1

2

4.

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha 5:6pn
branky: 8. Jakub Renčín, 21. Jan Hněvkovský, 30. Radek Hanák, 31. Jakub Renčín, 35. Matěj Boček - 7. Michal Zeman, 15. Josef Juha, 16. Milan Garčar, 28. Matěj Čermák, 57. Milan Garčar, N Marek Zouzal; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; diváků: 264; zásahy brankářů: Daniel Körber 20 - Martin Beneš 17; po třetinách: 1:3, 4:1, 0:1, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #99 Jakub Renčín , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #14 Marek Zouzal a vstřelil rozhodující gól (5:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #71 Jakub Boček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #10 Josef Juha , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #89 Jan Hněvkovský a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #29 Radim Křenek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #14 Marek Zouzal a vstřelil gól.
65:03 Komentář vedoucího domácích Petra Pajera: Z naší strany myslím výborné a odmakané utkání. Velká škoda, že jsme ve třetí třetině nedali alespoň jednu z těch mnoha šancí a že jsme se nechali při naší přesilovce hloupě vyloučit. Dneska se to dalo bohužel vyhrát a mohlo být po sezóně, takto budeme muset morál z posledních čtyř zápasů přetavit do psychicky náročného play-downu. Díky soupeři a skvělým divákům .
65:02 Asistent trenéra hostů Radek Skalička: Dnešní náročné utkání bylo plné emocí. Z hlediska neherních věcí dobrá příprava na play off. Díky soupeři za utkání a našim fanouškům za skvělou atmosféru.
65:01 Zouzal mezi nohy Korbera. Renčín se bohužel zamotal do kliček a Blaci jdou bohužel do play down.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: Black Angels - 0, Sparta - 2.
64:55 Beneš podržel míček a prodloužení končí.
64:49 Domácí čekali až na konec prodloužení, ale Hromada střílí vedle.
64:09 Timeout BLACK ANGELS
64:00 Probíhá poslední minuta prodloužení.
63:22 Teďka domácí se snaží něco vymyslet bez brankáře.
62:30 Jakub Boček netrefil prázdnou branku.
62:10 Juha ve velké šanci vychytán Korber. Juha dostal krosovou nahrávku, ale byl až moc blízko Korbera a nedokázal míček trefit nahoru.
61:20 Oba týmy hráli chvíli bez brankáře dokud nepřišel faul hostů.
61:01 Hosté na míčku.
60:30 Garčar netrefuje odkrytou branku.
60:02 Hosté vyhráli buly a odvolávají brankáře.
60:01 Blaci potřebují vyhrát v prodloužení, aby nešli do play down.
60:00 Střely ve třetí třetině: Black Angels - 6 , Sparta - 6.
59:59 Třetí třetina nám končí. Uvidíme prodloužení.
59:01 Kolstrunk nepřešel přes Hromadu.
58:01 Zemanova rána byla nebezpečná, Korber dokázal vyrazit míček vedle.
57:43 Hosté budou rozehrávat standartku na domácí polovině.
57:04 Domácí se snaží dostat z sparťanského rohu.
56:16 Tomáš Hanák mohl dát hned gól už obíhal okolo Beneša, který ale dokázal vypíchnout Hanákovi míček.
56:10 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #29 Radim Křenek (5:5)
56:10 Hosté neměli šanci v přesilovce, ale Garčar dokázal projít až na střed hřiště a propálit Korbera.
55:25 Hosté hrají v plném počtu.
55:14 Sparťané na míčku čekají až se vratí Kozák.
54:35 Zeman střílí z výběhu vedle.
54:17 Vyloučen hráč #55 Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou
54:17 Hostující výhoz zastavuje Hromada rukou.
53:59 Domácí se snaží ohrozit Beneše.
53:25 Vyloučen hráč #21 Kristián Kozák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
53:25 Korberův výhoz hrál Kozák vysokou holí.
53:13 Nahrávka na Čermáka zablokována.
52:54 Krosová nahrávka hostů byla zablokována. Míček se dostal k Juhovi, který netrefuje branku.
52:13 Hněvkovský našel jenom Beneše.
51:34 Kolstrunk se snažil hledat někoho před brankou, ale jeho nahrávku zachytil Korber.
51:14 Tomáš Hanák střílí jenom do Beneše.
50:34 Jakub Boček to vzal v přečíslení na sebe, ale bohužel netrefuje branku.
49:50 Kolstrunkova střela neprošla na Korbera.
49:23 Domácí měli standratku na polovině hřiště.
48:54 Oba týmy hrají ve velkém tempu.
48:04 Zouzal střílí vedle.
47:03 Rychlý protiútok domácí. Matěj Boček se otočil s míčkem a vystřelil vedle, ten se odrazil k Jakubovi Bočkovi, který dokázal vrátit bráchovi míček. Matějova střela byla bohužel zablokvána.
46:23 Novotný střílí jenom do Benešovy masky.
46:10 Studený dobře vybojval míček pro Tomáše Hanáka, který trefuje dřevno Benešovi branky.
