• 43 42:29
    2
    David BELEJ

FbC Titáni Pardubice - HAGA Pardubice 8:8
branky: 8. Michal Bělohlav, 11. Marek Eliáš, 13. Marek Eliáš, 17. Marek Eliáš, 17. Michal Bělohlav, 29. Michal Bělohlav, 36. Michal Bělohlav, 37. Michal Bělohlav - 1. Aleš Merta, 1. Jan Žďárský, 12. Adham El Walily, 33. Adham El Walily, 34. Jan Žďárský, 34. Aleš Merta, 34. Aleš Merta, 42. David Born; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Marek Sadílek 10 - Tomáš Pávek 12; po třetinách: 3:3, 3:0, 2:5
44:20 20s do konce utkání, všichni běhají jak splašení.
42:29 Vyloučen hráč #69 David Belej družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
41:36 GÓL HAGA Pardubice! 8:8
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 David Born, asistoval #69 David Belej (8:8)
40:20 Vyloučen hráč #24 Josef Janko družstva FbC Titáni Pardubice na 2 minuty za sekání
36:13 GÓL FbC Titáni Pardubice! 8:7
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil #21 Michal Bělohlav bez asistence (8:7)
35:46 GÓL FbC Titáni Pardubice! 7:7
35:28 Trenér domácí zvolal 'BOŘKU'.
33:59 GÓL HAGA Pardubice! 6:7
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #99 Aleš Merta bez asistence (6:7)
33:23 GÓL HAGA Pardubice! 6:6
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #99 Aleš Merta, asistoval #69 David Belej (6:6)
33:06 GÓL HAGA Pardubice! 6:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #12 Jan Žďárský, asistoval #15 David Born (6:5)
32:42 GÓL HAGA Pardubice! 6:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #3 Adham El Walily bez asistence (6:4)
31:20 Začala nám třetí třetina a hra se zdá být trochu vyhrocena.
29:30 Třetina se blíží ke konci a stav zůstává 6:3 pro Titány.
28:39 GÓL FbC Titáni Pardubice! 6:3
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil #21 Michal Bělohlav, asistoval #28 Marek Eliáš (6:3)
26:01 Mužstvo HAGA Pardubice se i přes oslabení snaží napadat a dát gól.
24:25 Vyloučen hráč #29 Pavel Barák družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
24:25 Velice drsné sekaní do gólmana od hráče 29, které končí dvěma minutami na trestné.
22:02 Mužstvo Titánů se snaží o navýšení svého gólového rozdílu, ale většinou trefí prvního obránce HAGY.
20:40 ÁÁÁÁ, zvoní tyč branky hostů!!!
18:40 Hráč s číslem 61 se snahou o střelu na bránu. Ovšem florbalka mu dala vypověd a miček mu utek.
16:54 GÓL FbC Titáni Pardubice! 5:3
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil #21 Michal Bělohlav, asistoval #89 David Bečka (5:3)
16:54 Náhodná, ale účinná teč Michala Bělohlava, která usměrnila míček pod víko branky.
16:32 GÓL FbC Titáni Pardubice! 4:3
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil #28 Marek Eliáš, asistoval #5 Jan Dašek (4:3)
15:59 Trenéři HAGY Pardubice jsou dneska zřejmě dobře vyspalí, protože si utkání velice užívají.
14:59 První třetina je za námi a skóre je nerozhodně 3:3.
14:25 Hosté si vytvářejí tlak, ale koncovka slábne.
12:57 GÓL FbC Titáni Pardubice! 3:3
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil #28 Marek Eliáš bez asistence (3:3)
12:57 Neskutečný únik hráče Titánu, který zakončil zkušeně mezi tři tyče!
11:40 GÓL HAGA Pardubice! 2:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #3 Adham El Walily, asistoval #69 David Belej (2:3)
11:40 Vynikající střela Davida Beleje, která konči v síti.
10:18 GÓL FbC Titáni Pardubice! 2:2
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil #28 Marek Eliáš, asistoval #24 Josef Janko (2:2)
07:00 GÓL FbC Titáni Pardubice! 1:2
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil #21 Michal Bělohlav, asistoval #24 Josef Janko (1:2)
05:15 Vyloučen hráč #5 Jan Dašek družstva FbC Titáni Pardubice na 2 minuty za sekání
00:54 GÓL HAGA Pardubice! 0:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #12 Jan Žďárský bez asistence (0:2)
00:14 GÓL HAGA Pardubice! 0:1