8:5
    Jan MARVÁNEK
    (Kolstrunk)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha 8:5
branky: 10. Dominik Jansa, 19. Jan Spilka, 24. Štěpán Slaný, 31. Radek Krajcigr, 44. Radek Krajcigr, 45. Jan Spilka, 52. Milan Tichý, 56. Jakub Jirsa - 5. Marek Zouzal, 14. Jakub Kolstrunk, 47. Jakub Kolstrunk, 47. Matěj Čermák, 60. Jan Marvánek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 349; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 27 - Martin Beneš 19; po třetinách: 2:2, 2:0, 4:3
60:00 Vyjádření trenéra hostí, pana Ondřeje Kašpárka: „Dnes nám Lípa uštědřila lekci z týmovosti a efektivity v zakončení. Musíme využít čtrnáctidenní pauzu k tomu, abychom se vrátili k věcem, které nám fungují a potom zase začneme vyhrávat. Děkuji našim divákům za podporu z hlediště.“
60:00 Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Dnešní zápas rozhodla týmová hra, klid na střídačce a proměňování šancí. Děkujeme fantastickému kotli, který nám hodně pomohl a podržel nás v klíčových fázích utkání.“
60:00 Střely celkem: 27 - 32.
60:00 Střely po třetí třetině: 10 - 16.
59:59 Je to tam! Domácí poráží Spartu a získávají tak cenné tři body do tabulky!
59:38 Tohle už domácí udrží!
59:26 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Jan Marvánek, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (8:5)
59:00 Hraje se posledních 60 sekund základní hrací doby.
57:11 Jansa netrefil ze vzdálenosti asi metr nikým nehlídanou klec.
55:52 Hosté neztrácejí naději a hrají dále v šesti.
55:31 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 8:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa bez asistence (8:4)
55:31 Od poloviny hřiště nahodil balon na nehlídanou klec Jakub Jirsa a byl úspěšný!
54:36 Počty na hřišti jsou již vyrovnány.
54:18 Sparta odvolává brankáře a má o jednoho útočníka v poli více.
53:57 Josef Juha vyzkoušel, zdali drží transparent na stěně českolipské haly dostatečně pevně.
52:22 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha neproměnil #17 Milan Garčar.
52:22 Milan Garčar trefuje tyč.
51:40 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 7:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #77 Radek Krajcigr (7:4)
51:40 Na střelu Milana Tichého byl ale teď sparťanský gólman krátký a domácí zvyšují na rozdíl tří branek.
51:24 Krajcigrovu střelu k tyči vytáhnul konečkem prstu Beneš.
49:32 Před Štěrbou se otevřela volná část hřiště, svou šanci ale pokazil přihrávkou, kterou zablokoval obránce Sparty.
47:57 Mlejnek právě předvedl perfektní gymnastický rozštěp, což zřejmě dost bolelo.
47:00 Dnešní utkání sleduje celkem 349 diváků! Děkujeme za účast!
46:48 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák bez asistence (6:4)
46:48 Čtyřicet sekund trvalo hostům, aby skórovali počtvrté a dotáhli se na rozdíl dvou branek.
46:08 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #29 Radim Křenek (6:3)
46:08 V početní převaze se Sparta dotahuje. Prosadil se podruhé Kolstrunk.
44:54 Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry
44:54 Další přesilovou hru daroval hostům Jakub Jirsa.
44:11 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #18 Jan Spilka, asistoval #27 Jakub Karel (6:2)
44:11 Ani jsem nestačil okomentovat pátou branku a už je tu šestá! Svou střelu do brány dorazil Jan Spilka!
43:50 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #26 Jan Hřebřina (5:2)
42:44 Za Lukášem Chynou zvoní tyč.
41:56 Domácí v plném počtu, Jirsa se okamžitě zapojuje do hry.
40:40 I v oslabení Lípa neváhá útočit.
40:00 Střely po druhé třetině: 10 - 6.
