• 58 57:47
    2
    Kristián KOZÁK

Technology Florbal MB - ACEMA Sparta Praha 9:4
branky: 11. Tadeáš Chroust, 16. Tadeáš Chroust, 18. David Ježek, 23. Mikuláš Komárek, 24. Daniel Šebek, 50. Jakub Gruber, 51. Martin Tokoš, 53. Marek Korych, 57. Jiří Curney - 6. Jakub Gruber, 31. Jakub Kolstrunk, 44. Michal Zeman, 56. Jakub Kolstrunk; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 565; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 12 - Martin Beneš 28; po třetinách: 3:1, 2:1, 4:2
60:00 Komentář trenéra hostí Marka Vojty: 'V pěkném zápase soupeř vyhrál zaslouženě i přes naše dobré pasáže, jež jsme měli především v první a druhé třetině. My jsme dnes často neměli dobré provedení proti pressingu soupeře a naopak v našem napadání jsme nebyli tak důslední. I proto hrála Boleslav až moc na balonu a mohla mít větší kontrolu nad tempem hry. Děkuji za zápas.'
60:00 Komentář trenéra domácích Petra Novotného: 'Dneska jsem viděl z obou stran velmi kvalitní utkání. Sparta byla hodně agresivní a předvedla výborný výkon. Jsem rád za přístup, který jsme k zápasu měli. Děkuji výborným divákům, rozhodčím a soupeři.'
60:00 Střely ve třetí třetině 9:6.
59:47 Hosté v plném počtu.
59:47 Šebek znovu sám před brankou, do jeho rány ale sáhl jeden z obránců.
59:10 Faul Tokoše, hosté se drží u branky Boleslavi.
58:52 Svižná bomba Suchánka proletěla kolem tyče.
58:35 Tomašík faulovaný Kolstrunkem.
58:05 Šebek se ocitl na brankovišti, ale nedokázal pořádně zakončit.
57:47 Vyloučen hráč #21 Kristián Kozák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
57:07 Burian zastavil Šebka v rozporu s pravidly florbalu.
56:49 GÓL Technology Florbal MB! 9:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #25 Jakub Gruber (9:4)
56:49 Ve vzduchu visí desítka! Curney si povodil Beneše a nakonec pod ním poslal míček do sítě.
56:30 Beneš je zpátky ve své pokladnici.
56:26 Tamáš Chroust zleva míjí branku.
56:03 Timeout Technology Florbal MB
56:03 Hosté to zkouší bez gólmana.
55:37 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #14 Marek Zouzal (8:4)
55:37 Hosté snižují, v přesilovce dotlačil míček za Bauera Kolstrunk.
55:09 Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání
54:24 Tomašík zavezl míček k mantinelu a počkal si na faul Pažáka.
52:57 GÓL Technology Florbal MB! 8:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #16 Tadeáš Chroust (8:3)
52:57 Teď už to Korychovi vyšlo, po nahrávce Chrousta si roztáhl Beneše do bekhendu a s přehledem poslal míček na místo určení.
52:39 Po Komárkově nabídce se do skákajícího balonku tenisově trefil Korych, ale Beneš situaci ustál.
52:16 Tokoš obral o míček Bartoše, leč pomohl si přitom faulem.
51:56 Kolstrunk střílí z hranice brankoviště vedle.
51:26 Tentokrát měl nabito Tomáš Chroust, ale po nahrávce Natova trestuhodně minul volný kout branky.
51:01 Honba za hattrickem pokračuje, Chrousta tentokrát Beneš vychytal.
50:22 GÓL Technology Florbal MB! 7:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #3 Daniel Šebek (7:3)
50:22 Další zvýšení náskoku! Šebek nabil doprava Tokošovi, který z voleje napálil míček pod horní tyčku.
49:55 GÓL Technology Florbal MB! 6:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #70 Petr Krzyžanek (6:3)
49:55 Gruber se uvolnil na levém mantinelu a rychlou akci zakončil ranou do šibenice.
49:43 Nedovolený zákrok Pažáka.
49:29 Chybu Marvánka domácí nepotrestali, Korychova nahrávka před odkrytou část klece nenašla Chroustovu čepel.
48:42 Hodně nepřesná rána Kozáka z levé strany.
