• 36 35:44
    2:6
    (Pařenica)

FbC Asper Šumperk B - Fbc ClientIO Šternberk 2:6
branky: 1. David Körner, 12. Daniel Beneš - 13. Václav Babík, 17. Tobiáš Finsterle, 24. Václav Babík, 29. Václav Babík, 34. Tobiáš Finsterle, 36. Václav Babík; rozhodčí: Šimon Chovanec - Aleš Horváth; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Fleischmann ? - Kristýna Čechová ?; po třetinách: 2:0, 0:3, 0:3
35:44 GÓL Fbc ClientIO Šternberk! 2:6
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil #26 Václav Babík, asistoval #24 Marek Pařenica (2:6)
35:44 Krásná dorážka od Vašíka končí v síti.
35:00 Šternberk chce dohrát v klidu tento zápas a zatím se mu to daří.
33:02 GÓL Fbc ClientIO Šternberk! 2:5
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil #9 Tobiáš Finsterle bez asistence (2:5)
33:02 Šternberk využil rychlé rozehrávky a Tobik vymetl krásnou pavučinku pěkně Tobiku...
31:40 Šumperku se nedaří vzít soupeřovi míček.
28:24 GÓL Fbc ClientIO Šternberk! 2:4
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil #26 Václav Babík, asistoval #88 Jakub Navara (2:4)
28:24 Navi krásně vystřelil a Vaša jenom dorazil a zvyšujeme skóre na 2:4.
27:31 Timeout FbC Asper Šumperk B
24:00 Můžeme se vrhout do poslední třetí třetiny zápasu mezi Šumperkem a Šternberk.
23:56 Krásná kombinace končí v síti Šumperka.
23:54 GÓL Fbc ClientIO Šternberk! 2:3
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil #26 Václav Babík, asistoval #9 Tobiáš Finsterle (2:3)
20:10 Šumperský golman teď podržel své kluky, klobouk dolů.
18:50 Šternberk to chce za každou cenu vyhrát a taky že se snaží vyhrát každý souboj.
16:52 GÓL Fbc ClientIO Šternberk! 2:2
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil #9 Tobiáš Finsterle, asistoval #88 Jakub Navara (2:2)
16:52 Tobe si krásně naběhl před bránu a Navi krásně nahrál a vyrovnáváme!
12:45 GÓL Fbc ClientIO Šternberk! 2:1
Branku družstva Fbc ClientIO Šternberk vstřelil #26 Václav Babík, asistoval #8 Dominik Papica (2:1)
12:45 Krásná kombinace mezi Vašou a Domčou končí gólem.
11:31 GÓL FbC Asper Šumperk B! 2:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil #52 Daniel Beneš bez asistence (2:0)
11:31 Bohužel špatný odraz a Šumperk navyšuje skóre.
09:30 Šternberku se stále nedaří vstřelit vyrovnávající branku, ovšem střílí jak z děla.
00:50 Šumperk využil rychlé rozehrávky a dostává se do vedení.
00:45 GÓL FbC Asper Šumperk B! 1:0
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil #84 David Körner bez asistence (1:0)