(Osuský)
  • 44 43:17
    FbC Plzeň

FbC Plzeň B - FBŠ SLAVIA Plzeň B 7:8
branky: 4. Daniel Štillip, 22. Zbyněk Hora, 24. Viktor Osuský, 28. Zbyněk Hora, 34. Viktor Osuský, 43. Daniel Štillip, 44. Ondřej Sloup - 1. Patrik Hrubý, 7. Patrik Hrubý, 8. Jiří Špetka, 20. Jiří Čížek, 32. Filip Frank, 40. Filip Frank, 40. Jiří Čížek, 41. Patrik Hrubý; rozhodčí: Karel Hencl - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Dominik Votava ? - Jáchym Prošek ?; po třetinách: 1:3, 3:1, 3:4
43:17 Timeout FbC Plzeň B
43:17 GÓL FbC Plzeň B! 7:8
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #76 Ondřej Sloup, asistoval #27 Viktor Osuský (7:8)
42:47 GÓL FbC Plzeň B! 6:8
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #16 Daniel Štillip, asistoval #21 Marek Weber (6:8)
40:01 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 5:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #16 Patrik Hrubý bez asistence (5:8)
39:33 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 5:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #90 Mikuláš Mazanec (5:7)
39:04 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 5:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #25 Filip Frank bez asistence (5:6)
38:23 Vyloučen hráč #35 Josef Váchal družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za sekání
33:37 GÓL FbC Plzeň B! 5:5
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #27 Viktor Osuský bez asistence (5:5)
33:12 Vyloučen hráč #7 Matyáš Moller družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
31:41 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 4:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #25 Filip Frank, asistoval #78 Daniel Vodička (4:5)
27:31 GÓL FbC Plzeň B! 4:4
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #26 Zbyněk Hora, asistoval #17 Jan Táborský (4:4)
23:03 GÓL FbC Plzeň B! 3:4
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #27 Viktor Osuský, asistoval #76 Ondřej Sloup (3:4)
21:42 GÓL FbC Plzeň B! 2:4
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #26 Zbyněk Hora, asistoval #16 Daniel Štillip (2:4)
19:37 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #62 Filip Frundl (1:4)
13:19 Slávistická střela z první od mantinelu končí jen na masce brankáře FBC.
12:28 Vyloučen hráč #21 Marek Weber družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře
12:28 Vyloučení na druhé straně. Teď si přesilovku vyzkouší slávisté.
10:25 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
10:25 Máme tu 1. přesilovku zápasu. Ovšem vyloučený hráč tvrdí, že jeho vyloučení je špatně posouzené a tudíž je nevinný! Protesty jsou ale zcela zbytečné.
07:04 Velmi pomalý nájezd v podání Webera skončil střelou do masky gólmana, tudíž se skóre nemění.
07:03 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #32 Jiří Špetka, asistoval #90 Mikuláš Mazanec (1:3)
07:03 Slávistický hráč zachytil střelu v brankovišti. FBC má nájezd.
06:28 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #16 Patrik Hrubý, asistoval #79 David Biněda (1:2)
06:28 Slávie jde do vedení. Zatím jasná převaha.
04:30 Únik Moravce zachytává slávistický bek Frajdl.
03:02 GÓL FbC Plzeň B! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #16 Daniel Štillip bez asistence (1:1)
03:02 FBC poprvé na polovině soupeře a hned gól Štillipa, který si oběhl kolo na polovině soupeře a dalekonosnou střelou zakončuje k pravé tyči.
02:31 Slávia zatím FBC nepůjčila pořádně míček.
00:46 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #16 Patrik Hrubý, asistoval #7 Matyáš Moller (0:1)
00:46 Slávie je při chuti a hned na začátku utkání jde do vedení!
00:00 Máme tu derby plzeňských klubů. Uvidíme, kdo bude vítězem tohoto utkání. Taky jste napjatí jako my tady?