45:56 Novotný neměl čas na zakončení a nedokázal vystřelit na Beneše.
45:23 Domácí se dostali jenom do rohu.
44:56 Pruner si naběhl na střed na nahrávku, ale jeho zakončení končí v rohu.
44:12 Čermák nejprve jenom do Hromady, poté se dostal z úhlu ke Korberovi, ale zakončit už nedokázal.
43:40 Korbrovi skákal míček u těla. Nakonec dokázal míček zkrotit.
43:12 Jakub Boček má míček, ale nenachází nikoho ze svých spoluhráčů.
43:08 Matěj Boček se snažil střílet, ale bohužel florablka letí do vzduchu.
42:54 Rychlý výpad Kolstrunka končí střelu, kterou kryje Korber.
42:15 Juha za brankou hledal někoho ze svých spoluhráčů. Našel Garčara, který nahrál jenom na domácí florablky.
41:40 I hosté se snažili něco vymyslet, obrana domácích pozorná.
41:02 Domácí přicházejí o míček a jejich útok končí.
40:01 Hosté vyhráli buly a dokázali se dostat k míčku.
40:00 Střely ve druhé třetině: Black Angels - 10, Sparta - 12.
39:40 Oba týmy hrají v plném počtu.
39:00 Veselého střelu vyráží Korber jenom ke Kolstrunkovi, který netrefuje branku.
38:40 Zatím sparťané hrají lépe ve čtyřech.
38:03 Střela hostů končí vedle.
37:40 Vyloučen hráč #27 Michal Pažák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování
37:40 Vyloučen hráč #55 Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
37:40 Faul domácí v rohu. Rozhodčí během přerušení viděl roztržku dvou hráčů a oba posílá na trestnou lavici.
37:01 Domácí se teďka jenom brání.
36:23 Hosté teďka hrají na útočné polovině. Jejich další střelu dokázal Korber vyrzait vysko do vzduchu a Straka poté zabránil hostujícímu útočníkovi dorážet.
36:10 Kolstrunk se dokázal dostat z rohu hřiště a vystřelit na Korbera. Ten teďka drží domácí.
35:45 Garčar nedokázal vyzrát na Korbera.
35:34 Korber chytá Juhův nához.
35:02 Marvánek se ocitl na zemi a to rozvášnilo hostujcí lavičku.
34:12 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #71 Jakub Boček (5:4)
34:12 Jakub Boček vybojoval míček v rohu hřiště a nahrál ho svému bratrovi Matějovi, který prošel hostující obranou a domácí otáčejí skóre.
33:53 Zeman dokázal vystřelit na Korbera. Vaculík dobře zabránil dorážce.
33:20 Tomáš Hanák dokázal přejít svého strážce, ale je mu pískán počáteční faul.
32:30 Beneš se dokázal natáhnout a sebrat míček, který letěl do branky.
31:23 Křenek střelou z výběhu střílí vedle.
30:45 Další akce domácích, která zaváněla gólem, bohužel přišla nepřesná střela od Matěje Bočka.
30:07 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #5 Ondřej Vaculík (4:4)
30:00 Zatím sledujeme napínavé utkání, hlavně ve druhé třetině obě mužstva předvádí dobrý výkon.
29:40 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #68 Radek Hanák bez asistence (3:4)
29:40 Domácí rozebrali sparťanskou obranu, ale Hanák nedokázal napoprvé trefit prázdnou branku, ale nakonec svým důrazem posílá míček do branky.
28:53 Znova první lajna domácí vybojovala míček. Bohužel Matěj Boček střílí jenom do hráče.
27:30 Hned hosté mohli přidat druhý gól za sebou, ale domácí v obraně jsou pozornější.
27:23 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #14 Marek Zouzal (2:4)
27:23 I když domácí vyhráli buly, sparťané dokázali vybojovat míček a Zouzal našel zcela volného Čermáka před bránou, který se nemýlí. Sparta znova vede.
27:17 Renčín dobře napadal rozehrávku Sparty. Poté nahrál Matěji Bočkovi, který mu vrátil míček a Renčín tefuje odkrytou branku.
27:08 Akce domácích ve které měli prsty bratři Hanákové.
26:40 Marvánek se vrací do hry.
26:27 Renčínova střela míjí branku.
26:00 Domácí zatím nejsou nebezpeční.
25:34 Jakub Boček střílí jenom do bloku.
25:03 Juha se dostal k míčku a uháněl na Korbera. Domácí ho dokázali ozbrojit.
24:40 Vyloučen hráč #24 Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře
24:40 Marvánek zastavil Tomáše Hanáka a půjde si sednout.
24:12 Zase vidíme emoce na obou stranách.
23:43 Hněvkovský byl faulován. Domácí rychle rozehráli, ale Král střílí jenom do Beneše.
22:13 Hromada na středu hřiště střílí jenom do bloku.
21:55 Nebezpečná akce hostů končí střelou vedle.
21:34 Bratři Hanákovi dokázali dostat míček až před Beneše, který dokázal chytit míček.
