• 60 59:20
    4:6
    (Ponomarev)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa 4:6
branky: 42. Luděk Ondráček, 44. Martin Nagy, 46. Štěpán Slaný, 56. Filip Horák - 6. Oldřich Jireček, 13. Jakub Jirsa, 30. Štěpán Slaný, 44. Štěpán Slaný, 51. Jakub Jirsa, 60. Petr Novotný; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 169; zásahy brankářů: Filip Kejík 10 - Ivan Ponomarev 29; po třetinách: 0:2, 0:1, 4:3
60:00 Vyjádření trenéra domácích Marka Fialy 1/2: Nezvládnutý začátek zápasu a celkově velmi laciné branky znamenaly pohodlí pro soupeře, který se pak plně soustředil na obranu a i přesto, že se od půlky zápasu hrál zápas na jednu bránu, jsme nedokázali soupeři vstřelit vyrovnávací branku.
60:00 Vyjádření hostující trenérky Lenky Bartošové: Já bych si přála, abychom aspoň jednou dohráli zápas v klidu, a ne že za stavu 3:0 začneme dělat individuální chyby a pak se bojíme o výsledek.
60:00 Vyjádření trenéra domácích Marka Fialy 2/2: V neděli nás čeká další zápas, v němž je potřeba podat stejný výkon, jako ve druhé polovině dnešního zápasu, a pohlídat si volné údery. Soupeři díky za utkání.
60:00 Nejlepší hráči utkání: domácí - Luděk Ondráček, hosté - Štěpán Slaný.
60:00 Střely celkem: domácí - 33, hosté - 15.
60:00 Střely ve třetí třetině: domácí - 15, hosté - 4.
59:28 Brom na Fuchse, ale toho zázračně vychytal Ponomarev.
59:20 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #30 Ivan Ponomarev (4:6)
59:05 Domácí v šesti.
58:46 Faul domácích a čas na vyrovnání se rychle krátí.
57:52 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
57:52 Vytočení Ondráčka pouze do hokejky hostů a pak do autu.
56:58 Střela Fuchse těsně vedle levého horního rohu Ponomarevovi brány.
56:22 Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
55:38 Zbytečná sekera Novotného a domácí budou hrát v šesti.
55:08 Brom získal balonek a posunul jej na Horáka, ten vytáhl akci do útočného pásma, a když viděl, že je na středu volno namířil si to tam a prostřelil Ponomareva.
55:07 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #63 Filip Horák, asistoval #6 Tomáš Brom (4:5)
54:58 Fuchs dobrým návratem zastavil Brejk hostů.
53:07 Střela Horáka, Ponomarev chytá pravou rukou.
52:04 Ondráček najel středem hřiště a shodil balonek na levý mantinel odkud střílel z první Nagy.
50:04 Jak je dávání gólů jednoduché teď ukázali domácím hosté Novotný přiťukl balonek ze standardní situace Jirsovi, a ten se jen otočil a vymetl levý roh Kejíkovi brány.
50:03 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #44 Petr Novotný (3:5)
49:35 Krajcigr plácl jen tak jednoruč do balonku a pořádně vystrašil diváky v hale.
48:31 Dobrý tlak domácích, ale vyrovnání (zatím?) nikde.
48:03 Kejík levou rukou reflexivně vyráží Spilkův bekhend.
47:40 Střela Jalového končí v levém rohu hřiště.
45:25 Ondráček nahrával Fuchsovi, a ten střelou z první trefil Slaného, od kterého se trochu šťastně odrazil balonek do Českolipské brány.
45:24 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:4
Vlastní branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný (3:4)
44:55 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
44:43 Bekhend Krajcigra, Kejík reflexivně vyráží.
43:39 Technický přestupek na buly od Fuchse, a poté dobrá akce od Slaného, který nic nevymýšlel a napálil střelu přímo z půlky až do šibenice Kejíkovi brány.
43:38 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný bez asistence (2:4)
43:38 Už už to vypadalo, že domácí promrhali nadějný brejk, ale nakonec dokázal Procházka prostrčit balonek na Nagyho, a ten jen doklepával do prázdné brány.
43:37 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #27 Martin Nagy, asistoval #7 Jakub Procházka (2:3)
42:22 Protiakci hostů dokázal alespoň přibrzdit Horák.
41:38 Akce po ose Jalový - Fuchs - Brom končí zákrokem Ponomareva.
41:01 Sládeček posunul Ondráčkovi na pravý mantinel, a ten se od něj i s trochou štěstí prosadil střelou na zadní tyč Ponomarevovi brány.
41:00 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #36 Luděk Ondráček, asistoval #45 David Sládeček (1:3)
40:32 Slaný nyní předvedl dva famózní bloky.
40:01 Domácí vyhrávají buly a ihned se usazují na útočné půlce.
