59
  • 59 58:20
    2

Florbal Exelsior Havířov - Florbal Vsetín 6:2
branky: 18. Alžběta Nykodymová, 31. Alžběta Nykodymová, 39. Alžběta Nykodymová, 39. Vendula Šimonová, 44. Alexandra Hegingerová, 56. Karolína Šablaturová - 16. Kateřina Hurtová, 50. Marika Marečková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Bedřich Kopka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 11 - Veronika Ištvánková 30; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Kozlíka: 'Skvělý vstup do utkání, bohužel místo proměnění šancí jsme gol z pološance dostali. Naštěstí jsme ale dál trpělivě pokračovali v naší hře a zaslouženě jsme si došli pro důležité vítězství. Děkuji soupeři za utkání.'
60:00 Komentář trenéra hostů Patrika Seevalda: Nevím jak zápas zhodnotit, musíme zlepšit přístup k tréninku a ke kolektivnímu sportu jako takovému a potom se budeme měřit i s lepšími soupeři. Díky holkám, soupeři, rozhodčím a divákům za utkáni.
58:20 Vyloučen hráč #13 Alexandra Hegingerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
58:14 Havířov má volný úder pár metrů před velkým brankovištěm, ale nevychází jim podle plánu.
57:24 Šimonová trefuje příklepem ze středu výstroj Ištvánkové.
55:52 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #14 Karolína Šablaturová, asistoval #95 Alžběta Nykodymová (6:2)
55:52 Šablaturová střílí od mantinelu pod ruku brankářky a dává gól.
54:39 Pokorná ze středu střílí příklepem, ale brankářka hostů byla připravena a vše vychytala.
54:08 Vyloučen hráč #16 Kateřina Hurtová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
52:23 Šablaturová se pokusila vyjet oblouk, ale hráčky Vsetina ji skříply a vzaly míček.
49:13 GÓL Florbal Vsetín! 5:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #7 Marika Marečková, asistoval #19 Veronika Dědková (5:2)
49:13 Marečková střílí do prázdné brány z velkého brankoviště.
47:58 Šimonová je faulována v rohu a Havířov má rozehrávku.
46:08 Míček proletěl přes střed kolem Šablaturové a je o něj souboj v rohu soupeře.
44:29 Sobotová střílí příklep na Ištvánkovou, která míček vyráží ven z hřiště.
43:10 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #95 Alžběta Nykodymová (5:1)
43:10 Hegingerová z volného úderu vybíhá oblouk a trefuje místo u spodní tyče brány.
41:16 Havířov uklidnil svoji rozehrávku a neženou se tolik do útoku, ale radši si to pomaleji a opatrně rozehrají.
40:01 Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Vsetín.
40:00 Počet střel na bránu v 2. třetině: D-10, H-5
38:53 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #21 Vendula Šimonová, asistoval #11 Kristýna Pokorná (4:1)
38:53 Šimonová střílí po obdržení nahrávky od Pokorné do prázdné brány.
38:21 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #95 Alžběta Nykodymová, asistoval #28 Michaela Schindlerová (3:1)
38:21 Nykodymová A si vyjela oblouk a z ostrého úhlu trefuje pravý horní roh brány.
37:00 Brůžkové sjel míček z čepele, ale i přesto se jí podařilo vystřelit. Sice po zemi, ale brankářku trefila a hraje se dále.
34:36 Schoupalová rukou vyrazila míček mířící k tyči brány od Hurtové.
32:51 Strnadová běžela na Schoupalovou, ale zezadu jí čistě vzala míček Nykodymová A.
30:31 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:1
30:31 Nykodymová A. běží přes střed a střílí přesnou střelu nad rameno brankářky.
29:22 Vsetín má problém projít přes útok domácích a většina hry se odehrává právě na polovině hostů.
26:29 Šablaturová sice vyhrála souboj o míček, ale následně jej chtěla poslat po mantinelu a bohužel jej hodila za něj.
25:35 Vyloučen hráč #55 Eva Gajdošová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
24:28 Holešová dostává nahrávku na střed a trefuje příklepem hráčku před ní.
23:18 Nykodymová A. střílí do Ištvánkové a od té se to odráží do břevna a ven z hřiště.
22:11 Ištvánková vychytala střelu z otočky Pokorné.
21:13 Schoupalová čistě vychytala Gajdošovou.
20:09 Šablaturová byla seknuta do kolena a hra je přerušena.
20:01 Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00 Počet střel na bránu v 1. třetině: D-9, H-4
19:33 Havířov vybojoval za bránou míček a získává čas na polovině hostů.
18:17 Vyloučen hráč #13 Alexandra Hegingerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
18:02 Pokorná zbavuje míčku Mandíkovou, která vybíhala oblouk.
17:27 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #95 Alžběta Nykodymová, asistoval #10 Denisa Gawryšová (1:1)
15:40 GÓL Florbal Vsetín! 0:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Kateřina Hurtová, asistoval #15 Kateřina Sedláčková (0:1)
15:40 Vsetínský úder je úspěšný a střela Hurtové posouvá hosty do vedení.
15:39 Hra nabírá ke konci 1. třetiny spád a hraje se nahoru a dolu. Teď volný úder pro Vsetín.
13:58 Šablaturová dává zádovku na Brůžkovou, která tahem střílí na Ištvánkovou.
12:57 Dlouhý výhoz Ištvánkové na Marečkovou byl vychytán Schoupalovou.
11:31 Ištvánková vychytala střelu Nykodymové A.
09:45 Vsetín se na polovinu domácích dostává skrze nahrávky podél mantinelu a nyní se nacházejí za jejich bránou.
07:33 Šablaturová ve předu bojuje neuvěřitelně a obírá poslední hráčku Vsetína o míček a je za bránou soupeře.
05:15 Havířovské hráčky pressují soupeře až za jejich bránu a znepříjemňují jim rozehrávku.
03:29 Hegingerová zabránila cross vsetínské hráčce, který mířil na volnou hráčku, jenž mohla střílet do prázdné.
02:30 Šablaturová obdržela sekeru při běhu kolem mantinelu a rozhodčí nařídil volný úder pro Havířov.
02:00 Vsetín je faulován před velkým brankovištěm a má volný úder.
00:46 Ihned po vyhraném vhazování je připsáno Havířovu 1. střela na bránu.
00:01 Úvodní vhazování vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.