3:7
    Jan SVOBODA
    (Richtr)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:7
branky: 5. Luděk Ondráček, 6. Marek Fuchs, 53. Marek Fuchs - 18. Lukáš Gregor, 21. Zbyněk Stuchlík, 25. Matěj Roman Šaroch, 35. Lukáš Gregor, 50. Lukáš Gregor, 58. Milan Bína, 60. Jan Svoboda; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Filip Kuhn 17 - Rastislav Mazák 19; po třetinách: 2:1, 0:3, 1:3
60:00 Nejlepší hráči utkání: domácí - Matěj Hronek, hosté - Jan Svoboda.
60:00 Vyjádření hostujícího trenéra David Bouši: Zápas to hezký nebyl, občas to byla spíš šavlovaná z obou stran, ale díky dobrému nastavení v hlavách a dodržení taktiky jsme ho zvládli. Škoda zranění na obou stranách, děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Vyjádření domácího trenéra Marka Fialy: měli jsme velmi dobrý vstup do utkání. Po druhém obdrženém gólu jsme se dostali do křeče a než jsme se z ní dostali, soupeř získal kontrolu nad zápasem, poctivě bránil a čekal na naše chyby. I přes zlepšený výkon a zvýšenou aktivitu ve třetí třetině se nám nepovedlo již utkání zvrátit. V neděli nás čeká další zápas, odpočneme si a zvítězíme. Soupeři i divákům děkujeme zápas.
60:00 Střely celkem: domácí - 22, hosté - 22.
60:00 Střely v třetí třetině: domácí - 8, hosté - 5.
59:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #20 Ondřej Richtr (3:7)
59:59 Svoboda na první pokus netrefil prázdnou bránu, ale druhou střelou už se nemýlil.
59:22 6 na 4 a bohužel opět zmar Hartman jen těsně minul prázdnou bránu.
59:01 Vyloučen hráč #10 Jan Linhart družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
58:30 Domácí zatím marně hledají lék na dobrou obranu hostí.
57:27 Zisk hostů a okamžité trefení prázdné brány.
57:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #20 Ondřej Richtr (3:6)
56:50 Fuchs nahrával z otočky a málem trefil odkrytou branku domácích.
56:26 Domácí v šesti.
56:25 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:56 Ondráček na Fuchse, a ten opět pálil. Mazák byl pozorný a vyrážel.
54:07 Vlach sehrával na Procházku, ten ale v těžké situaci nezpracoval.
52:21 Klasická přesilovková akce domácích Ondráček našel odskakujícího Fuchse, a ten propálil vše co mu stálo v cestě.
52:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #36 Luděk Ondráček (3:5)
52:04 Svoboda chtěl dorážet a sekl Kuhna,a tak si půjde odpočinout na trestnou.
52:03 Vyloučen hráč #76 Jan Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
51:42 Střela Gregora jen do připraveného Kuhna.
49:09 Gregor prorval střelu i přes blok, a tu poté tečoval Zbyněk Stuchlík hosté tak vedou o tři góly.
49:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (2:5)
47:45 Signál domácích končí střelou Nagyho vedle brány.
46:35 Vrátili jsme se zpět ke hře a hosté získali balonek.
45:30 Bohužel máme na zranění srovnáno po souboji zůstal na zemi v bolestech ležet hostující Jiří Strobach a nyní již je v péči doktorů.
44:43 Hronek se dobře prosmýkl po pravém mantinelu, ale následné zakončení nedokázal usměrnit mezi tři tyče.
43:45 Linhart z brejku, Kuhn vyráží levým ramenem.
43:02 Ztráta domácích a střela Jana Svobody mimo domácí bránu.
42:20 Zisk domácích a následná střela Jalového vedle hostující brány.
41:11 Domácí vytáhl náznak presu, ale hosté jej dokázali přehrát.
40:01 Úvodní buly pro domácí a trenér Fiala hlásí 'Pojďme do nich' uvidíme ofenzivnější florbal?
40:00 Druhá třetina se opět nesla ve znamení 'safety first' florbalu, kdy se oba týmy nikam neženou a hrají pomalou rozehrávku. V té udělali bohužel domácí dvě chybu, ze kterých vznikl nájezd a třetí gól hostí. Domácí se bohužel v této třetině neprosadili a navíc přišli o zraněného Coufala. Třetí třetina začne přibližně v 21:16.
40:00 Střely v druhé třetině: domácí - 6, hosté - 6.
37:15 Zisk Fuchse a následné střela do opět připraveného Mazáka.
35:42 Domácí opět tlačí dorážku Nagyho z předbrankového prostoru vyráží připravený Mazák.
34:17 Po zlepšeném výkonu domácích přichází chyba v rozehrávce a následný faul Medka, po kterém bylo nařízeno trestné střílení. To chladnokrevně proměnil blafákem do forhendové strany a střelou pod brankářem Lukáš Gregor.
34:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor z trestného střílení (2:4)
32:34 Coufal vybojoval balonek a poté sám táhl protiútok, po odraženém balonku si ale v souboji u mantinelu udělal něco s kotníkem a v doprovodu doktora odchází nebo spíš odbelhává do šatny.
31:35 Střela Fuchse do horního rohu a opět pohotový Mazák.
30:45 Pokud na začátku třetiny byli hosté ti, kteří tvořili hru, tak nyní přebrali iniciativu domácí.
28:45 Domácí poprvé v druhé třetině drží delší dobu balonek, ale zatím nejsou schopni proměnit tlak v góly. Tentokrát Hronka vychytal Mazák.
27:02 Ondráček po sehrávce od Fuchse střílel na bližší tyč, ale vše zastavil připravený Mazák.
26:48 Zisk Procházky ukončil tlak hostů a domácí budou rozehrávat standardní situaci.
25:18 Protiútok domácích končí střelou Procházky do Nagyho.
24:19 Další chyba domácích v rozehrávce a opět je z toho darovaná branka pro hosty. Petr Hartman vybojoval balonek a posunul ho Matěji Šarochovi, který obrací skóre ve prospěch hostů.
24:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #87 Matěj Roman Šaroch, asistoval #24 Petr Hartman (2:3)
23:15 Střela Hronka z protiútoku končí na noze Mazáka, nutno poznamenat, že se jednalo ojedinělou akci domácí a v druhé třetině zatím hrají hlavně hosté.
21:59 Hartman hledal lobem Ondřeje Stuchlíka, a také ho našel, ale ten poté přestřelil.
20:42 Parádní zasunutí zpoza brány předvedl Zbyněk Stuchlík a na začátku druhé třetiny je srovnáno.
20:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Zbyněk Stuchlík, asistoval #76 Jan Svoboda (2:2)
20:00 Máme za sebou první třetinu dnešního zápasu, po které vedou domácí 2:1 po brankách Ondráčka a Fuchse za hosty snižoval Gregor. Prozatím jsme svědky spíše opatrného florbalu, kdy oba týmy vyčkávají a šance vznikají spíše po individuálních chybách v rozehrávce. Druhá třetina začne přibližně v 20:39.
20:00 Střely v první třetině: domácí - 8, hosté - 11.
19:35 Ondráček hledal zpětnou nahrávkou Hronka, ten sice promáchl ale balonek si našel Horák a vyslal jedovatou střelu.
17:39 Hosté zapresovali a přišla chyba v obraně domácích, která vedla k zisku Jana Svobody, který poté našel parádním krosem Lukáše Gregora, a ten už střílel v podstatě do prázdné brány.
17:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #76 Jan Svoboda (2:1)
15:15 Svobodova střela z úhlu a opět pozorný Kuhn, stejně tak pozorný byl poté na druhé straně proti střele Coufala Mazák.
14:01 Střelu z dálky chytá pozorný Kuhn.
13:22 Jalový vytáhl balonek po levém mantinelu a na půlce posunul krosem na Hronka, ten našel zpětnou nahrávkou Fuchse, ale ten bohužel minul Mazákovu bránu.
12:42 Domácí se úspěšně ubránili a Coufal už sprintuje do obrany.
11:50 Kuhn chytá střelu Gregora a následný tlak přerušil Medek malou domů.
10:52 Hned na začátku oslabení si vytvořili domácí gólovou příležitost. Hronek se řítil sám na Mazáka, ale v souboji neuspěl.
10:42 Vyloučen hráč #13 David Coufal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
09:55 Krásná akce hostí Fuchs na Jalového, ten na Hronka, a ten se snažil prostrčit Ondráčkovi před prázdnou bránu, ale Mazák byl pozorný.
07:30 Další protiútok hostí tentokrát zastavil Kůra blokem.
06:35 Protiútok hostí končí střelou mimo.
05:29 Obdobná situace jako u prvního gólu. Domácí Hronek vybojoval balonek, prostrčil si ho přes obránce a posunul Fuchsovi do prázdné brány.
05:28 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #88 Matěj Hronek (2:0)
04:14 Domácí se ujímají vedení Hronek našel v brejkové situaci Ondráčka, který zakončoval do poloprázdné brány chladnokrevně bekhendem.
04:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #36 Luděk Ondráček, asistoval #88 Matěj Hronek (1:0)
03:25 Střela hostujícího Šarocha mezi Kuhnovi nohy, ten naštěstí balonek vyrazil nohou.
01:46 První střela na bránu Procházka prověřil Mazáka na bližší tyčce.
00:55 První střídání přineslo náznaky akcí na obou stranách, ale nic vážného se nestalo.
00:01 První buly pro domácí a jdeme na to.
00:00 Vítejte u textového online přenosu 18. kola superligy florbalu, ve kterém se utká domácí FBŠ Hummel Hattrick Brno a hostující TJ Sokol Královské Vinohrady. V prvním vzájemném zápasu 5. října vyhráli hosté 7:4. V tabulce se domácí nachází na 13. místě (15 bodů) a hosté na místě desátém (19 bodů).