• 60 59:49
    9:3
    (Kopecký)

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady 9:3
branky: 7. Patrik Kieler, 25. Kryštof Krbec, 27. Vojtěch Zezulka, 29. Viktor Kopecký, 35. Filip Forman, 40. Viktor Kopecký, 51. Filip Forman, 59. Michal Vojtíšek, 60. Filip Forman - 16. Milan Bína, 54. Lukáš Gregor, 58. Jan Linhart; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 216; zásahy brankářů: Michal Kotouček 7 - Jiří Buchta 19; po třetinách: 1:1, 5:0, 3:2
60:00 Komentář trenéra domácích (Martina Formana) část 2 : Náš výkon nebyl zdaleka optimální a máme ještě hodně na čem pracovat, ale jsme samozřejmě rádi z vítězství. Věřím, že příště už se zatáhne a lidi si najdou cestu na Děkanku, za kvalitním sportem. Děkujeme srdcařům, co dorazili a těšíme se na další klání.
60:00 Komentář trenéra domácích (Martina Formana): Nejprve bych začal tím, čím jsem zatím všechny komentáře po zápasech v Děkanka Aréně končil a to že z pohledu florbalu 'se mi tento způsob podzimu zdá poněkud nešťastným', poněvadž lidé se opět ještě pozdrželi na rodinném cyklo výletě, jako minulá kola.
60:00 Komentář trenéra hostí (Michala Kotlase): Dnes nás stála druhá třetina utkání. Absolutně jsme přestali plnit úkoly, vyráběli jsme chyby a hráli nedisciplinovaně. V třetí třetině se nám nepodařilo vsítit rychlejší branku a dostat se zpět do utkání. Soupeř nás dnes předčil ve všech činnostech. Děkuji za zápas.
60:00 Střely po třetí třetině: Bohemians - 8 ; Vinohrady - 3 .
59:49 GÓL FbŠ Bohemians! 9:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #17 Viktor Kopecký (9:3)
58:45 Timeout FbŠ Bohemians
58:45 Vyloučen hráč #20 Ondřej Richtr družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
58:29 GÓL FbŠ Bohemians! 8:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #12 Mikuláš Forman (8:3)
58:05 Bohemians trefují z poloviny hřiště tyčku prázdné brány.
57:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Jan Linhart, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (7:3)
57:10 Hosté získávají míček a vrhají se v šesti do protiútoku, kde přidávají další gól.
57:03 Domácí drží míček a nedovolují Vinohradům hru bez brankáře.
56:00 Bohemians střílí, ale gólman Vinohrad stihl vběhnout do branky a zabránit gólu.
54:39 Hosté po vybraném oddechovém čase zkouší hru bez brankáře.
54:38 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
53:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #20 Ondřej Richtr (7:2)
53:50 Vinohrady nakonec svůj nátlak na domácí využili a snižují brankový rozdíl.
53:08 Vinohrady jsou do přečíslení, ale špatně vyřeší situaci a míček získávají Bohemians.
52:23 Bohemka vytváří tlak na Vinohrady a po nepřesné střele se snaží dorazit míček, ale neúspěšně.
50:51 GÓL FbŠ Bohemians! 7:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #39 Lukáš Kuncman (7:1)
50:51 Po vybojovaném souboji se ujímá míčku Filip Forman a precizní střelou nad ruku brankáře skóruje další gól.
46:18 I když domácí hrají oslabení, daří se jim útočit a přebírají kontrolu míčku na hřišti.
45:31 Vyloučen hráč #8 Jan Dobisík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
45:31 Bohemians faulují na své polovině a čeká je hra v oslabení.
41:49 Vyloučen hráč #27 Lukáš Gregor družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
41:49 Hra bez brankáře domácím dlouho nevydržela a Vinohrady teď čeká oslabení pět na čtyři.
41:38 Domácí se nechávají sfaulovat a čeká je přesilová hra.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Bohemka, chvíli drží míček v obraně a pak se pouští do útoku.
40:00 Střely po druhé třetině: Bohemians - 11 ; Vinohrady - 2 .
