• 64 63:30
    3:4
    (Paříková)

Florbal Vsetín - Florbal Exelsior Havířov 3:4p
branky: 8. Michaela Strnadová, 30. Markéta Martinková, 32. Barbora Maštalířová - 7. Alžběta Nykodymová, 27. Vendula Šimonová, 55. Vendula Šimonová, 64. Vendula Šimonová; rozhodčí: Jan Kouba - Anh Vu Pham; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 21 - Martina Schoupalová 25; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:1, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích___Dnešní zápas ovlivnilo štěstí soupeře a naše nepřesnost ve hře. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu dom.
65:00 Komentář trenéra hostů Tomáše Kozlíka: 'Pro mě osobně hrozně cenné vítězství. Postupem zápasu jsme předváděli lepší a lepší výkony, k ideálu to ale mělo stále na míle daleko. Otázka je, jestli to bylo naší nekvalitou, nebo nám soupeř svou kvalitní hrou více zkrátka nedovolil. Celý zápas byl z mého pohledu vyrovnaný a v prodloužení jsme byli o ten jeden gol zkrátka šťastnější. '
63:30 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #21 Vendula Šimonová, asistoval #75 Natálie Paříková (3:4)
59:59 A máme tady prodloužení.
58:49 Domácí se ubránily velkému tlaku hostů.
56:27 Vyloučen hráč #10 Tereza Oherová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
56:27 Oherová tvrdě poslala za mantinel hostující hráčku a jde si odpočinout na 2 min.
54:18 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #21 Vendula Šimonová, asistoval #14 Karolína Šablaturová (3:3)
53:45 Ani domácí nevyužily přesilovku.
51:45 Vyloučen hráč #13 Alexandra Hegingerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
51:45 Domácí si zahrají přesilovku.
50:51 Ištvánková ve formě jak nikdy!!!!
47:10 Ištvánková opět perfektní zákrok.
44:41 Hosté nevyužily druhou přesilovku.
42:41 Vyloučen hráč #6 Nikol Šobáňová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
42:41 Hosté si zahrají přesilovku po brutální sekeře Šobáňové.
42:40 Mikšíková trefila tyč.
39:59 Dnešní utkání sleduje rekordních 15 diváků.
37:34 Domácí drží hosty pod tlakem.
34:33 Holešová ohrozila domácí bránu.
33:03 Mandíková po hřišti léce jak trefená srnka.
31:54 GÓL Florbal Vsetín! 3:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Barbora Maštalířová, asistoval #7 Marika Marečková (3:2)
31:54 Maštalířová otáčí skore.
29:29 GÓL Florbal Vsetín! 2:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #9 Markéta Martinková, asistoval #4 Barbora Maštalířová (2:2)
29:29 Martinková to vypálila z půlky hřiště a vyrovnává.
26:50 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #21 Vendula Šimonová, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (1:2)
22:00 Oba týmy si nedávají nic zadarmo.
20:29 Hosté nevyužili přesilovku.
20:10 Evča Urbášková si při střele prdla takovým stylem že cela hala málem spadla.
18:29 Vyloučen hráč #7 Marika Marečková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
18:29 Klasika, Marika Marečková si jde odpočinou na 2 min za sekání.
17:00 Šimonová se prokličkovala přes celé hřiště až k Ištvánkové která byla úspěšnější.
12:54 Martinková tvrdě poslala k zemi hostující hráčku.
11:11 Ištvánková zabránila golu.
09:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
07:54 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #77 Michaela Strnadová, asistoval #6 Nikol Šobáňová (1:1)
07:54 Strnádová po důrazu v brankovišti vyrovnává.
06:14 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #95 Alžběta Nykodymová, asistoval #27 Tereza Mračková (0:1)
06:14 Hosté otevírají score.
04:33 Ištvánkovou zachránila tyč po strele Sobotové.
03:34 Tým Havířova drží hosty pod tlakem.
02:00 Šobáňová ve velké šanci přestřelila.
00:02 Florbalistky Vsetína gratulují novomanželům z Pardubic.
00:01 Vážení sportovní příznivci rádi bychom vás přivítaly na druhém utkání první ligy žen mezi týmy Florbal Vsetín a Florbal exelsior Havířov.