4:0
    Josef VINTR
    (Trnený)

1. AC Uherský Brod - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 4:0
branky: 13. Zdeněk Krajčovič, 14. Zdeněk Krajčovič, 42. Tomáš Trnený, 43. Josef Vintr; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Nekula ? - Adam Koleček ?; po třetinách: 2:0, 0:0, 2:0
44:30 Tým hostů se snaží vstřelit alespoň 1 gól, ale na míčku jsou stále domácí
43:00 Poslední dvě minut do konce a hosté se snaží alespoň nějak dostat k míčku a snížit tak vedení domácích
42:22 GÓL 1. AC Uherský Brod! 4:0
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil #9 Josef Vintr, asistoval #10 Tomáš Trnený (4:0)
41:16 Po nevydařené přesilovce hosté dostávají další gól a to už se bude dohánět špatně
41:06 GÓL 1. AC Uherský Brod! 3:0
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil #10 Tomáš Trnený, asistoval #15 Zdeněk Krajčovič (3:0)
40:30 Posledních 20 vteřin přesilové hry hostů a stále se jim nedaří dostat na míček
39:15 Tým Valašského Meziříčí měl znova gólovou šanci, bohužel po samostatném úniku skončil míček mimo bránu.
38:53 Vyloučen hráč #17 Ladislav Mlynář družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za sekání
37:05 Tým Valašského Meziříčí se snaží dostat k úspěšnému zakončení, ale jejich náhozy a přihrávky zachycuje soupeř
35:40 Tým Valašského Meziříčí si vytvořil krásný protiútok avšak nedokázal znova proměnit.
33:50 Tým Valašského Meziříčí se snaží udržet na míčku ale soupeř mu to nec hce dovolit
32:19 Vyloučen hráč #15 Zdeněk Krajčovič družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za sekání
30:12 Začala nám 3. třetina a obě mužstva do ní vletěly s maximálním nasazením.
28:50 Tým Valašského Meziříčí musí odolávat tlaku ze strany domácích
26:30 Tým Úherského Brodu z krásné kombinace neproměňuje prázdnou bránu.
23:59 Hra je stále nahoru a dolu, což je pro diváky skvělá podívaná
22:12 Tým Valašského Meziříčí se snaží udržet soupeře pod tlakem v jejich obranném pásmu
20:00 Tým Valašského Meziříčí přidává na tlaku a snaží se tak dorovnat dvoubrankovou ztrátu.
14:40 Vyloučen hráč #35 Michal Machara družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za špatné střídání
13:00 GÓL 1. AC Uherský Brod! 2:0
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil #15 Zdeněk Krajčovič, asistoval #24 Pavel Manda (2:0)
12:52 GÓL 1. AC Uherský Brod! 1:0
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil #15 Zdeněk Krajčovič, asistoval #44 Josef Halík (1:0)