(Krýslová)
  • 55 54:33
    Aligators

Orel Rtyně v Podkrkonoší - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  2:0
branky: 37. Veronika Vacková, 55. Kristýna Štěpánová; rozhodčí: Lenka Jansová - David Kytler; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 13 - Tereza Harčárová 19; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:0
60:01 Komentář trenéra domácích: V dnešním utkání jsme dokázali konečně odehrát výbornou obrannou hru. Soupeř měl hodně šancí, ale naše holky ukázaly koncentrovanost na celý zápas a chyby, které nám Šitbořice poskytly, jsme konečně využily. Děkujeme soupeři za pěkný zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:01 Komentář trenéra hostí: Dostat dva goly není špatný, ale když žádnej nedáte tak vyhrát nemůžete... Možná se měla hrát jiná taktika, takže ten výsledek dnes bude na sebe. Díky všem zůčastněným
54:33 Timeout PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
54:33 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #76 Kristýna Štěpánová, asistoval #17 Lucie Krýslová (2:0)
48:01 Vyloučen hráč #80 Nikol Hunkařová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za špatné střídání
43:48 Vyloučen hráč #76 Kristýna Štěpánová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
36:34 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Veronika Vacková, asistoval #17 Lucie Krýslová (1:0)