2:13
    Matyáš Gary NOVÁK
    (Dolejší)

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Ústí 2:13
branky: 26. Jakub Raiminius, 29. Lukáš Kaprhál - 3. Vojtěch Kunc, 5. Vojtěch Kunc, 7. Vojtěch Kunc, 17. Jan Vondruška, 22. Jan Dobosz, 27. Jan Sattler, 29. Vojtěch Kunc, 30. Adam Závěrka, 32. Jan Dolejší, 36. Vojtěch Kunc, 42. Jan Sattler, 43. Vladimír Trčka, 44. Matyáš Gary Novák; rozhodčí: Erich Kellermann - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Filip Šimůnek 19 - Vojtěch Pražák 14; po třetinách: 0:3, 2:5, 0:5
45:00 Komentář trenéra domácích (p. Ivan Martinovský): Děkujeme soupeři za zápas a přeji hezký advent
45:00 Střely na branku ve 3. třetině: Ústí - 12, Bivoj - 5
43:25 GÓL Florbal Ústí! 2:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #81 Matyáš Gary Novák, asistoval #58 Jan Dolejší (2:13)
42:20 GÓL Florbal Ústí! 2:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka z trestného střílení (2:12)
41:26 GÓL Florbal Ústí! 2:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #74 Filip Šedivý (2:11)
38:09 Vyloučen hráč #23 Jakub Raiminius družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
35:27 GÓL Florbal Ústí! 2:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #71 Vojtěch Kunc, asistoval #13 Šimon Secký (2:10)
31:08 GÓL Florbal Ústí! 2:9
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #58 Jan Dolejší, asistoval #13 Šimon Secký (2:9)
30:00 Střely na branku ve 2. třetině: Ústí - 8, Bivoj - 4
29:33 GÓL Florbal Ústí! 2:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Adam Závěrka, asistoval #58 Jan Dolejší (2:8)
28:49 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Lukáš Kaprhál, asistoval #18 Josef Jupa (2:7)
28:42 GÓL Florbal Ústí! 1:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #71 Vojtěch Kunc, asistoval #81 Matyáš Gary Novák (1:7)
26:50 GÓL Florbal Ústí! 1:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #13 Šimon Secký (1:6)
25:57 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #23 Jakub Raiminius, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (1:5)
21:42 GÓL Florbal Ústí! 0:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #65 Jan Sattler (0:5)
16:03 GÓL Florbal Ústí! 0:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #17 Vladimír Trčka (0:4)
15:00 Střely na branku v 1. třetině: Ústí - 12, Bivoj - 7
06:34 GÓL Florbal Ústí! 0:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #71 Vojtěch Kunc, asistoval #74 Filip Šedivý (0:3)
04:48 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
04:48 GÓL Florbal Ústí! 0:2
02:03 GÓL Florbal Ústí! 0:1