58
  • 58 57:00
    Česká Lípa

FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa 7:5
branky: 7. Jan Šoltys, 32. Radek Valeš, 47. Prokop Ferdan, 49. Prokop Ferdan, 50. Radek Valeš, 52. Jan Baudisch, 53. Prokop Ferdan - 14. Daniel Štěrba, 45. Lukáš Mlejnek, 47. Daniel Štěrba, 49. Jaromír Ekl, 53. Radek Krajcigr; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 455; zásahy brankářů: Vít Vaníček 15 - Jan Dvořák 24; po třetinách: 1:1, 1:0, 5:4
60:00 Komentář trenéra domácích(Zdeněk Skružný): Těžké a náročné derby jsme v důležitých momentech zvládli o něco lépe než soupeř. Děkujeme divákům a našim mladých spoluhráčům z klubu za fantastickou podporu!
60:00 Komentář trenéra hostí(Lenka Bartošová):Dnešní zápas vyhrál tým který byl víc hladový po gólu, a my když jsme se dostali do gólové šance tak jsme to nedali, a to je to proč, Liberec má dnes tři body a my nic.
60:00 Střely celkem: Liberec: 31 , Česká Lípa: 20.
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 12 , Česká Lípa: 11.
60:00 Hráči utkání: Liberec: Prokop Ferdan , Česká Lípa: Milan Tichý.
59:15 K ostré střele z blízka se dostal hostující Krajcigr, ale jeho rána šla mimo branku.
58:01 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:47 Hosté hrají bez brankáře.
57:00 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
56:22 Z rychlého protiútoku trefil domácí Kopecký jenom tyč.
55:40 Hostující kapitán Kadlec vyslal ostrou střelu, ale jeho rána šla těsně mimo tři tyče domácích.
53:52 K dorážce se dostal domácí Lhota, ale jeho oblouček šel těsně nad branku České Lípy.
52:53 Domácí Prokop Ferdan zaznamenává hattrick v dnešním zápase, Liberec vede o dvě branky.
52:52 GÓL FBC Liberec! 7:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #5 Jakub Kopecký (7:5)
52:27 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #4 Milan Tichý (6:5)
51:39 GÓL FBC Liberec! 6:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #5 Jakub Kopecký (6:4)
51:21 Ke střele z úhlu se dostal hostující Novotný, ale jeho střelu skvěle zastavil domácí brankář Vaníček.
49:57 GÓL FBC Liberec! 5:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš bez asistence (5:4)
49:05 Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
48:42 Ke střele se dostal domácí Lhota, a měl i odkrytou branku, ale obrana České Lípy skvěle zabránila střele.
48:22 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #55 Jakub Jirsa (4:4)
48:04 GÓL FBC Liberec! 4:3
46:56 Jako bych to zakřikl, a Liberec srovnává stav utkání. Sledujeme hru nahoru a dolu, fanoušci fandí, že není slyšet vlastního slova.
46:55 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #48 Jan Baudisch (3:3)
46:14 Česká Lípa jde v zápase poprvé do vedení, po pěkné kombinaci otáčejí stav utkání.
46:13 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #4 Milan Tichý (2:3)
45:50 Z otočky se dostal ke střele Liberecký Valeš, ale jeho střela byla zablokována.
44:20 Hosté po druhé vyrovnávají v zápase vyrovnávají stav utkání, v Liberci to bude ještě drama.
44:19 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #12 Lukáš Mlejnek, asistoval #84 Jiří Vlček (2:2)
43:48 Dnešní utkání sleduje 455 diváků.
41:41 Ke střele se dostal hostující Krajcigr, ale skvělý zásah předvedl domácí brankář.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 12, Česká Lípa: 7.
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:47 Parádní zákrok předvedl domácí Vaníček, když svým přesunem zabránil vstřelení branky.
37:21 Před hostující brankou se sám ocitl Čermák, ale jeho dorážka šla mimo branku.
34:59 Hostující tým ve svém oslabení se dostal do obrovské šance, když se Dzierža hnal sám na branku, ale trefil jen tyč.
34:25 Domácí Ferdan měl před sebou prázdnou branku, ale nedokázal míček zamířit mezi tři tyče a rána šla mimo.
33:43 Opět to byl domácí Kopecký, který vystřelil, ale opět šel jeho projektil mimo branku.
33:09 Vyloučen hráč #36 Radek Matějíček družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
32:41 Z úhlu ostře pálil domácí Ferdan, ale jeho střela jenom proletěla kolem hostující branky.
31:32 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #11 Petr Kološ (2:1)
31:32 Domácí využívají přesilovku a jdou po druhé v zápase do vedení.
30:30 Vyloučen hráč #18 Jan Spilka družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
30:03 Dvakrát se ke střele z velkého úhlu dostal hostující Tichý, ale na dvakrát skvěle zasáhl domácí brankář Vaníček.
29:20 Skoro sám na brankáře hostí se řítil domácí Kopecký, ale jeho střela z blízka, se nevešla mezi tři tyče.
26:45 Parádní blok teď hokejkou předvedl domácí Ferdan, když doběhl hráče hostí a zastavil střelu.
24:28 Parádní zákrok předvedl hostující brankář Dvořák, když prudkou ránu uchytil do rukou.
22:55 Uvidíme první přesilovou hru v utkání, zmocní se jí hráči Liberce.
22:54 Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání
21:54 Vidíme šanci na druhé straně, když domácí Valeš vyslal střelu a následně proběhly nějaké dorážky, ale hostující brankář Dvořák si se vším poradil.
21:00 Hosté z České Lípy vlétli do druhé třetiny hodně ofenzivně, drží Liberec na své polovině a už vyslali několik střel.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým z Liberce.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 7, Česká Lípa: 2.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:47 Po pěkné přihrávce se k ráně dostal domácí Kopecký, ale jeho rána se zastavila o blokujícího hráče.
15:31 Poté co Česká Lípa vyrovnala stav utkání, vidíme opatrnou hru z obou stran.
13:31 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
11:39 Z ostrého úhlu zkusil vypálit hostující Dzierža, ale jeho rána šla nad branku domácích.
10:30 Po pěkné kombinaci domácích se ke střele dostal Lhota, ale jeho střela nebyla nějak prudká ,a tak brankář Dvořák s tím neměl problém.
09:38 Opět to byl Českolipský Spilka, který poslal prudký míček s tím že by to mohl někdo tečovat před brankou, tak se nestalo a Česká Lípa má tak jen střelu mimo branku.
07:48 Viděli jsme melu před brankou hostí, při které dorazil domácí Kárník, ale jeho branku pro sekání rozhodčí neuznali.
06:55 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #89 Daniel Kroupa (1:0)
04:52 Sám přeběhl hřiště hostující Spilka, ale jeho ránu domácí brankář Vaníček v klidu lapil.
03:01 Z dálky vystřelil hostující Ekl, ale jeho rána šla těsně mimo branku Liberce.
01:20 Obrovskou šanci měl před sebou domácí Rozkovec, stál metr před brankou, ale trefil jen brankáře.
01:03 Úvodní minutu byli v držení míčku hráči České Lípy, ale přes obranu Liberce se neprosadili.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrává tým z České Lípy.