5:9
    Lukáš KOŘÍNEK
    (Šoltys)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC Liberec 5:9
branky: 1. Jakub Haša, 30. Filip Hrabal, 32. Matěj Kostka, 35. Filip Hrabal, 51. Ladislav Gál - 12. Patrik Rozkovec, 12. Prokop Ferdan, 17. Jan Šoltys, 18. Adam Balatka, 34. Adam Balatka, 37. Adam Balatka, 43. Jakub Kopecký, 55. Jan Světlík, 56. Lukáš Kořínek; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 346; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 10 - Vít Vaníček 20; po třetinách: 1:4, 3:2, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Miroslava Koníčka 2/2 ' Není možné vynechat jediný souboj v zápase, jedinou přihrávku... V superlize to týmy umí trestat. Děkujeme soupeři za utkání a šťastnou cestu. My se jdeme připravit na Vítky.'
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Miroslava Koníčka 1/2 ': Začátky utkání nám vždy vyjdou co se týče aktivity, ale sráží nás neproměňování šancí a následné obdržené góly z první šance hostí. Musíme takové góly hodit za hlavu a zvednout se a pokračovat v aktivní hře a proměňovat šance.'
60:00 Komentář vedoucího hostů, pana Filipa Hanžla: 'Od příjezdu super nálada týmu se promítla do celého zápasu. Díky soupeři i rozhodčím za zápas.'
60:00 Dnes tedy šelmy výsledkem své fanoušky nepotěšili. Třeba se jim to podaří v dalším utkání, které se hraje už v sobotu proti Vítkovicím. Zatím napočtenou.
60:00 Střely ve třetí 10:7, celkově 25:19 pro domácí.
59:59 Hrabal ještě v poslední vteřině nedokázal trefit poloodkrytou klec.
58:47 Teď si domácí nerozuměli a čas jim běží rychle.
58:00 Hrabal se krásně protáhl do šance, ale Vaníček chytá dnes skvěle.
56:58 Gál trefuje klubko hráčů a následně ani na dvakrát nepřekonal Vaníčka.
56:11 Hrabal nedokázal dorazit a stav se tak nemění.
55:05 Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
55:05 GÓL FBC Liberec! 5:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #61 Jan Šoltys (5:9)
54:24 GÓL FBC Liberec! 5:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #77 Jan Světlík, asistoval #9 Radek Valeš (5:8)
54:24 Nešťastný gól pro domácího golmana..
54:15 Ferdan mířil v přečíslení vedle.
53:20 Zápas má ve třetí třetině opravdu grády, je to vyhecované.
51:51 Kopecký pro změnu asi nejaktivnější na straně hostí, teď jeho další střela mířila nad.
51:22 Kittel by si dnes gól skutečně zasloužil, teď jeho pokus z otočky jen těsně prošel vedle klece.
50:47 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 5:7
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #50 Lukáš Pešat (5:7)
50:47 Krásný gól v početní nevýhodě.
50:25 Kopecký vedle.
49:39 Kostkův pokus v oslabení Vaníček vytěsnil.
48:48 Vyloučen hráč #34 Petr Kittel družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
48:48 Jsme svědky dalšího vyloučení.
46:41 I tentokrát přeskočil kulatý nesmysl Kittelovi hůl.
45:01 Teď se pro změnu míček mezi nohama zamotal Rozkovcovi a ten tak nezakončil.
44:12 Kittel byl sám, ale míček mu sjel.
42:45 GÓL FBC Liberec! 4:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #55 Prokop Ferdan (4:7)
42:45 Kopecký skóruje.
40:55 Vyloučen hráč #33 Ladislav Gál družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
40:55 Gál si jde odpočinout.
40:00 Střely ve druhé 7:6 pro Otrokovice.
39:55 Poslední minuty druhé třetiny provází tvrdší hra z obou stran.
36:05 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #86 Adam Balatka, asistoval #55 Prokop Ferdan (4:6)
34:59 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:5
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Filip Hrabal, asistoval #50 Lukáš Pešat (4:5)
34:59 Pešat chladnokrevně nachází Hrabala a je sníženo.
33:40 Rozkovec pálil nad.
33:12 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #86 Adam Balatka, asistoval #29 Lukáš Lhota (3:5)
33:12 Lhota teď krásnou nahrávkou vybídl ke skórování Balatku.
31:42 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #26 Matěj Kostka, asistoval #42 Denis Zimmer (3:4)
31:42 Teď už však šelmy skórují.
31:32 Tohle se Lukáši Pešatovi často nestává, ve stoprocentní šanci mu míček úplně odletěl od hole.
29:37 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Filip Hrabal, asistoval #42 Denis Zimmer (2:4)
29:37 Výborná práce Zimmera, po které domácí snižují.
28:06 Haša byl včas u odrazu, ale jeho pokus šel jen těsně vedle.
25:48 Gól Liberce neuznán.
25:12 Vykopal nad.
24:07 Domácí teď prováhali velkou šanci, kdy Pešat ještě vracel na Hašu, jehož střela ale bylo zblokována.
23:18 Vyloučen hráč #29 Lukáš Lhota družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
23:18 Přesilovka pro domácí.
20:50 Nagyho dalekonosná vedle.
20:00 Střely v první 8:6 pro domácí.
19:59 Tak tuhle první třetinu si domácí za rámeček nedají.
18:44 Další šance hostí, Kořínek nad.
17:46 GÓL FBC Liberec! 1:4
17:46 Liberec zatím krutě trestá domácí chyby.
16:25 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #11 Petr Kološ (1:3)
16:25 Teď ale jedna nahrávka vyřadila celou domácí obranu a stav je 1:3.
15:34 Kvapilův blok v oslabení.
14:39 Vyloučen hráč #42 Denis Zimmer družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
14:39 Vyloučení tentokrát na domácí straně.
11:59 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #29 Lukáš Lhota (1:2)
11:59 Krásná střela pod břevno a hosté vedou.
11:07 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #9 Radek Valeš (1:1)
11:07 Rozkovcův backhand končí za Michajlovičem.
09:55 Kittel z blízka Vaníčka nepřekonal.
08:05 Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
08:05 První trest.
07:39 Domácí trestuhodně prováhali možnost tři na jednoho.
07:22 Liberci to zatím příliš nelepí.
04:52 Ďuriška to z dorážky zkoušel, ale střela byla zblokována.
01:19 Nemilý odraz pro Vaníčka, Červenka mohl zvyšovat.
00:57 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #34 Petr Kittel (1:0)
00:57 Na první gól jsme nečekali ani minutu!
00:00 Hezkou neděli z Otrokovice, kam dnes jako soupeř přijel Liberec, očekává se tedy vyrovnaná bitva a snad uvidíme i nějaké góly.