• 59 58:13
    10:3
    (Švajný)

FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno 10:3
branky: 7. Patrik Posselt, 12. Dominik Eichner, 21. Jiří Juhaňák, 24. Dominik Eichner, 34. Marek Zapletal, 38. Dominik Eichner, 42. Michal Sládek, 45. Tomáš Sovják, 46. Dominik Kaloč, 59. Tomáš Sovják - 9. Martin Nagy, 38. David Coufal, 57. Oliver Gold; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Štěpán Laja 18 - Filip Kejík 1, Filip Kuhn 12; po třetinách: 2:1, 4:1, 4:1
60:00 Komentář asistenta trenéra hostí pana Simona Šišky: Pokud budeme dostávat tak laciné góly a budeme proměňovat naší každou pátou šanci, tak hold nemůžeme vyhrát. Soupeř v druhé třetině gólově odskočil, dostal se na koně a zápas v klidu ukočíroval. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Tomáše Svačinky: Čepovaná desítka Ostravar chutná nejlépe. I když jsme měli v zápase určitá hluchá místa, tak jsme víceméně plnili to, co jsme si řekli v průběhu týdne na tréninku a dneska byli kluci hladoví po gólech. Přesně to po nich chci, a když k tomu přidáme zodpovědnost v obraně, tak se výsledek dostaví, Musím kluky pochválit a jsem rád za tři body. Děkuji skvělý divákům a soupeři.
60:00 Střely ve 3. třetině: 11 - 10
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:13 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 10:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #3 Marek Švajný (10:3)
57:50 Fuchs nepěkně fauluje Lipového u mantinelu, míček pro domácí.
57:03 Další šance Sládka, ale neproměněná.
56:25 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 9:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Oliver Gold, asistoval #7 Jakub Procházka (9:3)
55:13 Hronek z metru od brány míří úplně mimo.
54:08 Domácí drží míček na své polovině.
52:53 Už se hraje 5na5.
52:38 Kuhn předvedl pěkný zákrok proti střele Sládka.
51:37 Kubíček zpět ve hře, hra je 4na3.
50:53 Vyloučen hráč #8 Lukáš Jalový družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
50:53 Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
50:53 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
50:23 Domácí zatím fakt dobře brání.
49:37 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kubíček družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za držení
48:46 Zapletal vypálil bombu, kterou Kuhn vyráží rukou, to muselo bolet.
47:15 Domácí jsou na koni a Brno k ničemu nepouští.
46:24 Do střely Zapletala se hrdinsky postavil Kůra, míček končí za mantinelem.
45:42 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
45:42 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 9:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #43 Michal Sládek (9:2)
45:07 Čonka-Skyba fauluje na své polovině v rohu, ale následná standardka hostům v ničem nepomohla.
44:07 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 8:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #18 Dominik Klimscha (8:2)
44:07 Sovjákova ne moc rychlá střela končí za zády Kuhna.
43:07 Hronek nešťastně trefuje břevno místo prázdné brány.
41:49 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 7:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #25 Matyáš Šindler (7:2)
41:23 Coufal překličkoval Bauera a dostal se do super pozice na střelu, avšak přestřeluje.
40:41 Danišův pokus letí přímo do protihráče.
40:00 Střely ve 2. třetině: 9 - 9
39:48 Vyloučen hráč #88 Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:12 Domácí opět kombinují v obraně.
37:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 David Coufal, asistoval #45 David Sládeček (6:2)
37:32 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 6:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #23 Petr Stejskal (6:1)
36:49 Zápas začíná být vyhrocený.
36:12 V těžkých chvílích teď podržel svůj tým Laja.
34:43 Posselt uklidňuje hru v domácím obranném pásmu.
33:40 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 5:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #88 Marek Zapletal, asistoval #7 Tomáš Sovják (5:1)
33:29 Opět pěkná střela Sovjáka.
32:28 Domácí Brno pěkně točí.
31:33 Jedovatou střelu Sovjáka vyráží Kuhn rukama.
30:31 Švajný zastavuje útok Brna.
29:15 Kaloč kombinuje za bránou hostí.
28:20 Coufal si prokličkoval dva hráče, nahrál na Andrleho, ten však střílí jen do bloku.
27:27 Klimek ve velmi výhodné pozici, ale střílí nad.
26:24 Laja teď jen tak tak sbíral míček, který se kutálel na brankové čáře.
24:53 Střela z poloviny Coufala nenadělala Lajovi žádné problémy.
23:48 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #14 Jiří Juhaňák (4:1)
23:48 Střídání brankáře. Nový brankář #85 Filip Kuhn družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
23:24 Ostrava vyvíjí velký tlak.
22:26 Fuchs si nebezpečně naběhl, dostal přihrávku, ale jeho přízemní střela míří mimo bránu.
21:21 Sládek se snažil získat balónek svým napadáním, ale nevyšlo.
20:31 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #14 Jiří Juhaňák, asistoval #65 Jiří Bauer (3:1)
20:31 Krásná rychlá akce domácích končí gólem.
20:00 Střely v 1. třetině: 3 - 2
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:10 Domácí ale mají i tak viditelnou převahu.
17:02 Brno začalo velmi tlačit a dělá domácím značné problémy ve hře.
15:34 Pěknou střelu Eichnera vyráží Kejík rukou.
14:54 Ostrava se hezky dostává na útočnou polovinu, ale v koncovce je většinou zastaví protihráči.
13:50 Bauer bohužel nechytá dlouhou přihrávku od Eichnera a končí v rohu na polovině hostů.
12:36 Takové hluché místo bez střel či pokusů o střelu.
11:55 Domácí se nyní dostali pod tlak na vlastní polovině.
11:28 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #27 Dominik Eichner bez asistence (2:1)
10:39 Další útok domácích zastavuje až Kejík.
09:18 Pěkná útočná akce domácích bohužel gólem nekončí.
08:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #27 Martin Nagy, asistoval #13 David Coufal (1:1)
07:52 Hraje se nahoru dolů.
06:58 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #17 Marek Lípový (1:0)
06:33 Na míčku stále domácí, ale šancí moc nemají.
05:45 Kaloč střílí pouze do bloku.
04:42 Pokus jednoho hráčů z Brna nejprve vychytal Laja a následná dorážka letěla za mantinel.
03:38 Domácí pětka se snaží něco vymyslet na své polovině, ale Brno dobře brání a k ničemu je nepustí.
02:52 Hra je velmi aktivní už od začátku.
01:43 Domácí kombinují na své polovině.
00:57 Standardku z rohu domácí nevyřešili dobře a ztrácí míček.
00:01 Úvodní buly pro tým hostů.