()
  • 59 58:25
    Torpedo

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Florbal Exelsior Havířov 4:3
branky: 4. Martina Joudalová, 21. Kristýna Štěpánová, 26. Lenka Blažeňáková, 47. Lucie Krýslová - 16. Kateřina Holešová, 47. Alžběta Nykodymová, 59. Kateřina Szotkowská; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Ondřej Vašátko; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Veronika Šmídová 37 - Michaela Hanzesová 23; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:2
60:01 Komentář trenéra domácích: Děkuju našim holkám za dnešní výkon. Chtěli jsme hned od začátku zápasu udělat soupeři hru nepříjemnou a to se nám dařilo v proměňování šancí. Trochu při nás stálo i štěstí, ale i dobře chytající naše gólmanka držela tříbodový zisk. Děkujeme soupeři za pěkné utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Pokračování komentáře trenéra hostů: Jestli budeme takovým způsobem trénovat a hrát i nadále, tak budeme mít v lize obrovské problémy. Musíme si uvědomit, že bez pokory to nepůjde. Děkuji soupeři za zápas, snad nám bude do budoucna tato prohra a facka přínosnější, než kdybychom tento zápas vyhráli.
60:00 Komentář trenéra hostů: Soupeř nás dnes předčil zejména v nasazení a zodpovědné hře. Vypadalo to, jak kdybychom si mysleli, že se soupeř porazí sám, ale spíš mi připadá, že jsme si nemysleli nic. Přesně tak vypadala naše hra - bez myšlenky, bez elánu, bez radosti.
59:59 Vteřinu před koncem zápasu přichází hráčka domácích obdržuje svou florbalku vejpůl
58:59 Dalo by se říct, že Čubová posledních 5 minut zachraňuje score pro domácí
58:25 Timeout Florbal Exelsior Havířov
58:25 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #18 Kateřina Szotkowská bez asistence (4:3)
57:10 Problémy před domácí bránou, Čubová se opět musí ohánět
55:27 Čubová vydařený zákrok proti hráčce, se kterou si nedokázala poradit domácí obrana
53:22 Střely domácích se stupňují, golmanka hostí má v bráně co dělat
51:29 Havířov nedokáže prohodit domácí obranu
50:43 Havířovu se naskytla krásná šance na gol, Čubová vyskakuje a míček zachytává
49:31 Rtyně má čím dál tím víc šancí,bohužel se jim nedaří proměnit
47:55 Joudalová ukazuje krásnou střelu od mantinelu
46:58 Zápas se nám mění v přestřelku
46:51 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová, asistoval #20 Markéta Sedláčková (4:2)
46:44 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #95 Alžběta Nykodymová bez asistence (3:2)
46:32 Jiránková sama před bránou, bohužel střela do golmanky hostí
45:42 Objevují se i první výměny názorů mezi hráčkami přímo na hřišti
44:41 Havířov střelu oplácí, zabraňuje Blažeňáková
43:53 Domácí ukazují první střelu na bránu, golmanka bez potíží vychytává
43:11 Objevují se nám i souboje u mantinelu
39:00 Havířov se ještě v posledních vteřínách 2. třetiny snaží proměnit střely v gol
38:09 Konec druhé třetiny probíhá ve zpomaleném duchu
36:36 Trestné střílení družstva Florbal Exelsior Havířov neproměnil #95 Alžběta Nykodymová.
36:36 Domácí chybují a soupeřka jim probíhá středem směrem k bráně, zastavena faulem = trestné střílení pro hostí
34:39 Hra se nám na chvíli zklidňuje na obranné části domácích
32:14 Havířov se nám více rozběhal a více napadá hráčky domácího týmu
30:22 Některé hráčky z hostující lavíčky nesouhlasí s rozhodnutím sudí
29:26 Jiránková ukazuje, že domácí umí hrát i tělem
27:58 Romančáková se snaží prostřelit obranu hostí, neúspěšně
26:44 Domácí drží míček při své přesilové hře převážně na svých čepelích
25:50 Vyloučen hráč #17 Kateřina Holešová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
25:50 Nastává vyloučení, se kterým hostí významně nesouhlasí
25:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Lenka Blažeňáková, asistoval #76 Kristýna Štěpánová (3:1)
24:30 Kroulíková běh na bránu bez potíží, bohužel střela byla podána v horším stavu
23:25 Oba týmy nám ukazují krásný florbal ve formě šancí na brány protivnic, jen tak dál
22:12 Jiránková střela na bránu, bohužel míček mění směr
21:15 Domácí se konečně dostávají do krásných šancí
20:42 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #76 Kristýna Štěpánová, asistoval #17 Lucie Krýslová (2:1)
20:17 Buly vyhrávají opět domácí
18:53 Štěpánová zkouší střelu ze středu golmanka vyráží
18:07 Čubová si může připsat další zákrok
16:43 Rtyně se po dlouhé době dostává do výběhu, dnes jíž potřetí slyšíme zvuk tyčky
15:18 Havířov konečně a zaslouženě skoruje
15:05 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #17 Kateřina Holešová, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (1:1)
14:35 Havířov neustále využívá chyby domácích, které se každou chvílí stupňují
13:22 Rtyně je často trestaná za neobsazený střed hřiště
12:25 Trenér domácích často posílá rady směrem k hřišti
11:30 Rtyně omezuje napadání, hraje pouze vyčkávací roli
09:42 Havířov má více a více šancí. Nyní to zkouší středovou nahazovačkou, zastavuje Hejnová
08:54 Další krásná střela od Havířova, bohužel pro ně se ozývá opět pouze tyčka
07:34 Rtyně na míčku často chybuje a Havířov těchto chyb využívá, ozvala se zde i helma Čubové
06:19 Havířov drží celou přesilovou hru míček na svých čepelích a domácí obrana dostává zabrat
04:35 Vyloučen hráč #10 Kateřina Jiránková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
04:35 Jiránková se nechává zmást při rozehrávce hostí a je potrestaná
04:00 Halou zní píseň tyčky brány domácích
03:48 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #8 Martina Joudalová bez asistence (1:0)
03:48 Joudalová dostává míček přes střed přímo před bránu a zakončuje
02:08 Havířov se poprvé dokáže udržet na míčku a posílá ho přes střed směrem k bráně orlic. Zastavuje střed domácích
01:19 Rtyně málokdy pustí soupeřky na balonek
00:18 Jako první se míčku ujímá tým domácích