3:6
    Jiří KLVAŇA
    (Ernest)

FBK MeTermo Valašské Meziříčí - Florbal Slow Shoes Holešov B 3:6
branky: 2. Petr Pernický, 13. Jakub Suchý, 38. Daniel Hás - 17. Zdeněk Stibora, 20. Jan Smola, 22. Dominik Krejčí, 36. Jiří Klvaňa, 36. Radim Ernest, 44. Jiří Klvaňa; rozhodčí: Daniel Tichý - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Adam Koleček ? - Bohdan Bártek ?; po třetinách: 2:0, 0:3, 1:3
43:28 GÓL Florbal Slow Shoes Holešov B! 3:6
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #74 Jiří Klvaňa, asistoval #81 Radim Ernest (3:6)
42:39 Timeout Florbal Slow Shoes Holešov B
37:27 GÓL FBK MeTermo Valašské Meziříčí! 3:5
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil #29 Daniel Hás bez asistence (3:5)
35:41 GÓL Florbal Slow Shoes Holešov B! 2:5
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #81 Radim Ernest, asistoval #15 Dominik Krejčí (2:5)
35:16 GÓL Florbal Slow Shoes Holešov B! 2:4
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #74 Jiří Klvaňa, asistoval #46 Zdeněk Stibora (2:4)
27:39 Vyloučen hráč #16 Jiří Kabeláč družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za hrubost
21:39 GÓL Florbal Slow Shoes Holešov B! 2:3
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #15 Dominik Krejčí, asistoval #74 Jiří Klvaňa (2:3)
19:09 GÓL Florbal Slow Shoes Holešov B! 2:2
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #66 Jan Smola, asistoval #56 Martin Menšík (2:2)
16:46 GÓL Florbal Slow Shoes Holešov B! 2:1
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #46 Zdeněk Stibora, asistoval #15 Dominik Krejčí (2:1)
16:30 Vyloučen hráč #55 Dominik Volek družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za hrubost
15:48 Hráč domácích Jakub Suchý zpracoval velmi zajímavě míček nohou a rovnou ho zašlápl
15:00 Začala nám 2. třetina a oba týmy do ní vletěly na 100%
14:53 Tým hostů v plném počtu.
14:33 Zvoní tyč hostů po střele domácích
13:50 Domácí jsou na míčku a snaží se vyvinout tlak na soupeře
12:50 GÓL FBK MeTermo Valašské Meziříčí! 2:0
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil #11 Jakub Suchý, asistoval #87 Milan Pobořil (2:0)
12:50 Vyloučen hráč #15 Dominik Krejčí družstva Florbal Slow Shoes Holešov B na 2 minuty za sekání
12:50 Domácím začala přesilovka
10:18 Střela hostů zazvonila o tyč
08:55 Střela hostů ohrozila domácí mužstvo, které se hned z toho vyhrabalo.
07:40 Domácí si vytvořili kombinaci u soupeřovy branky, avšak bez zakončení do brány.
07:10 Hra je nahoru a dolů, ale domácí mají trochu větší držení míčku.
01:29 GÓL FBK MeTermo Valašské Meziříčí! 1:0
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil #95 Petr Pernický, asistoval #29 Daniel Hás (1:0)