4:3
    Prokop FERDAN
    (Kopecký)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec 4:3
branky: 4. Daniel Maxa, 5. Ondřej Plíhal, 16. Ondřej Mikeš, 25. Martin Pražan - 47. Radek Valeš, 55. Jakub Kopecký, 56. Prokop Ferdan; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 211; zásahy brankářů: Michal Rebro 21 - Tomáš Janota 21; po třetinách: 3:0, 1:0, 0:3
60:00 Komentář k utkání domácího trenéra pana Podhráského: 'Nakonec zlatý body. V první třetině jsme hráli poměrně dobře, ale od začátku druhé měl náš výkon sestupnou tendenci a na konci bylo to vyrovnání ve vzduchu. Musíme být rádi za výhru, ale předvádět musíme daleko víc.'
60:00 Komentář k utkání hostujícího trenéra pana Filipa Hanžla: Body dnes byly blízko i daleko. Dost neproměněných šancí v prvních dvou třetinách nás stálo dnes zápas. Díky soupeři i rozhodčím.
60:00 Střely celého zápasu: Chodov 25:24 Liberec
60:00 Střely po třetí třetině: Chodov 5:11 Liberec
59:10 Liberec to zkusí v 6.
58:00 Matejčík dostal vysokou přihrávku před branku a těsně mijí.
56:30 Vávra z dobré pozice těsně mijí branku Janaty.
55:31 Ferdan trefil od mantinelu přesně nazadní tyčku a Liberec snižuje na rozdíl jedné branky.
55:30 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #5 Jakub Kopecký (4:3)
54:30 Liberec využívá i druhou nabídnutou možnost a stahuje náskok domácích na dva góly.
54:27 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #11 Petr Kološ (4:2)
53:30 A Liberec si vyzkouší přesilovku 4 na 3 po faulu Vošty.
53:27 Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
53:03 Po strkanici před brankou hostů si jdou odpočinout na dvě minuty Krbec s Kluchem
53:02 Vyloučen hráč #6 Matěj Klucho družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
53:02 Vyloučen hráč #89 Mikuláš Krbec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
52:00 Matejčíkův únik skvěle vychytal Janata.
51:30 Ondrušek se vykličkoval do dobré příležitosti, ale trefil pouze brankovou konstrukci.
49:30 Liberec agresivně napadá chodovskou rozehrávku.
47:30 Další skvělý zákrok Janaty.
46:21 Rychle zakončená akce a Liberec využívá svou příležitost.
46:20 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #55 Prokop Ferdan (4:1)
46:14 Vyloučen hráč #32 Martin Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
46:12 Liberec si vyzkouší první přesilovou hru po faulu Koutného.
45:00 Kluchova rána zablokována chodovskou obranou.
44:20 Přečíslení 3 na 1 dokázal zneškodnit Rebro.
42:00 Chodov aktivně na balonku zkouší překonat libereckou obranu.
40:15 Hejduk trefil dobře postaveného Rebra.
40:00 Střely po druhé třetině: Chodov 7:5 Liberec
39:30 Matejčík v dobré pozici mijí branku soupeře.
36:00 Rozkovec v dobré pozici mijí branku soupeře.
34:50 Kombinace na jeden dotek po ose Krbec - Vávra - Mikeš. Poslední jmenovaný těsně netrefuje branku.
34:00 Ondruškovi v klíčové chvíli ujel balonek do rohu.
32:30 Kopecký se dostal do dobré příležitosti, Rebro chytá.
30:40 Chodov si vyzkouší druhou přesilovou hru po vyloučení Leksi.
30:36 Vyloučen hráč #13 Tomáš Leksa družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
29:00 Liberec se dostává do tlaku, ale zatím nedokázal najít cestu ke vstřelení gólu.
27:40 Ferdan tváří v tvář proti Rebrovi neuspěl.
27:00 Mikeš zneškodnil přečíslení 2 na 1.
24:16 Přečíslení 3 na 1 vyřešil Podhráský nahrávkou na volného Pražana a ten prostřelil Janotu.
24:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Martin Pražan, asistoval #95 Michal Podhráský (4:0)
22:40 Řezáč trefuje tyčku hostující branky.
21:49 Krbec nedokázal překonat Janotu a ten drží Liberec na dostřel.
21:48 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #89 Mikuláš Krbec.
21:00 Janota skvěle vychytal Vávru v dobré příležitosti.
20:01 Úvodní buly vyhráli hosté a pouští se do útočení.
20:00 Střely po první třetině: Chodov 13:8 Liberec
18:30 Koutný zkoušel prelobovat Janotu, bohužel pro domácí skončil balonek na horní síťce.
17:00 Maxa našel Ondruška, ten však netrefil ideálně.
15:30 Vávra našel před brankou volného Mikeše a ten zakončil do horního růžku branky.
15:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Ondřej Mikeš, asistoval #21 Marek Vávra (3:0)
14:30 Kopecký zakončil pěkně sehranou standartní situaci, chodovská obrana stačila míček poslat do bezpečí.
13:30 Kopecký prošel po mantinelu až do střelecké pozice, trefil však pouze boční síťku branky Rebra.
12:00 Krbec našel před brankou Mikeše, jeho střelu však zastavill liberecký brankář.
10:00 Kárník nebezpečně zakončil backhandem ve vlastním oslabení.
08:53 Vyloučen hráč #48 Jan Baudisch družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou
08:50 Chodov si vyzkouší přesilovou hru poté co Baudisch zahrál u mantinelu rukou a přerušil tak chodovskou akci.
07:00 Chodov si po dvou brankách opět uklidňuje hru a hraje na balonku.
04:50 Přečíslení 2 na 1 vyřešil Koutný nahrávkou na volného Plíhala a ten už neměl probém zakončit do prázdné branky.
04:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Ondřej Plíhal, asistoval #87 Jiří Koutný (2:0)
03:35 Z následné standartní situace našel Ondrušek volného Maxu a ten otevírá skóre dnešního utkání.
03:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #25 Tom Ondrušek (1:0)
03:30 Maxa si teďka prošel přes celé hřiště a zakončil backhandem.
02:00 Chodov stále na balonku a vymýšlí jak překonat libereckou obranu.
00:01 Úvodní buly vyhrál Chodov a začne na balonku.