3:13
    Stanislav ŽBÁNEK
    ()

FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBC ZŠ Uničov Yellow 3:13
branky: 2. Adam Bohata, 30. Martin Bauer, 36. Stanislav Žbánek - 10. Karel Kamberský, 12. Samuel Janča, 14. Karel Kamberský, 16. Karel Kamberský, 17. Samuel Janča, 20. Karel Kamberský, 22. Jan Butora, 23. Sebastian Kotas, 24. Karel Kamberský, 26. Jan Slavík, 26. Karel Kamberský, 28. Michal Horák, 32. Jan Spurný; rozhodčí: Šimon Chovanec - Matěj Chovanec; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Buchta ? - David Fuchs ?, Radomír Klaban ?; po třetinách: 1:2, 0:7, 2:4
35:01 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 3:13
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #77 Stanislav Žbánek bez asistence (3:13)
34:25 Vyloučen hráč #8 Jan Butora družstva FBC ZŠ Uničov Yellow na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
34:19 Vyloučen hráč #59 Tomáš Frgál družstva FBC ZŠ Uničov Yellow na 2 minuty za sekání
31:16 GÓL FBC ZŠ Uničov Yellow! 2:13
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Yellow vstřelil #44 Jan Spurný, asistoval #82 Karel Kamberský (2:13)
29:58 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 2:12
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #10 Martin Bauer bez asistence (2:12)
27:05 GÓL FBC ZŠ Uničov Yellow! 1:12
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Yellow vstřelil #15 Michal Horák, asistoval #82 Karel Kamberský (1:12)
25:21 GÓL FBC ZŠ Uničov Yellow! 1:11
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Yellow vstřelil #82 Karel Kamberský, asistoval #44 Jan Spurný (1:11)
25:09 GÓL FBC ZŠ Uničov Yellow! 1:10
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Yellow vstřelil #88 Jan Slavík, asistoval #59 Tomáš Frgál (1:10)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Radomír Klaban družstva FBC ZŠ Uničov Yellow
23:18 GÓL FBC ZŠ Uničov Yellow! 1:9
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Yellow vstřelil #82 Karel Kamberský, asistoval #59 Tomáš Frgál (1:9)
22:21 GÓL FBC ZŠ Uničov Yellow! 1:8
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Yellow vstřelil #76 Sebastian Kotas bez asistence (1:8)
21:30 GÓL FBC ZŠ Uničov Yellow! 1:7
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Yellow vstřelil #8 Jan Butora bez asistence (1:7)
19:02 GÓL FBC ZŠ Uničov Yellow! 1:6
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Yellow vstřelil #82 Karel Kamberský, asistoval #15 Michal Horák (1:6)
16:11 GÓL FBC ZŠ Uničov Yellow! 1:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Yellow vstřelil #71 Samuel Janča bez asistence (1:5)
15:23 GÓL FBC ZŠ Uničov Yellow! 1:4
13:41 GÓL FBC ZŠ Uničov Yellow! 1:3
11:45 GÓL FBC ZŠ Uničov Yellow! 1:2
09:41 GÓL FBC ZŠ Uničov Yellow! 1:1
05:30 Jedna maminka z Uničova se už radovala na tribuně z gólu, ale k jejímu zklamání skončila střela pouze na boční síťce.
01:57 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 1:0
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #93 Adam Bohata, asistoval #10 Martin Bauer (1:0)