40:00 Máme za sebou i druhou třetiny v té se obraz hry výrazně otočil, ale domácí se nedokázali prosadit, naopak hosté přidaly jednu branku po dalekonosné střele Štěpána Slaného. Třetí třetina začne přibližně v 21:12.
40:00 Střely ve druhé třetině: domácí - 12,hosté - 4.
39:58 Nagyho střela zaplavala těsně vedle Ponomarevovi brány.
39:01 Vyloučen hráč #12 Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
37:55 Faul na Sládečka a i domácí si zahrají přesilovku.
36:35 Domácím se daří zisky v presu, ale zatím je nejsou schopni využít a konečně se prosadit.
35:22 Na druhé straně trefuje z protiútoku Novák břevno.
35:15 Střela Nagyho pouze do Ponomarevovi nohy.
34:45 Akce po ose Sládeček - Ondráček - Sládeček končí bekhendovým zakončením do Ponomareva.
34:02 Horákovu střelu dokázal vyrazit Ponomarev.
32:15 Procházka se nedokázal v nadějné situaci protlačit k dorážce.
30:55 Střela Jalového po signálu, ale vše chytá připravený Ponomarev.
29:50 Hosté si dlouho nevěděli rady s přesilovkou až se nakonec rozhodl vystřelit Slaný od půlky a bylo to dobrá volba, protože vymetl pravý roh Kejíkovi brány a hosté tak vedou už 3:0.
29:49 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 0:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #88 Jaromír Ekl (0:3)
29:13 Jirsa překvapil všechny v hale rychlou rozehrávkou, ale naštěstí minul Kejíkovu bránu.
28:20 Sládeček výrazně nesouhlasí, ale bohužel si půjde na dvě minuty odpočinout.
28:19 Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
27:35 Krajcigr a následně Spilka měli oba zajímavé šance, ale v obou případech narazili na dobrou poziční hru gólmana Kejíka.
26:55 Role se nám oproti první třetině výrazně otočili a domácí jsou nyní aktivnějším týmem, zatímco hosté hrozí pouze z ojedinělých brejků.
24:20 Krajcigr promáchl vysoký balonek před prázdnou bránou.
23:45 Protiútok domácích končí na nepřesné nahrávce Ondráčka.
23:00 Domácí působí na začátku druhé třetiny mnohem aktivněji než v té první.
21:55 Sládeček střílel pouze do připraveného Ponomareva.
21:35 Procházka z brejku a následně i z dorážky s obojím si Ponomarev poradil.
20:55 Dobrá obrana v podání Fuchse málem přinesla brejk pro domácí.
20:35 Slaný pouze do bloku Vlacha.
20:01 I druhá třetina začíná vítězným buly hostů.
20:00 Máme za sebou první třetinu, po které oprávněně vedou hosté. Domácí si nedokázali vytvořit souvislejší tlak a naopak hosté mohli nebýt výborného Kejíka vést ještě o více branek. Druhá třetina začne přibližně ve 20:35.
20:00 Střely v první třetině: domácí - 6, hosté - 7.
19:43 Dlouho hosté točili domácí, ale nakonec vše skončilo na pohotovém Kejíkovi.
19:42 Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
18:05 Rozhodčí zvedají ruku, hosté si zahrají přesilovku.
17:41 Šance domácích, ale Procházka střílel jen do Sládečkova třisla.
16:56 Dobrý návrat Horáka zastavil protiakci hostů.
15:54 Dlouhá rozehrávka hostů zatím nenese ovoce, na druhou stranu ani domácí se nejsou schopni dostat na balonek.
14:03 Nagy střílel po nahrávce Ondráčka, Ponomarev pozorný.
13:03 Spilka střílel po chybě v obraně domácích pouze do Kejíkovi masky.
12:19 Novotný našel volného Jirsu, a ten se nemýlil.
12:18 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 0:2
11:26 Dzierža z úhlu,Kejík chytá.
09:15 Spilka se snažil natlačit před bránu, ale narazil na Kejíkovi nohy.
07:32 Domácí jsou zatím u většiny balonku později než hosté.
05:36 Krásná akce hostí Karel našel krosem Jirečka, a ten se prosadil střelou do horního rohu Kejíkovi brány.
05:35 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #72 Oldřich Jireček, asistoval #27 Jakub Karel (0:1)
05:22 Hostující Karel střílel z velké blízky, ale vše zachránil Kejík.
04:21 První střela domácích Nagy z otočky do nohy Ponomareva.
03:58 Domácí si konečně vytvořili tlak na hostující půlce, ale vše končí v rohu faulem hostů.
02:11 Novák obehrál Sládečka, ale střílel jen do boku brány,
00:57 První minuta a hned velká šance hostů, vše zastavuje pohotovým skokem Kejík.
00:01 Po úvodních oficialitách jdeme konečně do akce. První buly vyhrávají hosté.