5:9
    Anna BĚHOUNKOVÁ
    (Sedláčková)

SK Jihlava - IBK Hradec Králové 5:9
branky: 4. Eliška Kučerová, 14. Kristýna Syslová, 29. Aneta Rozehnalová, 43. Eliška Kučerová, 58. Anna Běhounková - 12. Markéta Dohnalová, 17. Kristýna Jarešová, 20. Natálie Žídková, 26. Markéta Dohnalová, 27. Noemi Knapová, 39. Noemi Knapová, 40. Markéta Dohnalová, 45. Eliška Benešová, 47. Anna Miholová; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Filip Novák; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Martina Miksová 16, Anna Kratochvílová 5 - Adéla Reslerová 20; po třetinách: 2:3, 1:4, 2:2
59:59 Komentář trenéra domácích Komendy: Začátek zápasu se nám vyvedl a zápas rozhodlo plno individuálních chyb, které ovlivnili další průběh zápasu. Děkujeme soupeři
59:59 Diváků bylo 72
59:59 Dnes to nebylo zdaleka ideální. Soupeř hrající s nadšením stačil našemu profesorskému florbalu bez ochoty si ušpinit si ruce. Teď dáme chvilku pauzu a vrátíme se silnější. Díky soupeři.
59:59 střely domácí : hosté 9:9
57:58 GÓL SK Jihlava! 5:9
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #77 Anna Běhounková, asistoval #16 Tereza Sedláčková (5:9)
56:59 Vyloučen hráč #17 Eliška Benešová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi
55:57 Součková schytala tvrdou střelu.
52:38 Hráčka hostí s č. 92 se pokouší trefit bránu ,ale marně .
49:00 Kratochvílová si připisuje první zákrok.
48:10 Jandátové chyběl kousek od trefení tyčky .
46:05 GÓL IBK Hradec Králové! 4:9
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #36 Kristýna Jarešová (4:9)
46:05 Střídání brankáře. Nový brankář #26 Anna Kratochvílová družstva SK Jihlava
45:02 Hráčka hostí s číslem 2 střílí vysoko nad .
44:39 GÓL IBK Hradec Králové! 4:8
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová, asistoval #33 Lenka Řezníčková (4:8)
42:49 GÓL SK Jihlava! 4:7
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #96 Eliška Kučerová, asistoval #3 Tereza Slavíková (4:7)
42:05 Vyloučen hráč #36 Kristýna Jarešová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
41:48 Miksová si připisuje další zákrok.
40:01 Buly vyhrávají domácí .
39:59 Střely po 2. části domácí : hosté 9:11
39:53 GÓL IBK Hradec Králové! 3:7
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová bez asistence (3:7)
38:23 GÓL IBK Hradec Králové! 3:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #66 Noemi Knapová, asistoval #33 Lenka Řezníčková (3:6)
34:59 Krásný pokus Sedláčové končí marnou dorážkou, která směřuje těsně nad tyč.
33:01 Nikola Jandátová právě zblokovala nebezpečnou střelu.
30:40 Komentář K.Vondruškové : Na hřišti je k vidění dravost a bojovnost od obou týmů.
28:24 GÓL SK Jihlava! 3:5
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #35 Aneta Rozehnalová, asistoval #10 Iva Váňová (3:5)
26:35 GÓL IBK Hradec Králové! 2:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #66 Noemi Knapová, asistoval #2 Kristýna Gocová (2:5)
25:30 GÓL IBK Hradec Králové! 2:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #35 Anna Miholová (2:4)
21:55 Hra se přelévá ze strany na stranu .
20:01 Buly vyhrávají hosté.
19:59 Střely po 1. části domácí : hosté 7:10
19:01 GÓL IBK Hradec Králové! 2:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková, asistoval #66 Noemi Knapová (2:3)
17:00 Střela Sedláčkové končí vyražením .
16:09 GÓL IBK Hradec Králové! 2:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #36 Kristýna Jarešová bez asistence (2:2)
13:14 GÓL SK Jihlava! 2:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #11 Kristýna Syslová, asistoval #77 Anna Běhounková (2:1)
13:14 Výborná střela z rozehry Kristýny Syslové,brankářka hostí se za míčkem jen ohlédla .
12:26 Miksová s přehledem vyráží střelu hostí.
11:46 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #36 Kristýna Jarešová (1:1)
08:22 Střelu Elišky Kučerové brankářka Hradce se štěstím vyrazila .
05:12 Vyloučen hráč #6 Niké Hazuková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:44 Hráčka s číslem 37 střílí vysoko nad .
03:25 GÓL SK Jihlava! 1:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #96 Eliška Kučerová bez asistence (1:0)
02:33 Střela Slavíkové končí zblokováním hráčky hostí.
01:31 Krásný zákrok Miksové.
00:01 Buly vyhrává domácí tým.
00:00 Vítáme vás u 15.kola 1.ligy žen.