21:23 Korber dokázal dobře pokrýt střelu hostů a drží domácí.
20:33 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Hněvkovský, asistoval #71 Jakub Boček (2:3)
20:33 Jakub Boček střílenou nahrávkou našel Hněvkovskévského, který zblíka dává gól.
20:01 První buly ve druhé třetině vyhrávají hosté, ale domácí hned napadají.
20:00 Střely v první třetině: Black Angels - 6, Sparta - 5.
19:59 Poslední akce domácích také končí střelou vedle branky.
19:44 Hromadova střela z vrchu vedle.
19:17 Vyloučen hráč #6 Dominik Bartoš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
19:17 Domácí dokázali vybojovat míček, Renčín si dokázal pokrýt míček, a tak Bartoš ho dokázal zastavit jenom za cenu faulu.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:30 Jednoduchá kombinace hostů končí tečovanou střelou vedle. Sparta bude rozehrávat z rohu.
17:51 Hra přerušena, hosté si přišlápli míček.
17:30 Hněvkovský bohužel nenašel Ježka, který byl pokryt hostující obranou.
17:15 Domácí jsou faulováni na vlastní polovině. Oba týmy střídají.
16:25 Hra přerušena, hostujícímu Bartošovi vylétla hokejka nad povolenou mez.
15:45 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (1:3)
15:45 Garčar si naběhl na střed hřiště a dokázal propálit všechno před sebou.
15:04 Teďka vidíme emoce na obou stranách hřiště.
14:45 Dobrá práce první lajny domácích, která dokázala přehrát hostující obranu, ale Jakub Boček nedokázal přesně zakončit.
14:17 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #28 Michal Zeman (1:2)
14:17 Korber bohužel nezachytil míček a bohužel ho daroval Juhovi, který využil volné branky a vrací Spartě vedení.
13:37 I domácí fanoušci se ozývají.
13:14 Zouzal nahrával na naběhnutého Kolstrunka, který ale byl pokryt domácí obranou.
12:54 Zouzal o Hněvkovského hokejku posílá míček mimo hřiště.
12:14 Hosté na balónku a snaží se najít skuliny v domácí obraně.
11:28 Sparťané dokázali přečíst standartku domácích.
11:20 Hromada se dostal ke střele, ale bohužel tato střela letí vedle.
10:34 Garčar měl odkrytou branku, ale trefuje jenom boční konstrukci.
10:07 Vaculík našel krosovou nahrávkou zcela volného Renčína, který trefuje odkrytou branku.
09:50 Střela domácích zablokována.
09:25 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování
09:25 Pruner neudržel nervy na uzdě a půjde si sednout.
09:04 Boček se snažil překvapit Beneše zpoza branky.
08:30 Ježek je dneska aktivní a další střelou se snaží vstřelit gól.
08:13 Kolstrunkova střela není nebezpečná a Korber si připisuje zákrok.
07:23 Garčar šel sám od mantinelu, ale nedokázal se dostat na střed hřiště a nebezpečně vystřelit.
07:17 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #71 Jakub Boček (1:1)
06:51 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #29 Radim Křenek (0:1)
06:51 Hosté se snažili sklidnit hru a najít místo v domácí obraně. Křenek nahrál na mantinel Zemanovi, který se trefuje pod ruku Korbera.
06:04 Renčín si naběhl na nahrávku z rohu hřište. Poté ale trefuje jenom Beneše.
05:30 Zatím domácí dobře brání velké brankoviště a Korber nemá moc práce.
04:01 Ježek dvakrát dobře sebral míček sparťanským hráčům a při te druhé se dokázal dostat až k brance, ale poté jeho nahrávka byla zablokována hostující obranou.
03:34 Už druhá nahrávka domácích letí až moc vysoko.
03:20 Juha se snažil něco vymyslet u Korberovi branky, ale domácí ho k ničemu nepustili.
02:20 Blaci měli standartku v rohu hřiště. Hromada byl obranou dobře pokryt a nedokázal vystřelit na Beneše.
01:44 Hostující skupinka šesti aktivních fanoušků zde děla atmosféru. Ale i domácí přiznivci se snaží fandit.
01:22 Beneš chytá Královu střelu bez problémů.
00:34 Další šance první lajny domácích, bohužel pokus Matěje Bočka zablokován.
00:17 Renčín získal míček a nahrál ho Matějovi Bočkovi, který netrefuje branku.
00:01 Na první buly se proti sobě postaví domácí Matěj Boček a za hosty Pepa Juha. Buly vyhrál Juha.
00:00 Ještě je tu šance pro domácí, že může skončit v první osmičce, ale první podmínkou je dneska vyhrát za tři body.
00:00 Za to Sparta ta už asi nebude moct záshnout do první trojky a tak bude čekat, jakého soupeře do play off dostane.
00:00 Vážení fanoušci flobralu, vítejte u tohoto online přenosu. Jestli Blaci dneska získají nějaký bod a v dalších utkání se nebude dařit na osmém až dvanáctém místě (vyjma Blackům), vyhnou se play down.