• 36 35:15
    6:6
    (Šrámková)

FBC Přerov - SK K2 Prostějov 6:6
branky: 2. Veronika Slaninová, 4. Veronika Slaninová, 7. Jana Hrčková, 13. Tereza Oujezdská, 20. Tereza Oujezdská, 36. Veronika Slaninová - 3. Natálie Spáčilová, 12. Michaela Valla Rullová, 13. Michaela Valla Rullová, 18. Kateřina Skládalová, 24. Nancy Machorková, 32. Michaela Valla Rullová; rozhodčí: Václav Šumšal - Adam Kiovský; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Řeháková ? - Gabriela Kotyzová ?; po třetinách: 3:2, 2:3, 1:1
35:15 GÓL FBC Přerov! 6:6
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #9 Veronika Slaninová, asistoval #17 Markéta Šrámková (6:6)
31:40 GÓL SK K2 Prostějov! 5:6
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #7 Michaela Valla Rullová bez asistence (5:6)
25:10 Vyloučen hráč #11 Tereza Čevelová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
23:40 GÓL SK K2 Prostějov! 5:5
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #36 Nancy Machorková bez asistence (5:5)
21:45 Vyloučen hráč #7 Michaela Valla Rullová družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hra na zemi
19:38 GÓL FBC Přerov! 5:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #8 Tereza Oujezdská, asistoval #6 Jana Hrčková (5:4)
19:00 Vyloučen hráč #13 Barbora Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost
17:10 GÓL SK K2 Prostějov! 4:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #28 Kateřina Skládalová, asistoval #7 Michaela Valla Rullová (4:4)
12:54 GÓL FBC Přerov! 4:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #8 Tereza Oujezdská, asistoval #17 Markéta Šrámková (4:3)
12:08 GÓL SK K2 Prostějov! 3:3
11:13 GÓL SK K2 Prostějov! 3:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #7 Michaela Valla Rullová, asistoval #19 Ivana Střelcová (3:2)
10:20 Vyloučen hráč #94 Eliška Bobovičová družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
06:09 GÓL FBC Přerov! 3:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #6 Jana Hrčková, asistoval #17 Markéta Šrámková (3:1)
05:38 Vyloučen hráč #4 Natálie Spáčilová družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
03:50 GÓL FBC Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #9 Veronika Slaninová, asistoval #6 Jana Hrčková (2:1)
02:22 GÓL SK K2 Prostějov! 1:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #4 Natálie Spáčilová, asistoval #7 Michaela Valla Rullová (1:1)
01:01 GÓL FBC Přerov! 1:0