44
  • 44 43:42
    Kozel

SFK Kozel Počenice - Zlín Lions B 3:5
branky: 2. Jakub Křivánek, 22. Martin Ničajevský, 35. Marek Šindelka - 2. Kamil Baran, 17. Michal Roth, 19. Michal Roth, 32. Marek Dohnal, 43. Kamil Baran; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 3:5; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jiří Vlk ? - Josef Procházka ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:2
44:59 Vyjádření pověřeného člena domácího týmu: Jak říká florbalová legenda Mates Zimek: Jednou vyhraješ, jednou prohraješ, takový je život'. Závěrem bych rád poděkoval pořadatelské službe k epesnímu výkonu, byla to slast pro kukadla. Vyjádření pověřeného člena hostujícího týmu: Nadepsané prohlášení je všeobsahující, nemám co dodat.
43:42 Timeout SFK Kozel Počenice
42:55 GÓL Zlín Lions B! 3:5
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #14 Kamil Baran, asistoval #87 Jaromír Roth (3:5)
42:31 Vyloučen hráč #13 Jakub Dočkal družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za blokování florbalky
42:31 Kuba Dočkal si pravděpodobně před turnajem vzal nějaké beta blokátory což vyústilo v jeho blokování hole.
41:59 Olšina odkulhal zraněný do šatny kam ho doprovázela slova jeho patera familias: 'Nehraj Barrandov'. Ten chasník ví jak povzbudit.
40:19 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Bajza družstva Zlín Lions B na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:30 Olšina umně nahrál volnému Krčmařovi, pročež se otočil na svého přísného patera familias a položil mu otázku: Dobrý?' Odpovědi se nedočkal.
37:29 Dočkal se dočkal vyloučení a svůj čas na trestné lavici věnuje žertování a šprýmům s pořadatelskou službou. Příkladný time management.
37:28 Vyloučen hráč #13 Jakub Dočkal družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:44 GÓL SFK Kozel Počenice! 3:4
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #4 Marek Šindelka, asistoval #23 Lukáš Krčmař (3:4)
34:44 Být projektil Šindelky o pár kilometrů rychlejší tak by se vrátil do minulosti, neb by překonal rychlost světla.
33:44 Kopyto gólmana Vlka teď zázračně uchránilo Počenice od dalšího gólu.
31:29 Takto přesně mířenou střelu by neměl šanci domácí gólman Vlk chytit ani kdyby měl 3 ruce.
31:28 GÓL Zlín Lions B! 2:4
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #86 Marek Dohnal, asistoval #22 Petr Velev (2:4)
28:55 Vyloučen hráč #37 Jiří Dvouletý družstva Zlín Lions B na 2 minuty za sekání
28:55 Hráč Zlína Dvouletý se dopustil nebezpečné recidivy a už podruhé usedl na lavici hanby.
25:09 Slalom jako v podání Bodieho Millera předvedl Vojta Hyánek, ale touš vystřelený z jeho hole gólman Zlína zázračně lapil.
23:12 Fanoušek domácího týmu pan Olšina povzbuzuje svůj tým nadávkami na adresu obránce Krčmaře. Dokážu si představit i produktivnější způsob podpory.
22:24 Vyloučen hráč #91 Petr Šesták družstva Zlín Lions B na 2 minuty za blokování florbalky
21:00 GÓL SFK Kozel Počenice! 2:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #44 Martin Ničajevský, asistoval #4 Marek Šindelka (2:3)
20:33 Krčmař poté co minul o metr bránu vyčinil svým spoluhráčům, že nestojí před bránou. Nejsem sice expert, ale myslím, že do brány by loptička nesměřovala ani kdyby před ní stáli.
19:50 Vyloučen hráč #22 Petr Velev družstva Zlín Lions B na 2 minuty za sekání
19:50 Hyánek má dnes k formě zhruba stejně blízko jako Adolf Hitler ke svatořečení.
18:36 GÓL Zlín Lions B! 1:3
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #9 Michal Roth, asistoval #14 Kamil Baran (1:3)
17:56 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Nejprve Zlín útočil po levé straně, záhy po pravé.
16:13 GÓL Zlín Lions B! 1:2
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #9 Michal Roth, asistoval #87 Jaromír Roth (1:2)
15:01 Na hřišti se toho mnoho neděje a proto se obracíme s prosbou na věrné čtenáře. Sympatický 16letý pořadatel Jáchym Hurdes totiž hledá dívku a nemůže žádnou naleznout. Ideálně by měla mít ráda sport, jeho a počítačové hry. Vzhledově by preferoval ženu s pevnou zadnicí. Pokud nějakou takovou znáte, prosíme o zaslání jejího kontaktu, aby se s ní mohl tento něžný junák seznámit.
14:30 Ničajevský z trestné lavice na své spoluhráče pokřikuje 'nevytahuj to tak'. Jeho smysl pro mravnost byl vždy skálopevný.
12:47 Vyloučen hráč #44 Martin Ničajevský družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání
12:32 Hyánek se čílí, že mu rozhodce odpískal očividný faul. Pravděpodobně se domnívá, že tato hra nemá žádná pravidla, ale měl by si uvědomit, že není ve Vietnamu,
11:43 Hráč hostí se dostal do protiútoku hnán pokřiky svých spoluhráčů: záda' a 'pořád záda'. Je nutno poznamenat, že by bylo velkou genetickou anomálií, kdyby o svá záda v tak krátkém časovém rozmezí přišel.
09:43 Domácí Olšina má pravděpodobně problémy s očima neb má každou botu jiné barvy.
08:59 Hyánek obelstil 3 protihráče a pak svou přihrávkou našel zemi nikoho
05:30 Domácí Florián vyčinil Hyánkovi slovy: 'Vojto do prdelky'. Zdrobněním známé vulgarity zní tato hned květnatěji.
04:10 Vyloučen hráč hostí Dvouletý. Nutno poznamenat, že vypadá mnohem starší.
04:09 Vyloučen hráč #37 Jiří Dvouletý družstva Zlín Lions B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
02:37 Domácí kouč Florián ukazuje, že je obrovským příznivcém norského Barnevernetu , jelikož své spoluhráče vyzývá k čistému odebrání
01:22 GÓL Zlín Lions B! 1:1
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #14 Kamil Baran bez asistence (1:1)
01:22 Bohužel gólman Vlk není obdařen natolik jako jeho spoluhráč Krčmař a proto mu mezi nohama proklouzla loptička do sítě.
01:15 GÓL SFK Kozel Počenice! 1:0
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #8 Jakub Křivánek, asistoval #11 Radek Olšina (1:0)
00:01 U druhého dnešního utkání domácího celku Vás vítá Ing. Rafael Krákal a místní casanova Jan Petráš