6:4
    Nikola VESELÁ
    (Seevaldová)

FBC Ossiko Třinec - Florbal Vsetín 6:4
branky: 1. Adéla Šibrová, 10. Vladimíra Skalíková, 39. Adéla Šibrová, 43. Vladimíra Skalíková, 51. Natálie Kawuloková, 51. Adéla Šibrová - 5. Michaela Strnadová, 26. Kateřina Sedláčková, 59. Eva Urbášková, 60. Nikola Veselá; rozhodčí: Jakub Palowski - Andrej Bílek; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 23 - Veronika Ištvánková 24; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:2
60:01 Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: 'Prožíváme klasický Leden, ale vypadá to, že to nejhorší už máme za sebou. Dnes z naši strany docela trpělivý výkon, který se projevil ve 3.třetině. Jsem rád, že pomalu přestáváme být leklé ryby a začíná to mít život. Díky soupeři za zápas a rodince Šibrových za fandění.'
60:01 Komentář hostujícího týmů: Neproměňování šancí a výpadek z tempa ve 3. třetině nás stal dneska zápas. Děkuji soupeři za utkání.
59:51 GÓL Florbal Vsetín! 6:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #68 Nikola Veselá, asistoval #22 Sára Seevaldová (6:4)
58:59 GÓL Florbal Vsetín! 6:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #68 Nikola Veselá (6:3)
57:03 Třinec úspěšně ubránil oslabení.
55:03 Timeout Florbal Vsetín
55:03 Vyloučen hráč #8 Karolína Franková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání
55:03 Třinec začíná svoje čtvrté oslabení.
52:55 Třinec je více aktivnější než soupeř.
50:57 GÓL FBC Ossiko Třinec! 6:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #10 Markéta Konderlová (6:2)
50:57 Třinec překonává brankářku Vsetín střílí další gól.
50:12 GÓL FBC Ossiko Třinec! 5:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #18 Natálie Kawuloková, asistoval #72 Tereza Mikulová (5:2)
49:25 Hra je na obě strany od začátků třetiny.
46:00 Vyloučen hráč #32 Vladimíra Skalíková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání
46:00 Vsetín nevyužívá svojí 2 přesilovku.
46:00 Třinec začína třetí oslabení.
43:21 Hrobařová trefuje horní síťku branky.
42:52 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #32 Vladimíra Skalíková, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (4:2)
41:34 Vsetín vstoupil do třetí třetiny lépe než Třinec.
40:01 Úvodní buly vyhral tým Florbal Vsetín
39:59 Střely domácích: 11 Střely hostujících: 6
39:38 Skončila druhá přesilová hra
38:29 GÓL FBC Ossiko Třinec! 3:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (3:2)
38:29 Třinec využívá svojí první přesilovou hru.
37:38 Vyloučen hráč #15 Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
37:38 Začala druhá přesilová hra.
36:38 Vyloučen hráč #19 Veronika Dědková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:38 Začala první přesilová hra.
33:05 Velká šance Vsetína, ale bez gólů.
28:50 Třinec drží Vsetín v obraném pásmu.
26:24 Vyloučen hráč #14 Petra Bieleszová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání
26:24 Třinec začal svoje druhé oslabení.
25:10 GÓL Florbal Vsetín! 2:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #15 Kateřina Sedláčková, asistoval #7 Marika Marečková (2:2)
22:15 Třinec vstoupil do druhé třetiny lépe než Vsetín.
20:01 Úvodní buly vyhrál tým Florbal Vsetín.
19:59 Střely domácích: 11 Střely hostujících: 11
18:17 Vyloučen hráč #7 Zuzana Mieszek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání
18:17 Třinec začíná první oslabení.
10:45 Hra se přelívá na obě strany, ale bez střel na bránu.
09:44 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #32 Vladimíra Skalíková, asistoval #70 Lenka Šnajdrová (2:1)
09:44 Po individuální akci Skalíkové končí míček v brance
07:02 Třinec si vytváří tlak na bránu ale bez šanci na gól.
05:05 Martynková trefuje helmu brankářky Vsetína.
04:39 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #77 Michaela Strnadová, asistoval #5 Tereza Goláňová (1:1)
03:45 Vsetín je pod tlakem.
01:45 Třinec kombinuje v útočném pásmu.
00:58 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová bez asistence (1:0)
00:58 Šibrová střílí a trefuje růžek brány.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým Florbal Vsetín.