• 64 63:30
    4:5
    (Kastnerová)

FBC Dobruška - SK Jihlava 4:5p
branky: 6. Kateřina Poláčková, 17. Jitka Fleglová, 39. Jitka Fleglová, 58. Jitka Fleglová - 9. Anna Běhounková, 29. Tereza Slavíková, 34. Markéta Jašková, 46. Karolína Garguláková, 64. Markéta Jašková; rozhodčí: Ondřej Kubelka - Antonín Živný; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 13 - Martina Miksová 24; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnešní zápas stejně jako včerejší moc krásy nepobral. Pereme se sami se sebou a musíme se vrátit k tvrdé práci při tréninku. Díky za zápas a fanouškům za povzbuzování.
65:00 Ukončení prodloužení
65:00 Komentář trenéra hostů Komendy: Dnes docela protrápený zápas a nemohli se moc dostat do hry, i tak díky za bojovnost hráčkám a díky tomu vyhráli v prodloužení. Děkujeme soupeři; Hráčka č. 13 zranění hlavy
63:30 GÓL SK Jihlava! 4:5
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #23 Aneta Kastnerová (4:5)
63:10 Miksová v akci, míček chytá.
62:47 Fotbalovým odkopem uklidňuje hru Peterová st.
60:16 Je vidět větší aktivita z obou soupeřících táborů.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely na bránu po třetí třetině - Dobruška 9:9 Jihlava
59:56 Poslední střela z hole Peterové st.. Miksová měla co dělat s tím aby si se střelou poradila.
58:43 Dobruška na hřiště poslala to nejlepší co má. Nechce se spokojit s remízou a doufá, že vsítí rozhodující gól.
58:42 Timeout FBC Dobruška
58:42 Timeout pro Dobrušku.
57:56 GÓL FBC Dobruška! 4:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #4 Sandra Peterová (4:4)
57:56 Ojedinělá šance končí za zády Miksové. a skóre je vyrovnané.
57:35 Ospalé utkání od začátku až do konce.
56:15 Remešová zůstává klečet na palubovce. Vypadá to na obnovené zranění kotníku.
54:36 Fanoušci při pohledu na hru zívají a mnou si oči.
50:00 Posledních 10 minut dnešního utkání. Zatím je na tom lépe Jihlava. Udrží jednobrankový náskok?
48:30 Lehký závar před branou Jihlavy hasí dobře chytající Miksová.
47:51 Vůbec nevím co mám teď psát, hra se přelévá ze strany na stranu, ale žádné zajímavé situace se na hřišti nedějí.
45:05 GÓL SK Jihlava! 3:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #13 Karolína Garguláková, asistoval #11 Kristýna Syslová (3:4)
45:05 Osamocená Garguláková měla jednoduchou úlohu, když se sama ocitla před Flídrovou.
43:27 Zaváhání i na straně Dobrušky. Flídrová chytá.
42:36 Únik 2 na 1 končí nepřesnou nahrávkou a Miksová nemusí zasahovat.
40:01 Úvodní buly poslední třetiny pro Jihlavu.
40:00 Střely na bránu v druhé třetině - Dobruška 9:4 Jihlava
38:47 GÓL FBC Dobruška! 3:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #17 Diana Peterová (3:3)
38:47 Dobruška dává totožný gól jako ten první. Výběh z rohu a střela na bránu, která po odrazu od nohy obránkyně končí za zády Miksové.
37:23 Dneska ani rozhodčí nemají den... Již podruhé signalizované vyloučení se ruší.
37:06 Jeden rozhodčí hlásil vyloučení za hru na zemi a druhý to viděl jinak. Po krátké poradě vyloučení odvolali a hra pokračuje 5 na 5.
35:25 Individuální akci Peterové st. maskou vyráží Miksová.
34:26 Hra se nám začíná ostřit, ale na nějaký hezký zápas v tempu to dnes nevypadá.
33:35 GÓL SK Jihlava! 2:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková bez asistence (2:3)
33:22 Do hry se vrátili obě potrestané hráčky.
32:38 Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil #17 Diana Peterová.
32:15 Na hřišti můžeme vidět neobvyklé složení dobrušské čtveřice, v útoku vidíme sesterské duo Peterových a v obraně Dobruška má sestry Bašovi.
31:22 Vyloučen hráč #20 Jitka Fleglová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za držení
31:22 Kapitánka Jihlavy chtěla po rozhodčích nájezd, ale rozhodčí se domluvili pouze na dvouminutovém trestu pro Růžičkovou
31:22 Uvidíme hru 4 na 4.
31:09 Vyloučen hráč #29 Markéta Jašková družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
28:46 Jihlava těsně před koncem přesilové hry dává gól.
28:38 GÓL SK Jihlava! 2:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #3 Tereza Slavíková, asistoval #16 Tereza Sedláčková (2:2)
28:06 Na hřišti sice probíhá přesilová hra Jihlavy, ale co se týče držení balónku, tak je to zatím 50:50
26:46 Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
26:46 Uvidíme přesilovou hru Jihlavy. Zeisková natlačila Sedláčkovou na mantinel a rozhodčím se to nelíbilo.
25:53 Akce 3 na 1 zazdila Poláčková. Místo nahrávky volila střelu z úhlu. pro Miksovou lehký zákrok.
24:06 Peterová ml. sama před brankářkou. Akce skončila dřív než začala.
22:51 Zdravotník v akci. Musel zachránit promáčklý míček a odnést ho na pořadatelský stolek. Děkujeme
21:00 Teď se zapotila i Flídrová. Míček též končí v rohu za bránou.
20:29 Bašová V. po důrazném souboji trefuje míček ze vzduchu. Miksová chytá.
20:01 Buly pro Dobrušku.
20:00 Jihlava v první třetině byla ještě na cestě na zápas. Na hřišti kromě jednoho úniku nic nepředvedla. Uvidíme co s hráčkami provede taktická porada v útrobách arény. Dobrušce se povedlo pár individuálních akcí, ale též má co zlepšovat do zbytku zápasu.
20:00 Střely na bránu po první třetině - Dobruška 9:4 Jihlava
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:55 Sestry Peterovi teď předváděli jak je florbal jednoduchý, nechybělo málo a Dobruška navýšila vedení.
16:22 GÓL FBC Dobruška! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #12 Magdaléna Bašová (2:1)
16:22 Růžičková si teď jednoduše naběhla a zasadila střelu do spodního pravého rohu. Skóre je 2:1
15:06 Přesilová hra je téměř u konce a Dobruška se moc neukázala. Spíše to vypadalo jako trénink na přihrávky a nikdo z hráček nedokázal tvrdě vystřelit nebo vymyslet nějakou hezkou akci do prázdné brány.
13:22 Vyloučen hráč #23 Aneta Kastnerová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
13:18 Dobruška si zahraje přesilovou hru.
10:46 Dobruška teď měla plno hezkých střeleckých šancí. Nechybělo mnoho aby se jedna ze střelkyň prosadila.
08:31 GÓL SK Jihlava! 1:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #77 Anna Běhounková, asistoval #9 Kateřina Vondrušková (1:1)
08:31 Běhounková ve sprinterském souboji předběhla Remešovou a dává gol na 1:1
07:40 Peterová ml. rozdává stejnou radost jako včera.
05:42 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #17 Diana Peterová (1:0)
05:42 Rozehra z rohu + lehké vytočení na střed = gól
04:45 Peterová st. vyhmátla přihrávku Jihlavy a nechyběla moc aby vsítila první gól zápasu.
03:51 Jihlava má zatím víc střel, ale vše končí na dobře blokujících soupeřkách. Flídrová si zatím na míček nesáhla.
01:53 Dnešní utkání bude probíhat v mnohem komornější atmosféře než včerejší derby proti Hradci Králové. Na tribunách zatím posedává jen pár fanoušků.
00:47 První střelu vypustila Růžičková. Miksová chytá.
00:01 Úvodní buly získává tým hostí.
00:00 Dobrý den, vítáme vás u dnešního, odpoledního utkání 1. ligy žen - východ. Dnes se v rokytnické aréně představí tým SK Jihlava a její vyzyvatel FBC Dobruška. Utkání začne za 20 minut.