39:56 Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
39:56 Na cestu do kabin si Česká Lípa vysloužila ještě dvě trestné minuty pro Jakuba Jirsu.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé části.
38:10 Ani Dzierža nebyl úspěšný při úniku.
36:54 Krajcigr úplně sám před bránou hostí! Beneš ho však vychytal.
34:54 Dlouhý výhoz Beneše přes polovinu zastavil hru.
33:19 Menší sekaná před Chynou, balonek nakonec mimo hru.
32:32 Tři proti dvěma teď vybíhali útočníci domácích, Ekl ale střílel mimo zařízení.
30:21 Timeout ACEMA Sparta Praha
30:21 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (4:2)
30:21 Po první neúspěšném střeleckém pokusu se prosadil Radek Krajcigr! Zpoza brány mu asistoval Daniel Štěrba.
29:26 Štěrba kombinuje s Tichým.
27:16 Tichý zastavil u půlicí čáry začínající brejk Sparty.
25:41 Slaný rozehrál volný úder na polovině hřiště, před ním stál ale obránce hostí.
23:25 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #55 Jakub Jirsa (3:2)
22:17 Karlovi sjela střela z čepele těsně před zakončením, stav se tak nemění.
20:53 Z volného úderu měli dobrou příležitost hosté, nepodařilo se jim ale proměnit.
20:00 Střely po první třetině: 7 - 10.
19:00 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:53 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:2
18:53 Karlovi se podařilo najít volného Spilku, který pálil přesně a srovnává na 2:2.
16:19 Volný úder pro domácí na hranici velkého brankoviště Chyny.
15:20 Čermák teď naprosto osamocený před bránou trefil tyč.
13:47 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #24 Jan Marvánek (1:2)
13:47 Kolstrunk našel ideální úhel, kam Chyna nedosáhl a zvyšuje na 2:1.
13:06 Štěrba byl ve slibné šanci, netrefil ale ideálně.
11:48 Slaný namazal Juhovi přímo na čepel a měl jediné štěstí, že sparťanský forward trefil jen Jansu blokujícího jeho střelu.
09:28 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #37 Dominik Jansa, asistoval #55 Jakub Jirsa (1:1)
09:28 Teď ale Jirsa vyslal do útoku Jansu, který dokázal tečovat za záda přesouvajícího se Beneše.
09:17 Ekl byl sám před brankářem host, ten ale střelu kryje.
08:52 Domácí v plném počtu.
08:35 Spilka v těžkém souboji v rohu vybojoval balón a může pokračovat v akci.
07:51 Křenek si přihrál s Garčarem, jenže zpáteční přihrávka mu nesedla a trefil jen bránícího beka domácích.
06:52 Vyloučen hráč #54 Daniel Kněžour družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
06:52 Kněžour přesekal ruce Benešovi, za což přišel dvouminutový trest.
04:53 Novotný zakopl o tyčku branky a při pádu podmetl Beneše, oba hráči se však poplácali po zádech a s pousmáním vzniklé situaci pokračovali ve hře.
04:03 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (0:1)
04:03 Ani ne pět minut po začátku utkání vidíme první branku. Jakub Kolstrunk přihrál volnému Marku Zouzalovi, který prostřelil Chynu.
02:13 Spilka stáhl Juhu a volný úder tak byl přisouzen hostům.
01:45 Krajcigr se pokoušel zavěsit nad ležícího Beneše, mířil ale mimo.
01:05 Radim Křenek zahrál vysokou holí a Lípa tak má volný úder.
00:38 Slaný kombinuje s Kadlecem na vlastní polovině.
00:01 První balon zápasu vyhrávají hosté.
00:00 Krásný večer všem divákům dnešního online přenosu z drsného severu. Domácí se dnes postaví proti silnému týmu pražské Sparty. Hosté si s sebou vzali i početný kotel, který je již nyní z hlediště hlasitě povzbuzuje při rozcvičce. Za domácí dnes nenastoupí zkušený Jan Merlíček, pražané s sebou oproti tomu mají svou špičkovou sestavu.