48:13 Tokoš v obležení rudách dresů udržel balonek a nakonec jej přesila obránců musela zastavit faulem.
47:37 Krzyžanek zahrál vysokou holí.
46:34 Chyba Tichého končí naštěstí pro domácí nepřesnou ranou Pažáka.
45:51 Tokoš ukořistil balonek Garčarovi a domácí už oslabení dohráli v držení balonku.
45:15 Další faul hostů, těm tato přesilovka zatím nevychází.
45:09 Juha poslal k zemi Natova.
44:56 Teď už ale míček vyvezl Tomašík a byl faulován.
44:27 Tokoš sice vystihl rozehrávku soupeře, ale jeho únik neměl dlouhého trvání.
43:51 Vyloučen hráč #40 Jiří Curney družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hra rukou
43:34 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #27 Michal Pažák (5:3)
43:34 Pažák předložil míček do prázdně Zemanovi a ten se nemohl mýlit, rýsuje se nám ještě drama!
43:06 Míček se odrazil směrem ke Garčarovi, který ale promáchl.
42:51 Štiplavá rána Tichého sviští těsně nad.
42:37 Beneš vytáhl Šebkovu ránu.
42:10 Nedovolený zákrok Zakonova, hosté se stále drží v útočném pásmu.
41:57 Gruber v rohu srazil k zemi Krejču.
41:03 Suchánkův faul.
40:42 Přesilovka Sparty končí, Šebek zpátky na hřišti.
40:00 Střely ve druhé třetině 11:4.
39:37 Sparta dlouho obehrávala polovinu domácího týmu, nakonec pálil Garčar. Jeho rána se ale od oblouku brány odrazila ven ze hřiště.
38:42 Vyloučen hráč #3 Daniel Šebek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost
38:39 Oba týmy v plném počtu.
38:25 Natov nastartoval Grubera, který se protlačil do koncovky, nadvakrát ale Beneše nepropálil.
37:32 Šebek se protáhl před Beneše, ten ho ale skvěle vyčapal.
36:39 Vyloučen hráč #17 Milan Garčar družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
36:39 Vyloučen hráč #71 Milan Tomašík družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost
35:12 Natov už už mohl zakončovat do prázdné branky, jeho bekhend ale zablokoval pozorný obránce Marvánek.
34:51 Pruner poslal přes mantinel Komárka, sudí ale faul nepískají. Hrát bude i nadále Sparta.
34:15 Tokoš se protáhl před branku, jednoručním bekhendem ale nemohl Beneše překonat.
33:24 V permanenci byl na druhé straně i Bauer, který ale prokázal dobrou připravenost.
33:03 Beneš vyčapal další velkou šanci Natova.
32:33 Komárek z úhlu trefuje dobře postaveného Beneše.
32:03 Nepřesnost v kombinaci zahnala domácí tým až zpátky k Bauerovi.
31:04 Natov se vytočil z rohu až do palebné pozice, mířil ale těsně vedle horního růžku.
30:26 Ošetřování jednoho z fanoušků v hledišti dopadlo dobře, můžeme pokračovat v krasojízdě.
30:26 Utkání bylo přerušeno.
30:26 Tomašík neudržel balonek pod kontrolou a Pruner byl následně faulován.
30:08 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk bez asistence (5:2)
30:08 Kolstrunk využil chybu v rozehrávce domácího týmu a nadvakrát překonal Bauera.
28:35 Gruber složil Čermáka, hrají hosté.
27:49 Chroustovu ránu vyrazil dobře postavený Beneš, který následně zlikvidoval i pohotovou dorážku Korycha.
26:57 Po chybě Marvánka se před Beneše dostal Tokoš, na gólmana Pražanů ale nevyzrál.
25:43 Chroustovi to dneska chutná! Střelec dvou gólů zakončoval další souhru třetí domácí formace, jeho pokus se ale tentokrát mezi tyčky nevešel.
24:58 Zakonov proběhl celé hřiště, jeho ránu ale Beneš ztlumil.
24:03 Rychlou souhru zakončil Zouzal, jeho rána míří po teči obránce nad.
24:00 Garčarovu kolmici zpracoval Juha, který byl při převzetí míčku faulován.
