Kateřina SZOTKOWSKÁ
  • 59 58:42
    Torpedo

Florbal Exelsior Havířov - FBC Dobruška 4:2
branky: 2. Alžběta Nykodymová, 5. Kristýna Pokorná, 26. Vendula Šimonová, 40. Kristýna Zíková - 8. Vanesa Bašová, 29. Adéla Vávrová; rozhodčí: Tomáš Podlesný - Martin Petřík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 19 - Dominika Flídrová 16; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:0
60:00 komentář trenéra hostí Jana Černého: Dnes nám zase utekl začátek zápasu když jsme lacině inkasovali. Jinak se dvě třetiny zápas nesl v duchu, my hrajeme, domácí dávají branky. Chyběla nám dnes lehkost a na góly jsme se hrozně nadřeli. Díky za zápas.
60:00 Komentár trenéra domacích Tomáše Kozlíka: Dnes jsme v zápase zúročili to, na čem jsme v poslední týdnech pracovali, navíc jsme k tomu přidali bojovnost a koncentraci v defenzívě. Díky tomu jsme dnes získali po dlouhé době cenné a potřebné 3 body do tabulky. Doufám, že zítra dnešní výkon zopakujeme a ještě k tomu odbouráme některé zbytečné individuální chyby. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely na bránu:D-7, H-5.
58:42 Timeout Florbal Exelsior Havířov
58:42 Vyloučen hráč #18 Kateřina Szotkowská družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za špatné střídání
58:42 Domácích bylo 6, hostujícím hráčkám ještě svítá naděje.
58:37 Dobruška v plném počtu, mnoho času již nezbývá.
57:48 Hráčky Torpeda trpělivě drží míček.
56:37 Vyloučen hráč #15 Karolína Flídrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
56:36 Za mantinelem tenokráté Zíková, domácí mají možnost přesilovky.
55:25 Šablaturová opět za mantinelem.
55:15 Hra se nám začíná přiostřovat.
53:53 Doležalová nastřeluje tyč!
53:08 Otřesená Šablaturová odchází raději střídat.
52:56 Domácí obrana zatím odolává.
51:42 Vyloučen hráč #13 Alexandra Hegingerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
51:42 Hegingerová to s důrazem přehnala a Dobruška dostává výhodu přesilové hry.
51:30 Šimonové střelu si našla hostující gólmanka Flidrová.
49:37 Domácí budou po vystřídání rozehrávat.
48:22 Třetí část je zatím plná nepřesností a osobních soubojů, na výraznější příležitost z té či oné strany zatím čekáme.
47:11 Brůžková nekompromisně i jistě v dalším souboji.
44:52 Běžecký souboj pro domácí Brůžkovou.
43:46 Růžičková zklepávala nahazovaný balón a moc nechybělo.
40:47 Šimonová šla s Pokornou 2 na 1, ale míček se ji zamotal pod nohy.
40:00 Střely na bránu: D-8, H-7
39:52 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #6 Kristýna Zíková, asistoval #86 Tereza Dundálková (4:2)
39:51 Zíková se dokázala prosadit a střelou pod horní tyč dává gól do šatny.
39:00 Nevídané, Holešová si sama doběhla svou přihrávku.
37:05 Postavou velmi útlá Schindlerová se s tím nepárala a vystavila hostující hráčce jasnou stopku.
35:18 Agilní Šimonová ani nadvakrát neuspěla.
34:21 Zíková doslova prováhala vhodný moment na přihrávku.
33:55 Remešová na dalším ofenzivním výletu.
33:05 Šimonová našla senzačně Pokornou, která nedokázala přesně zakončit.
32:11 Remešová nahazuje a jen těsně míjí branku.
30:54 Bašová zablokovala další gólovou střelu.
30:25 Hegingerové pokus končí na tyči!
29:50 Pokorná se k dorážce nedostala.
29:09 Vyloučen hráč #12 Magdaléna Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
29:00 Signalizovaná výhoda pro domácí.
28:01 GÓL FBC Dobruška! 3:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (3:2)
28:01 Na další střelu však již byla krátká a hostujcí tým opět snižuje.
27:52 Schoupalová kryje další pokus.
27:29 Nebezpečná souhra v podání Šimonové s Pokornou, domácí budou alespoň rozehrávat.
26:51 Remešová skvěle našla Ružičkovou, Schoupalová skvěle zasahuje.
25:23 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #21 Vendula Šimonová, asistoval #11 Kristýna Pokorná (3:1)
25:23 Domácí hráčky předvedly pohlednou kombinaci na jejímž konči byla přesně zakončující Šimonová.
24:27 Andršová ve 100% šanci netrefuje míček.
23:13 Peterová jen těsně míjí branku!
22:55 Šablaturová uklidňuje hru a domácí střídají.
22:01 Dobruška rozehrává úder z nebezpečné vzdálenosti.
20:00 Střely na bránu: D-5, H-9.
19:39 Mračková zachytila nepřesnou rozerávku, střela kterou se prezentovala však patří do kategorie velmi nepovedených.
18:56 Další zmatek v domácí obraně.
18:01 Domácí hráčky jsou pod tlakem a raději míček vyhazují ze hřiště.
17:25 Nahození Fingerové končí v rohu.
17:10 Schoupalová kryje nebezpečný pokus ze střední vzdálenosti.
15:58 Hegingerová se vrátila a zažehnala hrozící nebezpečí.
15:12 Zeisková se hezky a hlavně efektivně vytočilla, střele však scházela potřebná přesnost.
14:10 Šimonová byla důrazná v napadání, prostrčit míček na Šablaturovou však nedokázala.
12:08 Hra se nám trochu zklidnila, ani jeden z týmů nikam nepospíchá.
09:41 Remešová zakládá další útok
08:49 Hostující hráčky vydatně přídaly a zatápí domácí obraně.
07:11 GÓL FBC Dobruška! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (2:1)
07:11 Rychlá rozehrávka z rohu přináší snížení.
05:51 Hráčky Dobrušky ohrožují domácí branku zatím jen sporadicky.
04:23 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:0
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #11 Kristýna Pokorná, asistoval #14 Karolína Šablaturová (2:0)
04:23 Šablaturové pokus dokázala obrana hostí ještě zblokovat, dorážka Pokorné však již končí v síti.
03:32 Andršové střela úplně nesedla.
01:49 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:0
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #95 Alžběta Nykodymová, asistoval #7 Eva Sobotová (1:0)
01:49 Nykodýmová se proháčkovala až před branku, kde nekompromisně zakončila a otevírá skóre dnešního utkání.
00:51 Další pokus obstarala Šablaturová, brakářka hostí pozorná.
00:39 První nebezpečná střela z hole Hegingerové byla zablokováná.