5:7
    Radek HANÁK
    (Hanák)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS 5:7
branky: 13. Ladislav Gál, 32. Matěj Kostka, 32. Lukáš Pešat, 40. Vlastimil Červenka, 47. Vlastimil Červenka - 1. Jakub Boček, 6. Jakub Renčín, 8. Jakub Boček, 30. Jan Hněvkovský, 49. Radek Hanák, 53. Matěj Boček, 60. Radek Hanák; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 354; zásahy brankářů: Kevin Majrich 12 - Ondřej Matiášek 30; po třetinách: 1:3, 3:1, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích Michala Kvapila: Dnes opět špatný vstup do utkání. Velmi laciné vedení Black Angels. Moc se tlačíme do předu a děláme vzadu fatální chyby. I když se nám podařilo utkání otočit bohužel jsme nedokázali odskočit na větší rozdíl. Soupeř zahrál svou hru a podržel je výborný výkon golmana gratulujeme k vítězství. Děkujeme divákům za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostí Petra Pajera: Přesně takovýto bojovný zápas jsme potřebovali před finálovou částí sezóny. i když to bylo drama a náš golman předvedl precizní výkon, tak si myslím, že 3 body bereme zaslouženě . Gratuluji soupeři k nádhernému florbalovému prostředí a moc díky i našim divákům, kteří za námi dorazili takhle daleko. AHU !
60:00 Střely ve třetí 9:10. 35:19 celkově.
59:38 GÓL BLACK ANGELS! 5:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #68 Radek Hanák, asistoval #21 Tomáš Hanák (5:7)
59:38 Rozhodnuto.
57:55 Šest lidí v bílém.
57:24 Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
57:17 Skvělé zákroky obou golmanů, Majrich nejspíš ani neví, jak teď udržel balonek před čárou, na druhé straně Matiášek skvěle proti Kostkovi i Gálovi.
56:47 Čas se krátí a útočit musí domácí..
55:14 Červenka už nejspíš mohl jít i do zakončení, ale volil ještě náhru.
53:37 Dobrý zákrok Majricha.
52:10 GÓL BLACK ANGELS! 5:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #99 Jakub Renčín (5:6)
52:10 Teď ovšem krásný gól Angels.
51:10 Vykopal se pěkně obtočil a svůj pokus posílal jen těsně vedle.
49:58 Pešat vysílal do úniku Gála, tomu přeskočil balon hůl.
48:44 GÓL BLACK ANGELS! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #68 Radek Hanák, asistoval #16 Vojtěch Novotný (5:5)
48:44 Stav je znovu vyrovnaný.
48:19 Trestné střílení družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #26 Matěj Kostka.
48:19 Nájezd v podání Kostky.
47:59 Červenka chtěl další gól, obránce tentokrát na místě.
46:57 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 5:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #56 Michal Nagy (5:4)
46:57 Červenka otáčí!
46:33 Boček trefuje boční konstrukce, takže balonek pro muže v bílém.
45:46 Vyloučen hráč #23 Martin Szweda družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
45:46 Dlouhé písknutí číslo dvě...
45:02 Boček standardku neproměnil.
43:01 Šermovačka před bránou, ale BA se nakonec ubránili.
42:02 Odrazy dnes domácím nepřejou.
40:59 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení
40:59 První trest zápasu.
40:00 Střely ve druhé 16:6 pro domácí.
39:42 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #71 Jakub Haša (4:4)
39:42 Červenka ve správné chvíli na správném místě.
39:12 Tentokrát se Matiášek zdál na Kostkův pokus z dálky nachystán.
37:45 Série drobnějších faulů na středu hřiště.
35:48 Haša hraje s obrovskou sebejistotou.
33:14 Angels málem využili pomalého střídání soupeře, Nagy byl ale pro blok včas na místě.
31:34 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #33 Ladislav Gál (3:4)
31:34 A hned se dějí další věci! 3:4!
31:20 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #26 Matěj Kostka bez asistence (2:4)
31:20 Typický Matěj Kostka. Půlku zápasu o něm nevíte a pak zničehonic předvede tohle...
29:07 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Hněvkovský, asistoval #69 Filip Neklan (1:4)
29:07 Přes obranu prošla náhra na krátko a Angels mají zpět třígólový náskok.
28:33 Majrich pravděpodobně nic neviděl, přesto míček udržel před čárou.
27:43 V šanci teď selhal Hanák.
25:58 Nebezpečnou ránu z dálku Matiášek kryje.
25:14 Pešat hledal do prázdné Gála, který to zřejmě nečekal a nedokázal pořádně zakončit.
24:35 Angels se už radovali ze čtvrtého gólu, ovšem Majrich očividně nějak míček před čárou udržel.
23:24 Matiášek zatím s jistotou sbírá balonky z dálky.
22:42 Nepříjemná série odrazů pro Majricha.
22:06 V obrovské šanci neúspěšný Gál.
20:00 Střely v první 10:3 potvrzují moje poslední slova.
19:56 Majrich si snad poprvé v zápase sáhl na balonek.
18:32 S dobrým obranným zákrokem tentokrát Zimmer.
16:53 Kostka vyběhl moc brzo a hosté byli v šanci, skvěle se ale do obrany vrátil Červenka.
14:35 Kostkovu střelu poté zadovkou dorážel Petřík, poslední minuty jsou šelmy lepším týmem.
14:01 Haša opět skvělý, po jeho zisku míčku šance domácích a na míčku hráči v bílém zůstávají.
12:59 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #50 Lukáš Pešat (1:3)
12:59 Zajímavá pasáž. Asi minutu si Panteři jen nahrávali a nemohli se dostat přes zahuštěný střed, pak zničehonic Pešat našel Gála a je sníženo.
11:16 Špatná kombinace a míček pro BA.
09:17 Šelmám zatím vázne rozehra.
07:58 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #99 Jakub Renčín (0:3)
07:58 Nádherná trefa Bočka.
06:24 Kostka pálil nad.
06:21 Koláčného pokus sražen pryč.
05:26 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #71 Jakub Boček (0:2)
05:26 Nedáš, dostaneš.
04:17 Dobré střídání mladé formace, Haša šel úplně sám spolu s Koláčným, o kterém ale možná ani nevěděl, a tak to neúspěšně zkusil sám.
03:02 Vykopal zblízka netrefil.
02:35 Koláčný rychleji u balonku než soupeř.
01:54 Hosté v převážně černých dresech na balonku.
00:26 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
00:26 Špatný začátek.
00:00 Zdravím všechny z Otrokovic, kam dnes vůbec poprvé zavítali pražští Black Angels a jde o hodně. BA ztrácí jen dva body na desátou příčku, ze kterého by nemuseli hrát play out. Panteři naopak stále nemají definitivní jistotu play off a jelikož jejich posledním soupeřem v základní části je Chodov, tak by nebylo od věci zajistit si postup dnes.