3:4
    Jaromír EKL
    (Krajcigr)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa 3:4p
branky: 7. Lukáš Petřík, 42. Lukáš Kvapil, 54. Petr Koláčný - 14. Jan Spilka, 16. Daniel Štěrba, 27. Petr Novotný, 62. Jaromír Ekl; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 272; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 15 - Jan Dvořák 23; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:0, 0:1
61:15 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #77 Radek Krajcigr (3:4)
61:15 Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila 2/2 'Lípa otočila a my těžce dotahovali. Rozhodují individuální chyby a v tom se musíme hodně zlepšit. Děkujeme věrným fanouškům za důvěru a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.'
61:15 Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila 1/2 'Do dnešního zápasu jsme nenastoupili dobře a spíš jsme nechali hrát soupeře co chtěl. Dostali jsme se do vedení a opět jsme zůstali spokojení a měli v hlavě, že jsme vítězi.'
61:15 Komentář trenérky hostí, paní Lenky Bartošové 'První dvě třetiny jsme hráli trpělivou hru, hlavně v rozehrávce, ale ve třetí třetině soupeř zapl, začal nás hodně pressovat, bohužel tam byly dvě chyby, kterými soupeř vyrovnal, ale naštěstí dva důležité body vezeme domů'
61:15 Střely v prodloužení 0:1. Celkově 26:19.
60:01 Vyloučen hráč #74 Lukáš Kvapil družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
60:00 Střely ve třetí 13:8
59:59 Prodloužení začne další přesilovkou Lípy.
59:29 Výborně Michajlovič proti Novákovi.
57:39 Vyloučen hráč #26 Matěj Kostka družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:55 Hrabal v šanci přestřelil.
56:28 Michajlovič teď předvedl důležitý zákrok.
54:46 Šelmy teď dostaly křídla a tlačí na vedoucí gól.
53:51 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #91 Lukáš Petřík (3:3)
53:51 Šťastný gól a je vyrovnáno!
50:54 Hrabal ani Kvapil teď nějak záhadně nedokázali dorazit míček za Dvořáka.
49:01 Slaný se udržel na míčku, ale jeho nabídku Ekl nedokázal zužitkovat.
47:30 Hra je teď oboustranně rychlá a ostrá.
46:54 Kostka krásně kličkoval, ale nakonec nedokázal dát tu rozhodující náhru na volného protihráče.
45:18 Koláčný v situaci dva na jednoho střílel, Dvořák vyrazil.
44:27 Na vteřinu úplně osamocený Vykopal nedokázal zakončit.
42:42 Spilka mohl dávat kuriózní gól, když mu to sjelo, čímž dostal Michajloviče mimo pozici, ale dorážet následně nedokázal přesně.
42:06 Hrabal ve stoprocentní šanci nedokázal srovnat stav.
41:29 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #74 Lukáš Kvapil, asistoval #33 Ladislav Gál (2:3)
41:29 Kvapil však přece jen nakonec udělal radost domácím fans.
41:20 Krajcigr na místě proti pokusu Pešata.
40:59 Vyloučen hráč #38 Tomáš Novák družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve druhé 7:2 pro domácí.
39:59 Gál skóroval, ten však padl už vteřinu po siréně.
39:42 Kvapilova rána zblízka nad.
38:58 Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
38:58 Druhá přesilovka pro Pantery.
38:33 Gálův pas na Pešata byl trochu moc dlouhý.
37:17 Hrabal po dlouhé době zaměstnal Dvořáka a to hned dvakrát, skóre se nemění.
35:48 Ve velké šanci zničehonic Džierza, ale minul.
35:09 Koláčný byl nakonec tím, který se dostal ke střelbě, Lípa dnes ale úspěšně blokuje.
32:49 Zatím však šelmy nic nevymyslely.
31:50 Vyloučen hráč #23 Tomáš Kadlec družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
31:50 Panteři si konečně zahrají první přesilovku.
29:10 Lípa už asi minutu drží míček bez snahy o cokoliv.
27:04 Zimmer v šanci minul.
26:45 Freestylové zakončení Novotného a je to už o dva góly.
26:44 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #44 Petr Novotný z trestného střílení (1:3)
22:08 Koláčný pálil nad.
20:55 Domácí nasazují ve druhé periodě zvýšené tempo.
20:00 Střely 6:8 pro hosty.
19:30 Džierza nebezpečně střílel, Lípa je poslední minuty lepším týmem.
18:11 Štěrba ve velké šanci, ale Michajlovič se blýskl zákrokem.
16:05 Rychlá rozehra na Hrabala, který netrefil.
15:28 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #77 Radek Krajcigr (1:2)
15:28 První střelu Michajlovič vyrážel, na druhou za chvíli už nestačil.
15:03 Kostka se procpal ke střele, která neprošla.
13:09 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #18 Jan Spilka, asistoval #27 Jakub Karel (1:1)
13:09 Jako blesk z čistého nebe Lípa srovnává.
11:54 Jurčík si poradil s nahrávkou ala fotbalový centr.
06:48 Červenka prokázal rychlost, když málem dokázal za Dvořáka dorazit vlastní střelu.
06:23 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #91 Lukáš Petřík, asistoval #23 Martin Szweda (1:0)
06:23 Petřík ukázal, že ještě zdaleka nepatří do starého železa a nádherným gólem posílá domácí do vedení.
04:50 Novák se pokoušel důrazně dorážet, v důsledku čehož pak na sebe něco pořvávali s Nagym.
03:55 Petřík se prodral ke střele, obrana Lípy dokázala blokovat.
03:25 ;Pešat hrál vysokou.
01:14 Jurčíkova střela zblokována.
00:00 Vítám všechny u prvního domácího zápasu Otrokovic v roce 2020, soupeřem je dnes Česká Lípa.