(Hájek)
  • 60 59:46
    Bohemians

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 10:7
branky: 1. Tomáš Sladký, 1. Šimon Kuczera, 10. Josef Rýpar, 20. Lukáš Hájek, 22. Lukáš Řezanina, 25. Lukáš Hájek, 27. Šimon Kuczera, 41. Jan Šebesta, 60. Šimon Kuczera, 60. Lukáš Řezanina - 3. Pavel Čihák, 14. Matyáš Krebner, 26. Viktor Kopecký, 46. Jakub Šárka, 50. Kryštof Krbec, 53. Jakub Šárka, 53. Jakub Šárka; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 324; zásahy brankářů: Lukáš Souček 17 - Michal Kotouček 9, Jakub Zavřel 7; po třetinách: 4:2, 3:1, 3:4
60:00 Komentář trenéra hostů (2.část): Netěšíme se z prohrané bitvy o 4. místo, ale místní diváci se těšit mohou, že šli domu naplněni sportovním zážitkem. Nelze věšet hlavu 'malé play-off' - až 10 zápasů do Vánoc - začíná! Gratulujeme soupeři a těšíme se na další klání.
60:00 Komentář trenéra hostů (1.část): Dnes jsme si bohužel velmi pozdě uvědomili, kdo je naším soupeřem. Nekoncentrovanost, naivita, nedodržení taktických pokynů a obrovské množství chyb = rychlé vedení Vítkovic a pak i jeho navyšování. Jsem rád za náš návrat ve třetí třetině, kdy kluci ukázali, že tu jsme! Hrál se atraktivní aktivní florbal s napadáním na obou stranách.
60:00 Vyjádření trenéra domácích, Pavla Bruse: Dlouho dnes dobré tempo a intenzita. Ve třetí třetině nám spadlo tempo a dostali jsme rychlé slepené góly. Super morál, že jsme se zvedli a dotáhli zápas do vítězného konce. Zešedivěl mi jeden vlas.
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 7 Kuczera, Bohemians - 91 Šárka
60:00 Střely ve 3. třetině 5:11, celkem 26:24
59:46 Timeout FbŠ Bohemians
59:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 10:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Lukáš Řezanina, asistoval #44 Lukáš Hájek (10:7)
59:46 Žigy kompletuje desítku a ze střídačky hostí se učíme další nová slovíčka...
59:03 Bohemka zase v šesti
59:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Šimon Kuczera, asistoval #44 Lukáš Hájek (9:7)
59:02 Parádně vyřešená rozehrávka domácích z vlastní poloviny
58:17 Hosté v šesti
57:42 Zavřel drží naděje Bohemky
56:06 Dvě sporné situace ovšem neuklidňují Bedlu..
54:50 Vítky se snaží uklidnit hru
52:41 GÓL FbŠ Bohemians! 8:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #7 Patrik Šebek (8:7)
52:41 Ale Šárka dvěma slepenými góly dostává hosty na dostřel.
52:29 GÓL FbŠ Bohemians! 8:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #81 Filip Forman (8:6)
51:48 Bohemka je teď aktivnější ale Dobisíkovu ránu blokuje spoluhráč Cabejšek.
50:55 Šárka ohrozil branku domácích ale pouze z boku.
50:18 Bräuer v těžké situaci udržel míček a ještě přidal něco od cesty Kielerovi.
49:01 GÓL FbŠ Bohemians! 8:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Kryštof Krbec bez asistence (8:5)
49:01 Trochu haluzově se odrazil míček na střed ke Krbcovi a ten ho uklidil do vinklu
46:34 Buršík, pálí z křídla. Souček situaci kontroluje.
45:17 GÓL FbŠ Bohemians! 8:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka z trestného střílení (8:4)
45:17 Šárka bekhendovým blafákem v klidu proměňuje.
45:17 A tak konečně změna.. po faulu následuje trestné střílení Bohemky. Pojede Šárka
43:13 Teď je to takové: Nahození, prodloužení, výjezd, střela, blok, souboj, lob na druhou stranu, souboj, hvizd, přihrávka, střela, blok a tak pořád dokola...wonderful..
40:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #31 Josef Rýpar (8:3)
40:37 Rýpar parádně na Šebestu na zadní tyč. Pak už to bylo v klidu.
40:00 Vyloučen hráč #13 Michal Vojtíšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry
40:00 Střely ve 2. třetině 10:6
39:13 A znovu
38:56 Firda si vyjel před kasu a trefil Zavřela
37:19 Teď se spíš bojuje u mantinelů a v rozích, než aby se dělo něco smysluplného.
35:50 Nehera zablokoval dělo Šebka
35:11 Domácí vystřídali, podrželi míček, vystřídali a teď drží míček..
35:00 Utkání sleduje 324 diváků.
32:08 Souček v klidu sbírá nahození z půlky
31:28 Teď se hraje spíš něco mezi tenisem a baseballem než florbal.
29:17 Brajk hostí zakončuje Růžek vysoko nad.
26:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Šimon Kuczera, asistoval #17 Jan Šebesta (7:3)
26:22 Na snížení Kopeckého reaguje přesnou dorážkou Kuczera
25:51 GÓL FbŠ Bohemians! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #3 Vojtěch Zezulka (6:3)
24:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #23 Martin Nehera (6:2)
24:42 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Jakub Zavřel družstva FbŠ Bohemians
24:42 Na to reaguje Bohemka změnou gólmana
24:42 Na vzdálenější tyč se trefuje Hájek
21:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Lukáš Řezanina, asistoval #88 Jiří Besta (5:2)
21:29 Besta na střed a Řezanina se nemýlí
20:01 Úvodní buly pro hráče Bohemians
20:00 Střely v 1. třetině 10:7
19:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #7 Šimon Kuczera (4:2)
19:40 A tak jó, ve druhé šanci už parádně vykoupal gólmana Bohemky.
19:23 Domácí v tlaku ale ze slibné pozice nezakončuje Hájek
15:58 Šebesta po Gattnarově přihrávce těsně vedle
14:48 Růžek jen do Součka a Hájek zase na oplátku do Kotoučka.
13:13 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #21 Jakub Buršík (3:2)
13:13 Domácí už v pěti ale Buršík ještě dal pod sebe na Krebnera a ten z první zase snižuje.
11:42 Besta v rohu sbírá vteřiny
11:10 Vyloučen hráč #31 Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
11:10 Rýpar jde ven za údajné držení
09:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar bez asistence (3:1)
09:39 Vítky teď nepůjčily 67 vteřin hostům míček, Řezaninu ještě zastavil Kotouček ale Rýpar už v klidu parádně navyšuje stav.
07:32 Standardka Kopeckého. Míček končí na zadním manťáku a hokejka zastavuje o ruku Hrubého.
04:05 A je po uragánu. Situace na hřišti se trochu zklidnila.
02:03 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #84 Marek Ďopan (2:1)
02:03 I Souča z první střely inkasuje, přivítal ho Čihák.
01:45 První dva zákroky Kotoučka a tyčka z hole Bräuera
00:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
00:43 Teď už to trvalo o poznání déle ale i tak pro domácí úspěšně. Druhá střela a druhý gól z hole Kuczery
00:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Tomáš Sladký, asistoval #53 Marek Bräuer (1:0)
00:12 A začínáme ve velkém stylu, Bräuer našel Sladkého a ten posílá domácí do vedení!
00:00 Vítejte u sledování online přenosu z 12. kola Superligy mezi Tempishem a Holbou aneb mezi Vítkovicemi a Bohemkou