hráč číslo 82 z Dačic střelil Haltmarovi na šibenici, ten s přehledem chytá.
36:05 Zach sám před bránou netrefil míček.
35:14 Špička probíhá celým hřištěm, přihrává Havelkovi, ten zpět na Špičku, ale z této krásné akce bohužel nic není.
34:24 Nitsche předvádí v obraně parádní výkon
33:03 Máme tu dorovnání v podání dvojice Vaněk - Zach
32:41 Mohelnice má rozehrávku před bránou
32:03 GÓL FBC Mohelnice! 3:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #45 Lukáš Zach (3:3)
31:29 Sedmera prošel půlkou hřiště a v rohu vybojoval volný úder pro Mohelnici
29:36 Haltmar zneškodnil soupeřovu přihrávku na střed
28:10 Sedmera blokuje Slámovu střelu.
26:45 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #33 Jan Sláma (2:3)
26:45 Kubek vymetl Haltmarovi pavučinky v bráně.
25:45 Vyloučen hráč #66 Filip Sedmera družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za vysoká florbalka
25:29 Vaněk hlasitě povzbuzuje své spoluhráče.
24:47 GÓL FBC Mohelnice! 2:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #95 Michal Vaněk (2:2)
24:47 V chumlu před bránou se Pudil zmocnil míčku a dorovnává.
23:46 Neskutečná střela Jakuba Weisse mířená golmanovi pod ruku. Vacuška chytá a drží náskok Dačic.
22:20 Střelu Dačic Haltmar s klidem chytá.
21:04 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček bez asistence (1:2)
19:59 Střely domácí: 10 Střely hosté: 6
19:27 Novotný střílí, ale golman vyráží.
18:30 Kubek Radovan střílí z půlky, bránu minul.
17:20 Vyloučen hráč #45 Lukáš Zach družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování florbalky
17:20 Mohelnice si moc přesilovky neužila a máme tu hru 4 na 4
15:26 Vyloučen hráč #33 Jan Sláma družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
15:25 Šalda při střele zlomil hůl.. R.I.P
14:40 A máme tu odložené vyloučení na straně Dačic.
13:29 Bizek prošel polovinu hřiště, přihrál Kubíčkovi ten, bránu netrefil.
12:42 Hraje se v tempu, nahoru a dolu.
11:30 Sedmera zkusil střelu z půlky, bránu míjí.
10:01 Pudil střelil od mantinelu, ale Vacuška s přehledem chytá.
08:30 Po střele Dačic zvoní tyčka.
08:16 Weissova střela od mantinelu letěla mimo bránu.
06:06 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #4 Petr Jindra (1:1)
06:06 Střelou od mantinelu dorovnává Daniel Holeček.
05:30 Skvělý blok Jakuba Weisse!
03:13 V hale se začínají ozývat mohelničtí fanoušci.
02:59 Dačice opět mimo, Haltmar může být zatím v klidu.
01:46 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #46 Tomáš Pudil (1:0)
01:46 Zachova střela vymetá pavučinky!
01:12 Sedmera prochází celým hřištěm, ale zastaven faule na volný úder
00:19 První střela Dačic letí mimo bránu
00:00 Vítám Vás u online přenosu 20. kola divize D mezi domácím družstvem FBC Mohelnice a hostujícím družstvem TJ Centropen Dačice. Přeji příjemnou zábavu!