3:4
    Radek ŠACH
    (Štellner)

SK BIVOJ LITVÍNOV - Prague Tigers 3:4
branky: 12. Erik Kocur, 16. Jan Vokáč, 32. Erik Kocur - 24. František Blecha, 26. Marek Rybák, 28. Jakub Štellner, 43. Radek Šach; rozhodčí: Jan Strnad - Tomáš Tóth; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Mašek ? - Ondřej Feix ?; po třetinách: 1:0, 1:3, 1:1
44:59 Komentář domácího trenéra: Konečně jsme dali více jak tři branky a zápas alespoň nějak vypadal. Děkuji soupeři za férové utkání a přeji šťastnou cestu domů
44:59 Komentář hostujícího trenéra: Csaplárova past sklapla, výborný návrat do utkání a zasloužené vítězství. Děkuji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
42:42 GÓL Prague Tigers! 3:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #8 Radek Šach, asistoval #33 Jakub Štellner (3:4)
37:15 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
31:36 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #24 Erik Kocur, asistoval #42 Jan Vokáč (3:3)
28:08 Vyloučen hráč #32 František Blecha družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
27:21 GÓL Prague Tigers! 2:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #33 Jakub Štellner, asistoval #58 Marek Rybák (2:3)
25:46 GÓL Prague Tigers! 2:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #58 Marek Rybák, asistoval #60 Petr Kulvajt (2:2)
23:13 GÓL Prague Tigers! 2:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #32 František Blecha, asistoval #95 Michal Novák (2:1)
21:59 Vyloučen hráč #11 Michal Libecait družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:44 Vyloučen hráč #64 Jan Paldus družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:21 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #42 Jan Vokáč, asistoval #24 Erik Kocur (2:0)
11:37 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #24 Erik Kocur bez asistence (1:0)
04:38 Vyloučen hráč #95 Michal Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou