5:5
    Filip VOŽENÍLEK
    (Žďárský)

ŽSK Třemošnice - HAGA Pardubice 5:5
branky: 2. Daniel Krška, 9. Daniel Krška, 13. Daniel Krška, 15. Tadeáš Oswald, 26. Tadeáš Oswald - 3. Emma Kačírková, 23. Adham El Walily, 37. Pavel Barák, 40. Adham El Walily, 42. Filip Voženílek; rozhodčí: David Richter - Dominik Czeszewski; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Tomáš Benda 58 - Tomáš Pávek 15; po třetinách: 4:1, 1:1, 0:3
44:59 Máme zde konec utkání. Tento zápas nemá nemá ve světě florbalu obdoby. Loučí se s vámi komentátoři Jiří Toman a Vojtěch Nunvář, děkujeme že jste sledovali tento přenos .
41:01 GÓL HAGA Pardubice! 5:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Filip Voženílek, asistoval #12 Jan Žďárský (5:5)
41:01 HAGA opět ukazuje svůj bezkonkureční styl hry 5 na 4 celou třetí třetinu. Je vyrovnáno.
40:04 Zajímavá standartní situace před brankou soupeře v podání Pardubic skončila fiaskem. Hráči Třemošnice soupeře znovu psychicky rozhodili, a proto nebyli schopni trefit bránu.
39:43 GÓL HAGA Pardubice! 5:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #3 Adham El Walily, asistoval #29 Pavel Barák (5:4)
39:43 Pardubice snižují po krásné akci na 5:4. (dpp- akci jsem neviděl, předpokládám že byla krásná)
38:10 Brankář Třemošnice ukázal obrovské umění aplikované psychologie tím, že nechal hráči Pardubic celou bránu otevřenou. Ten byl tímto způsobem hry tak ohromen, že trefil tyč.
37:21 Pardubice si očividně nejspíše uvědomili, že od začátku třetiny hrají proti čtyřem hráčům na druhé straně. Jejich tlak nezná mezí, můžeme jenom čekat, až budou odměněni dalším golem.
36:40 GÓL HAGA Pardubice! 5:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Pavel Barák bez asistence (5:3)
36:40 Obrovskou houževnatost před bránou prokázal hráč číslo 29, poté co napotřetí dorazil míček do brány soupeře. Následuje timeout Třemošnice.
35:42 'Proč, Pájo, vždyť ty jseš inteligentní kluk' zaznělo ze střídačky Pardubic, po ztraceném míčku na útočné polovině.
34:34 Hráč číslo 7 po úspěšně odbráněné přesilovce dokulhal zpět na své místo na střídačce, HAGA pokračuje ve hře ve čtyřech.
32:36 Vyloučen hráč #8 Daniel Krška družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
32:36 Zraněný a kulhající, avšak statečný a hrající, Hráč s číslem 7 nastoupil na hřiště ku pomoci svému týmu v oslabení i přes jeho indispozici.
31:49 Krásný akrobatický kousek předvedl jeden z rozhodčích, sklidil za něj aplaus a křik všech šokovaných fanoušků.
30:42 Zeď zblokovala střelu a následně následoval zajímavý break,který byl však zmařen statečným obráncem Pardubic
30:20 Třemošnice ztrácí balon a přichází následný faul, dále nastává křik a zmatek na hřišti. Rozehrává HAGA
30:01 Na lavičce Třemošnice nastává prekérní situace. Jeden z tahounů týmu a člen první lajny lajny zůstává v křečích ležet na lavici. O průběhu budeme informovat. (dpp- první lajna je zároveň poslední lajnou
29:59 Druhá hrací část tohoto divácky extrémně atraktivního zápasu se nachýlila ke svému konci.
25:12 GÓL ŽSK Třemošnice! 5:2
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Tadeáš Oswald, asistoval #8 Daniel Krška (5:2)
22:19 GÓL HAGA Pardubice! 4:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #3 Adham El Walily bez asistence (4:2)
14:42 GÓL ŽSK Třemošnice! 4:1
12:07 GÓL ŽSK Třemošnice! 3:1
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #8 Daniel Krška, asistoval #10 Tadeáš Oswald (3:1)
08:24 GÓL ŽSK Třemošnice! 2:1
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #8 Daniel Krška, asistoval #9 Radek Brynych (2:1)
08:03 Vyloučen hráč #10 Tadeáš Oswald družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání
02:47 GÓL HAGA Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #97 Emma Kačírková, asistoval #92 Andrea Chybová (1:1)
01:39 GÓL ŽSK Třemošnice! 1:0