• 31 30:23
    0:9
    (Výtisk)

FBC 'BARBARIENS' H. Životice - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 0:9
branky: 6. Adam Zárybnický, 8. Jakub Kalous, 9. Josef Slavík, 11. Ondřej Stuchlík, 12. Ondřej Stuchlík, 15. Jan Adam, 20. Jan Adam, 21. Jakub Kalous, 31. Josef Slavík; rozhodčí: Ondřej Gabzdyl - Vít Morkes; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Bálintová ? - Tomáš Kocián ?; po třetinách: 0:5, 0:3, 0:1
30:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 0:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #45 Josef Slavík, asistoval #51 Vojtěch Výtisk (0:9)
29:27 Vyloučen hráč #47 Jakub Kalous družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání
20:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 0:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #47 Jakub Kalous, asistoval #51 Vojtěch Výtisk (0:8)
19:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 0:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #8 Jan Adam, asistoval #15 Samuel King (0:7)
14:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #8 Jan Adam, asistoval #7 Ondřej Skála (0:6)
11:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #46 Ondřej Stuchlík, asistoval #19 Andrej Vodvárka (0:5)
10:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #46 Ondřej Stuchlík, asistoval #33 Jakub Rohel (0:4)
08:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #45 Josef Slavík, asistoval #19 Andrej Vodvárka (0:3)
07:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #47 Jakub Kalous, asistoval #71 Radovan Křístek (0:2)
05:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #57 Adam Zárybnický, asistoval #9 Vojtěch Bombač (0:1)