23:18 GÓL Technology Florbal MB! 5:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #20 Martin Tokoš (5:1)
23:18 Tokoš parádními jesličkami obránci uvolnil nalevo Šebka, který nekompromisně zavěsil.
23:11 Další nedovolený zákrok ze strany domácího mužstva.
22:59 Gruber v rohu fauloval, standardka pro Spartu.
22:07 GÓL Technology Florbal MB! 4:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #10 Mikuláš Komárek, asistoval #16 Tadeáš Chroust (4:1)
22:07 Parádně vyřešené přečíslení dvou na gólmana! Komárek nahrál míček na Chrousta a ten mu ještě vrátil před úplně prázdnou branku.
22:00 Korych si dovolil proti dvěma napadajícím hráčům, ale vyšlo mu to.
20:01 Zajímavý pohled - Juhovo postavení na úvodním buly se sudím nelíbilo, takže místo klasické rozehrávky začala druhá část volným úderem Boleslavi.
20:00 Střely v první třetině 17:6.
19:41 Útočný faul Chrousta v souboji s Garčarem.
19:05 Gruber servíroval míček před otevřenou branku Tokošovi, ten se ale do zakončení nedostal.
18:04 Pažákovi ujel míček a na to konto se do koncovky dostal Chroust, jeho oblouček ale letí vysoko nad.
17:32 GÓL Technology Florbal MB! 3:1
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #3 David Ježek (3:1)
17:32 Další ryzí vlastenec, Tichého povedenou střelu tečoval nad rameno Beneše obránce Ježek.
16:57 Začínají planout emoce, Marvánek se nejprve dostal do klinče s Tokošem a následně si na středu palubovky našel Grubera.
15:57 Po chybě v rozehrávce se už už na branku hnal Natov, na poslední chvíli jej ale čistě odzbrojil Garčar.
15:09 GÓL Technology Florbal MB! 2:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #10 Mikuláš Komárek (2:1)
15:09 Domácí otáčí skóre, podruhé v zápase se prosadil Chroust.
14:47 Marvánek v rohu přetlačil Šebka a vyslal na zteč Čermáka, ten se ale přes Suchánka nedostal.
13:46 Bauer si poradil se svižnou jedovkou Pažáka, rozehrávat tak mohou domácí florbalisté.
13:08 Tečovaná Krzyžankova střela skončila na boční konstrukci sparťanské svatyně.
12:26 Fantastický Beneš! Gólman Pražanů se teď několikrát vyznamenal akrobatickými zákroky proti Šebkovi a Gruberovi.
11:40 Přetahovaná ve středu hrací plochy dopadla lépe pro hosty, kteří drží balonek.
10:29 GÓL Technology Florbal MB! 1:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust bez asistence (1:1)
10:29 Domácí srovnávají, po kiksu Ježka se míčku zmocnil Chroust, bekhendovou kličkou roztáhl Beneše a zakončil pod břevno.
10:09 Útočný faul Tokoše.
09:18 Gruber se elegantně uvolnil na levém mantinelu, proti jeho ráně si ale Beneš povystoupil z branky a míček kryl.
08:31 Krejčovu ránu srazil blokující Tichý mimo.
08:01 Tichého ránu z dálky Beneš nakonec zkrotil.
06:58 Kolstrunk si odskočil od beka a nebezpečně pálil.
06:10 Curneyho rána letí podél brány až do vzdálenějšího rohu.
05:16 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Vlastní branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber (0:1)
05:16 Do vedení jdou hosté, Ježkovu ránu si Gruber nešťastně srazil do vlastní brány.
04:55 Už od začátku se hraje ve strhujícím tempu.
04:24 Burian se vrátil z trestné a hned se hnal dopředu, Bauer proti jeho střele zasáhl levou rukou.
03:54 Suchánkovu tvrdou bombu odrazil Beneš maskou.
03:19 Do rány Curneyho zaklekl Bartoš.
02:57 První půlminutu oslabení Sparta zvládla skvěle, až teď rozehrává domácí tým.
02:20 Vyloučen hráč #67 Jakub Burian družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře
02:01 Komárkův táhlý pokus z levé strany lapil pozorný Beneš.
01:19 Sparťané se hned v úvodu zmocnili míčku a trpělivě kombinovali. Po úniku Marvánka potom měli i první střelu zápasu, Bauer ale nemusel zasahovat.