5:6
    Adam ŠMÍD
    (Pakosta)

Sokoli Pardubice - FBC ČPP OSTRAVA 5:6
branky: 7. Václav Oubrecht, 13. Petr Černý, 33. Adam Šmíd, 37. Lukáš Kučera, 57. Adam Šmíd - 1. Panu Kotilainen, 16. Wojciech Malajka, 36. Michal Sládek, 42. Jiří Bauer, 50. Michal Sládek, 55. Jiří Bauer; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 273; zásahy brankářů: Martin Haleš 11 - Štěpán Laja 17; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:3
60:00 Komentář trenéra hostů:Dnešní zápas byl jenom o hlavách a jak budeme schopni plnit úkoly, které jsme si vytýčili. První polovinu utkání jsme byli slabí na míčku, ale postupem času se to zlepšilo. Do třetí třetiny jsme neměli co ztratit a šli jsme si pro vítězství. Děkuji klukům za morál a žijeme dále, jdeme zápas od zápasu. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnes jsme neodehráli úplně špatný zápas, který bychom měli prohrát. Bohužel ho rozhodla využitá přesilovka Ostravy, my jsme naopak své příležitosti nevyužili. Když se v dalších zápasech se musíme vyvarovat zbytečných chyb, které se opakují.
59:32 Bílý neúspěšný před brankářem. Všem, co si vsadili na Ostravu stydne krev v žilách.
56:48 GÓL Sokoli Pardubice! 5:6
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #37 Přemek Pakosta (5:6)
56:48 Domácím tento taktický tah vyšel a uvidíme, zda se jim to podaří ještě jednou a vyrovnají.
56:25 Domácí to zkouší bez brankáře.
56:06 Timeout Sokoli Pardubice
55:32 Hosté nastřelují tyč.
54:53 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:6
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #25 Matyáš Šindler (4:6)
54:53 Bauer střelou z pointu vymetl pavučinky.
53:48 Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:48 Bílý nastřelil břevno a Prix při následné dorážce fauloval na 2 minuty.
52:28 Monster save by Martin Haleeeš!!!
49:29 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:5
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #38 Jan Daniš (4:5)
49:29 Sládek se ze vzduchu nemýlil a zasadil raketu za Halešova záda.
48:07 Kaluža po souboji zůstává ležet na palubovce. Snad to nebude nic vážného.
47:09 Malajka zahodil tutovici.
45:07 Kourek ze středu prověřil hostujícího brankáře. Ten ale zasahuje velmi jistě.
44:12 Pardubice mají opět šanci na urvání vedení při přesilové hře.
43:44 Vyloučen hráč #38 Jan Daniš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
42:52 Oba týmy se čím dál častěji uchylují k dlouhým nahazovaným balónkům.
41:40 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #38 Jan Daniš (4:4)
41:40 Bauer využil brejkovou situace a vyrovnává stav utkání.
40:56 Šmíd přes ležícího brankáře nemohl přihrát volnému Savickému.
39:52 Kourek uklidil balónek za záda gólmana, ale byl při tom v brankovišti, gól tudíž nemohl platit.
38:05 Pardubice kombinují v útočném pásmu a čekají na svou příležitost ke skórování.
37:47 Vyloučen hráč #25 Matyáš Šindler družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za vysoká florbalka
36:46 Pardubice se dnes opět dostávají do vedení. Uvidíme, zda se jim ho podaří navýšit, nebo ho ztratí.
36:23 GÓL Sokoli Pardubice! 4:3
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #35 Lukáš Slabý (4:3)
35:11 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:3
35:11 Dlouhý tlak se hostům konečně vyplatil a vyrovnávají.
33:20 Haleš utěsnil přední tyč a za svá záda nepropustil vůbec nic.
32:52 Ostrava cítí šanci vyrovnat a tlačí Pardubice.
32:06 GÓL Sokoli Pardubice! 3:2
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd bez asistence (3:2)
32:06 Šmíd si našel odražený balónek, položil brankáře a přehodil ho backhandem.
31:20 Ostravská souhra a tlak, ale gól stále nikde.
28:55 Prix důrazný vždy a všude.
27:32 V poslední minutě šla hra hodně nahoru, dolů.
26:09 Šmíd proklouzl přes blok hostů jako nůž máslem.
24:29 Hostující hráč skončil po Obrechtově obranném zákroku na střídačce domácích.
23:10 Kourek utekl v oslabení, ale klička před brankářem se mu hodně nepovedla.
22:50 Formánek dostal čepelí do obličeje, ale hrdinsky pokračoval ve hře.
21:47 Pardubice si zahrají první oslabení.
21:34 Vyloučen hráč #21 Ivo Teichman družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:04 Ze začátku 2. třetiny se na míčku drží domácí.
17:50 Černý selhal v zakončení z malého brankoviště.
15:39 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #9 Wojciech Malajka, asistoval #16 Panu Kotilainen (2:2)
15:39 Ostrava dala gól po sérii přihrávek z první.
15:02 Trestné střílení družstva Sokoli Pardubice neproměnil #47 Adam Šmíd.
15:02 Kaluža vybojoval pro svůj tým nájezd.
13:55 Formánkova střela nebylo moc nebezpečná.
12:28 GÓL Sokoli Pardubice! 2:1
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #93 Petr Černý, asistoval #35 Lukáš Slabý (2:1)
12:28 Slabý poslal Černého po mantinelu a ten si našel v brance skulinku, kterou zkušeně trefil.
11:15 Kaluža vybojoval balónek v domácím rohu.
10:24 Šmídovi střela ze středu hřiště vůbec nesedla a poslal ji pouze brankáři do klína.
09:07 Nejdříve trefují brankovou konstrukci hosté a nyní i Pardubický Petr Černý.
07:45 Nadějná standartka domácích ze středu v brance nekončí.
07:22 Prix u mantinelu nekompromisní.
07:02 Haleš si pohlídal střelu i dorážku.
06:00 GÓL Sokoli Pardubice! 1:1
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #20 Jan Kourek (1:1)
06:00 Oubrecht vystihl rozehrávku hostů a z protiútoku si to s Kourkem vyťukali až do kuchyně.
03:35 Domácí se drží v útočném pásmu, ale své ovoce to zatím nenese.
02:07 Šmíd obral protihráče o balónek, z hostů si udělal kuželky a nebezpečně vystřelil.
01:16 Nebezpečnou střelu ze středu hřiště si Haleš dokázal najít a vytěsnit ji mimo tyče.
00:47 Ostrava napadá Pardubickou rozehrávku.
00:06 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #16 Panu Kotilainen, asistoval #18 Dominik Klimscha (0:1)
00:06 Hostující Ostrava skóruje hned z prví akce zápasu.
00:01 Úvodní bule pro hosty.
00:00 Dnes pro vás máme hned od začátku zajímavou novinku. Prostřednictvím tohoto onlajnu bych chtěl jménem celého juniorského týmu popřát Míšovi Smolovi všechno nejlepší k jeho dnešním osmnáctým narozeninám.
00:00 Zdravíme všechny florbalové nadšence u dnešního utkání mezi Sokoly z Pardubic a Ostravou.