9:5
    Jaromír EKL
    ()

FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS 9:5
branky: 18. Milan Tichý, 33. Radek Krajcigr, 38. Jaromír Ekl, 47. Milan Tichý, 48. Štěpán Slaný, 49. Radek Krajcigr, 53. Jaromír Ekl, 60. Radek Krajcigr, 60. Jaromír Ekl - 15. Radek Hanák, 21. Jakub Renčín, 28. Matěj Boček, 34. Jan Hněvkovský, 54. Matěj Boček; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 338; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 22 - Daniel Körber 40; po třetinách: 1:1, 2:3, 6:1
60:00 Vyjádření vedoucího hostí, pana Petra Pajera: (2/2) ... Mohla to zlomit 2 perfektně odbráněná oslabení ve druhé třetině, ale hned vzápětí jsme hloupě inkasovali a zbytek zápasu byl opravdu špatný. Díky soupeři a parádně naplněné hale.“
60:00 Vyjádření vedoucího hostí, pana Petra Pajera: (1/2) „Bohužel musím uznat, že soupeř dneska vyhrál naprosto zaslouženě. Ve třetí třetině přeřadil a jak bojovností, tak chytrostí zaslouženě otočil zápas. My jsme bohužel ve třetí třetině zůstali ve stejně špatném tempu, jako celý zápas. ...
60:00 Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Dnešní zápas dopadl krásně, soupeře jsme dokázali přestřílet i díky aktivitě našeho útoku a změnám, které jsme provedli v rozložení sil na hřišti. Dobrý výkon předvedli všichni hráči a podařilo se nám myslím zaslouženě zvítězit, i když jsme museli dotahovat prakticky celý zápas, který rozhodně nebyl jednoduchý. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.“
60:00 Střely po třetí třetině: 16 - 9. Střely celkem: 49 - 27.
59:27 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 9:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl bez asistence (9:5)
59:27 Další hattrick na domácí straně! Po Radku Krajcigrovi jej zkompletoval i Jaromír Ekl!
59:14 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 8:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #26 Jan Hřebřina (8:5)
59:14 Jan Hřebřina poslal mezi dva obránce nahrávku Radkovi Krajcigrovi, který neměl problém uklidit balón mezi tři tyče.
58:10 Hosté již mají o jednoho útočníka v poli navíc a za zády nikým nehlídanou klec.
57:00 Hrají se poslední tři minuty zápasu.
56:45 Oba týmy bojují o každý míček, aby se jim podařilo zvrhnout vítězství na svou stranu.
53:08 GÓL BLACK ANGELS! 7:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #26 Daniel Ludvík (7:5)
53:08 Krátce po taktické poradě se hostům podařilo snížit a musí tak dotáhnout jen dvě branky.
52:32 Timeout BLACK ANGELS
52:32 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 7:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #55 Jakub Jirsa (7:4)
52:32 Domácí odskakují na rozdíl tří gólů! Skóroval Jaromír Ekl po přihrávce Jakuba Jirsy!
50:15 Jirsa v dobré příležitosti vypálil mimo.
50:00 Dnešní utkání sleduje celkem 338 diváků! Za účast děkujeme pochopitelně i vám, kteří jste s námi prostřednictvím online přenosu!
48:37 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #23 Tomáš Kadlec (6:4)
48:37 Zcela volný Krajcigr snad ani nemohl minout a přidává pojistku na stranu domácích!
47:45 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #55 Jakub Jirsa (5:4)
47:45 Domácí se dostávají do vedení! Trefil se z poloviny hřiště Štěpán Slaný!
46:36 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #55 Jakub Jirsa (4:4)
46:36 Domácí proměňují další přesilovku! Prosadil se Milan Tichý.
46:18 Vyloučen hráč #7 Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
45:05 V dobré akci byl po výhozu Ponomareva Jirsa, přihrál ale akorát pod nohy vracejícího se středového útočníka hostů.
43:55 Zaběhnutý za obranou čekal na přihrávku Radek Krajcigr, po střetu je ale ošetřován Daniel Ludvík.
43:22 Dobrou práci teď odvedli obránci Black Angels před vlastní bránou.
41:31 Dzierža zkoušel kombinovat s obráncem, jeho nahrávku však zachytil útočník hostí.
40:00 V úvodních sekundách poslední části základní hrací doby kombinují domácí.
40:00 Střely po druhé třetině: 19 - 8.
39:00 Do konce druhého dějství zbývá přesně 60 sekund.
37:53 K teči se sportovně přiznal Drahoslav Pastor a rozehrávají tak hosté.
37:28 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #4 Milan Tichý (3:4)
37:28 Po nejprve nepovedeném průniku Slaného dokázali domácí nakonec skórovat! Další gól vstřelil Jaromír Ekl.
35:05 Vyloučen hráč #7 Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
33:55 Ponomarev předvedl dlouhý výhoz který proskákal až na úroveň střídačky hostů, kde ho nedokázal zpracovat ani jeden z nabíhajících útočníků.
33:22 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Hněvkovský z trestného střílení (2:4)
33:22 Kvůli faulu jednoho z českolipských obránců těsně před střelou útočníka bylo nařízeno trestné střílení, které kapitán hostí proměňuje.
32:58 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #88 Jaromír Ekl (2:3)
32:58 Domácí snižují! Prosadilo se ostřílené sehrané duo Krajcigr-Ekl.
32:46 Jirsa zkoušel překonat gólmana hostí, nebyl ale úspěšný.
30:49 Kombinace útočníků Black Angels končí mimo hřiště.
28:26 Vyloučen hráč #69 Filip Neklan družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
27:01 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #99 Jakub Renčín (1:3)
24:08 Kadlec předvedl sprinterský souboj s Matějem Bočkem.
22:54 Skrumáž před bránou vyřešil zákrokem Ponomarev.
20:57 Nikým nehlídaný Tichý pálil na bránu, trefil se ale mimo.
20:47 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #5 Ondřej Vaculík (1:2)
20:47 A nedlouho poté se prosazují opět hosté, trefil se Jakub Renčín.
20:32 Po mantinelu pronikal Jansa, poté svůj záměr přehodnotil a nahrál zpět Slanému.
20:00 Úvodní buly druhého dějství končí na holích hostí.
20:00 Střely po první třetině: 14 - 10.
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:24 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #77 Radek Krajcigr (1:1)
17:24 Ještě v první třetině domácí odpovídají! Po přihrávce Krajcigra se trefil Tichý.
17:19 Körberovi se podařilo vyrazit náročnou střelu Jansy a náležitě to oslavil.
14:01 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #68 Radek Hanák, asistoval #22 Jan Kopecký (0:1)
14:01 Po čtvrthodině hry vidíme první gól, prosadil se Radek Hanák a hosté tak vedou 1:0.
12:58 Právě se hraje přehazovaná od gólmana ke gólmanovi.
10:35 Ponomarev vyrazil helmou pokus jednoho z útočníků hostí.
07:00 Hřebřina zkusil reflexy gólmana Körbera.
05:25 Kadlec kombinuje se Slaným před vlastní bránou.
04:33 Tichý pálil jen do bloku obránců hostí.
03:00 Tyč zvoní za domácím gólmanem.
02:18 Hromada přihrával Hanákovi, toho v rohu hřiště fauloval Spilka.
01:35 První zákrok pro Ponomareva.
00:37 Po úvodní akci domácích nyní rozehrávka pro Black Angels.