• 57 56:00
    8:6
    (Boček)

BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice 8:6
branky: 28. Jakub Boček, 29. Lukáš Studený, 41. Lukáš Studený, 49. Jakub Renčín, 51. Vojtěch Ježek, 51. Jakub Boček, 54. Jan Pícha, 57. Jakub Renčín - 7. Martin Pánek, 14. Martin Šindelář, 14. Martin Šindelář, 16. Martin Pánek, 17. Martin Šindelář, 26. Adam Tlapák; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 5:6; využití: 2:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Daniel Körber 8, Ondřej Matiášek 16 - Martin Frühbauer 16; po třetinách: 0:5, 2:1, 6:0
60:02 Komentář trenéra domácích (Petr Pajer): Skvělý zážitek a myslím, že i zasloužená odměna všem lidem, co nad námi po včerejšku nezlomili hůl a dneska přišli zase zafandit. Celé to vypadá nelogicky, ale logika je v tom, že když do špatně rozehranedo zápasu vtrhne jeden blázen, kterej neni zatěžkán tou bídou z posledních zápasů a věří sám sobě, tak dokáže postupně strhnout zbytek týmu.
60:01 Komentář trenéra hostí (Milan Fridrich): Dnes od poloviny zápasu jsme vypadli z role. Díky herní nedisciplinovanosti jsme soupeře pustili do zápasu. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Střely ve třetí třetině: BA 12, Tatran 4.Celkem 24:30.
59:55 A je hotovo! Všechny body zůstávají doma!
59:25 Hanák nasbíral cenné vteřinky!
56:05 Další využitá přesilovka a je to třetina snů. Tatran v šesti.
56:00 GÓL BLACK ANGELS! 8:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #71 Jakub Boček (8:6)
54:34 Domácí na koni! Pánek dohrál a po slově 'Jdi' si jde ukázkově sednout.
54:33 Vyloučen hráč #79 Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:08 GÓL BLACK ANGELS! 7:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #52 Jan Pícha, asistoval #99 Jakub Renčín (7:6)
52:35 Vyloučen hráč #70 Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost
50:25 Timeout hostům nepomohl a máme srovnáno!
50:24 GÓL BLACK ANGELS! 6:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #69 Filip Neklan (6:6)
50:05 Hra ve čtyřech svědčí BA. Boček unikl a našel Ježka, který střílí první superligový gól.
50:04 Timeout Tatran Teka Střešovice
50:04 GÓL BLACK ANGELS! 5:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #77 Vojtěch Ježek, asistoval #71 Jakub Boček (5:6)
48:29 Renčín doklépává střelu Bočka, pak se půjde zchladit na trestnou se Sládečkem.
48:28 GÓL BLACK ANGELS! 4:6
48:28 Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
48:28 Vyloučen hráč #25 Pavel Sládeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost
48:05 Meliš trefuje pouze branku v rohu za mantinelem.
47:21 Utkání se přiostřuje.
46:10 Mladší z řad Kolísků teď koupal koupal, až sám před brankářem přestřelil.
45:12 Blaci se dostávají do hry a jsou teď lepší než hráči ze Střešovic.
43:33 Kopecký pěknou individuální akcí se dostal do šance, ale t Frühbauer chytá.
40:42 Studna těží z dobrého přiklepnutí Hněvky, Zadělává se na drama?
40:41 GÓL BLACK ANGELS! 3:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #96 Lukáš Studený, asistoval #89 Jan Hněvkovský (3:6)
40:00 Straka zpátky na ledě, nahrazuje Píchu.
40:00 Střely ve druhé třetině: BA 7, Tatran 13.
38:56 Boček v dobré pozici ještě nahrává. Napodruhé Renčín netrefuje sám před brankou.
37:54 Junior Tomčo ukázkově tělem získal míček pro Tatran.
36:00 Boček se málem prokličkoval až ke gólu. Pak s Renčínem získali drahocenné vteřinky.
34:37 Pikova premiéra se posuvá na později kvůli sekeře Ježka.
34:36 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Ježek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
34:00 Dámy a pánové, je to tady! Kdo stále sleduje s námi, tak může vidět preméru Matyho Pika v Superlize!
33:00 Matiášek se teď na brankovišti roztáhl a chytá velkou šanci Tatranu!
32:10 Kopeckého růžový equipment asi není dobrej, míček ho vůbec neposlouchá.
28:29 Zkušenosti v brankovišti potvrzuje Valtr Studený!
28:28 GÓL BLACK ANGELS! 2:6
27:34 Kuba Boček vykoupal Meliše a pak backhendem pod víko.
27:33 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #99 Jakub Renčín (1:6)
25:04 Tlapák po zemi mezi nohy Matiáška skóruje již na 0:6.
25:03 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:6
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #20 Jan Kolísko (0:6)
22:44 Vyloučen hráč #5 Adam Tlapák družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost
22:28 Matiášek má za sebou již dost zákroků.
20:52 Svůj superligový debut v BA dresu si odbývá zkušený matador Lukáš Studený.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #19 Ondřej Matiášek družstva BLACK ANGELS
20:00 Střely po první třetině: BA 5, Tatran 13. Zapojí se za nepříznivého stavu junioři Čáslava anebo Pik?
18:00 Kreysa si teď udělal dobrý den z Píchy.
16:34 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:5
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (0:5)
15:55 Teď trošku nešťastný moment. Tatran za jednu třetinu zvladl branky v přesilovce, i v oslabení.
15:54 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:4
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #79 Martin Pánek bez asistence (0:4)
14:26 Vyloučen hráč #37 Matěj Havlas družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hra rukou
14:00 Znojemské duo rychle využívá výhodu přesilové hry a najednou je to již o tři branky.
13:59 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #79 Martin Pánek (0:3)
13:57 Vyloučen hráč #11 Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou
13:09 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #5 Adam Tlapák (0:2)
11:08 Vyloučen hráč #69 Filip Neklan družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
09:22 Frühbauer moc práce s domácí přesilovkou neměl a hosté v pěti.
07:21 Vyloučen hráč #25 Pavel Sládeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
07:07 Jaroš svojí aktivitou vytvořil dvě šance, na kontě Blacků zatím nula.
06:12 Tlak hostů pramení v první branku Šindeláře.
06:11 GÓL Tatran Teka Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #37 Matěj Havlas (0:1)
05:25 Šindelář teď netrefuje prázdnou branku. Tatran teď lepším týmem.
05:01 Tlapákovy dvě střely měly gólové parametry. Naštěstí obě jen těsně netrefily cíl.
03:50 Havlas v dobré pozici netrefil míček.
02:20 Pícha nastřeluje Tlapáka do hlavy.
00:50 Kreysa s Havlasem málem využili špatného střídání domácích.
00:20 Úvodní buly pro hosty, tempo zatím poměrně vysoké.
00:00 Vítejte u elektronického zápisu dohrávky 15.kola Superligy. Oba týmy si dnes budou chtít vylepšit reputaci ze včerejších nepříznivých výsledků.