• 45 44:25
    1:11
    (Hennrich)

Prague Tigers - Florbal Chomutov 1:11
branky: 2. Adam Jánský - 1. Adam Martin, 11. Jakub Olejka, 22. Ondřej Vršata, 22. František Tadeáš Kubík, 23. Ondřej Holubář, 26. Adam Martin, 31. Adam Martin, 38. Matěj Martinovský, 41. František Tadeáš Kubík, 43. Adam Manas, 45. Jakub Olejka; rozhodčí: Arťom Ňorba - Jaromír Péc; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Ondřej Feix 23 - Petr Kala 24; po třetinách: 1:2, 0:4, 0:5
44:59 Komentář trenéra domácích Tomáše Večeři: Výsledek je krutý, ale spravedlivý. Chomutov byl ve všem lepší, my jsme se stěží dostali za polovinu hřiště a pokud ano, tak nás srážela nekvalita. Příště to snad bude lepší.
44:25 GÓL Florbal Chomutov! 1:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Jakub Olejka, asistoval #20 Tomáš Hennrich (1:11)
42:27 GÓL Florbal Chomutov! 1:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #84 František Tadeáš Kubík (1:10)
40:10 GÓL Florbal Chomutov! 1:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #5 Adam Manas (1:9)
37:13 GÓL Florbal Chomutov! 1:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #99 Matěj Martinovský, asistoval #51 Adam Martin (1:8)
30:47 GÓL Florbal Chomutov! 1:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #27 Petr Krob (1:7)
25:15 GÓL Florbal Chomutov! 1:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #4 Ondřej Vršata (1:6)
22:12 GÓL Florbal Chomutov! 1:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #9 Ondřej Holubář, asistoval #51 Adam Martin (1:5)
21:29 GÓL Florbal Chomutov! 1:4
21:21 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #4 Ondřej Vršata, asistoval #99 Matěj Martinovský (1:3)
18:52 Vyloučen hráč #84 František Tadeáš Kubík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:00 Vyloučen hráč #33 Jakub Steklý družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:49 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Jakub Olejka, asistoval #33 Jakub Steklý (1:2)
01:17 Vyloučen hráč #52 Bedřich Horčík družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení
01:00 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #2 Ondřej Feix (1:1)
00:31 GÓL Florbal Chomutov! 0:1