39:14 GÓL FbŠ Bohemians! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #91 Jakub Šárka (6:1)
39:14 Početní výhoda domácích se vyplácí a Bohemka přidává další gól.
37:24 Vyloučen hráč #9 Peter Kachnič družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká florbalka
37:24 Domácí nahazují míč do útoku, Vinohrady ale hrají vysokou holí a dávají Bohemce další přesilovou hru.
36:57 Vinohrady se dostávají ke standartní situaci a střílí gól, rozhodčí ale posouvají rozehrávku na místo faulu a gól neplatí.
34:17 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #21 Jakub Buršík (5:1)
34:17 Bohemians využívají přesilovku a přesnou střelou pod horní tyč skórují další gól.
32:47 Vyloučen hráč #29 Martin Skřivánek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
32:40 Bohemce se daří už minutu navíc hrát v početní přesile.
31:12 Vinohrady se dopustili přestupku a rozhodčí zvedá ruku, Bohemians se pouští do hry bez brankáře a snaží se využít početní výhodu ve svůj prospěch.
30:23 Hra se přerušuje kvůli zranění v rohu hostů, tentokrát to odnesl Daniel Cabejšek.
28:55 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Viktor Kopecký bez asistence (4:1)
28:55 Bohemka zmátla Vinohrady svým střídáním a z rozehrávky střílí další gól.
26:32 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Vojtěch Zezulka, asistoval #91 Jakub Šárka (3:1)
26:32 Domácí sice z první střely nic nevytěžili, ale ihned poté se dostali k balónku, zakončili a zvyšují brankový rozdíl.
24:12 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Kryštof Krbec, asistoval #17 Viktor Kopecký (2:1)
24:12 Tlak Bohemky a útočné šance se vyplácí a Bohemka skóruje další gól.
23:58 Všichni ze střídačky domácích se chytají za hlavu, protože Bohemka neproměnila jedinečnou šanci na gól.
23:01 Bohemians rozehrávají z rohu a střílí, ale střelu chytá brankář Vinohrad.
22:24 Hosté si vytváří šanci, ale Bohemka jí správně odbránila a dostává se k míčku.
20:01 Vinohrady vyhrávají buly, ale Bohemka chce získat míček a ihned pressuje obranu hostů.
20:00 Střely po první třetině: Bohemians - 5 ; Vinohrady - 4 .
18:27 Vinohrady už podruhé útočí v přečíslení, ale neúspěšně.
15:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #4 Radovan Vnuk (1:1)
15:24 Domácí se pokouší o útok, ale Vinohrady sbírají míček a z protiútoku vyrovnávají skóre zápasu.
14:15 Hosté opět začali hrát v plném počtu a ihned provádí útok na branku domácích.
13:43 Vinohrady zatím úspěšně brání všechny střely domácích v přesilovce.
12:04 Vyloučen hráč #88 Jiří Strobach družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:04 Bohemians dostávají míček za branku, kde inkasují cross-check a získávají pro sebe dvouminutovou početní výhodu.
11:09 Bohemka se dostává k další standartní situaci, ale tentokrát míček posouvá na vlastní polovinu a zklidňuje hru.
06:36 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #12 Mikuláš Forman (1:0)
06:36 Domácí si hravě poradili s obranou Vinohrad a ze standartní situace dávají první gól utkání.
06:34 Bohemians se pokouší z velkého brankoviště dorazit míček, ale Vinohrady faulují a Bohemka bude rozehrávat standartní situaci.
04:02 Brankář domácích dostává hokejkou přes prsty a rozhodčí zastavuje hru. O lékařskou pomoc si naštěstí neříká a hra může pokračovat rozehrávkou Bohemky od brány.
03:06 Hra má hned od začátku tempo a je vidět, že oba týmy se snaží předvést svůj nejlepší výkon.
02:04 Bohemians dávají nepřesnou přihrávku a hosté sbírají míček a pouští se do protiútoku, míček avšak končí u obrany domácích.
00:01 Úvodní výhru v buly si připisují Vinohrady a ihned po uklidnění situace se pokouší o útok.