3:7
    Tomáš KOTLAN
    (Holubář)

Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno modří 3:7
branky: 12. Martin Jeníček, 17. Martin Jeníček, 43. Tomáš Kotlan - 12. Matěj Zíka, 15. Ferdinand Tomášek, 17. Ferdinand Tomášek, 22. Jakub Svoboda, 33. Matěj Zíka, 40. Jan Trkovský, 40. Matěj Čika; rozhodčí: Petr Kopta - Lukáš Čech; vyloučení: 1:0 + Jakub Svoboda TT; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Petr Kala ? - Jakub Janoušek ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:3
45:00 Vyjádření trenéra domácích Petra Neumaiera: Zápas byl herně o něco lepší než v prvním zápase ale suma sumárum postrádame lepší efektivitu v zakončení, více si věřit na míčku a být hladový po gólech. Vzadu děláme naivní věci, které soupeř prostě trestá. Máme na víc, než co jsme dneska tady předvedli. Nesmíme ale hledat chyby jinde než u sebe. Díky za zápas.
42:05 GÓL Florbal Chomutov! 3:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Tomáš Kotlan, asistoval #9 Ondřej Holubář (3:7)
39:10 GÓL Kanonýři Kladno modří! 2:7
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (2:7)
39:01 GÓL Kanonýři Kladno modří! 2:6
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil #69 Jan Trkovský, asistoval #88 Matěj Vencl (2:6)
32:08 GÓL Kanonýři Kladno modří! 2:5
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil #32 Matěj Zíka, asistoval #27 Tobiáš Chromý (2:5)
30:52 Vyloučen hráč #3 Jakub Svoboda družstva Kanonýři Kladno modří do konce utkání - technický trest
24:57 Vyloučen hráč #76 David Mikulec družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání
21:29 GÓL Kanonýři Kladno modří! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil #3 Jakub Svoboda, asistoval #32 Matěj Zíka (2:4)
16:38 GÓL Kanonýři Kladno modří! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #15 Matěj Čika (2:3)
16:07 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #51 Adam Martin (2:2)
14:51 GÓL Kanonýři Kladno modří! 1:2
11:37 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
11:10 GÓL Kanonýři Kladno modří! 0:1