56
  • 56 55:10
    SK Jihlava

SK Jihlava - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  2:4
branky: 27. Tereza Slavíková, 44. Tereza Slavíková - 8. Tereza Lengálová, 26. Monika Jahodová, 35. Petra Drápalová, 38. Sabina Mátlová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Martina Miksová 20 - Barbora Sadílková 16; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:0
59:59 Komentář trenéra domácích komendy: Začátek zápasu se nám moc nevyvedl a nedokázali se dostat vůbec do tempa. V další čísti to sice zlepšili, ale rozhodla produktivita. Děkujeme soupeři
59:59 Komentář hostů: Většinu zápasu jsme byly na míčku, dařila se nám rozehrávka, pouze jsme měly problém s koncovkou. Vezeme si body domů a soustředíme se na zítřejší zápas. Děkujeme soupeřkám za pěkný zápas.
59:59 Střely po třetí třetině Domácí: 8 Hosté: 8
58:01 Sedláčková měla za úkol trefit prázdnou bránu, ale špatně nastavila hokejku a balón letí vedle brány.
55:17 Domácí se pokusí po oddechovém čase vlítnout do utkání co jim síly budou stačit a pokusí se dorovnat.
55:10 Timeout SK Jihlava
49:38 Opět vidíme florbal nahoru dolů.
46:35 Domácí tým má 13 minut na to aby dorovnali popřípadě otočili skóŕe zápasu.
44:55 Domácí gólmanka chytá po nájezdu i další střelu od hostujících hráček.
44:18 Trestné střílení družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators neproměnil #29 Petra Drápalová.
43:36 GÓL SK Jihlava! 2:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #3 Tereza Slavíková, asistoval #11 Kristýna Syslová (2:4)
41:57 Domácí tým zatím tuto třetinu spí a nic nepředvádí.
40:40 Hosté do téhle třetiny vlítli z vostra a hned si připisují dvě střely.
39:59 Střely po druhé třetině Domácí: 8 Hosté: 11
39:25 Slavíková si sice vykroužila půlku hřiště, ale vyslala jedovatou střelu na hostující gólmanku.
37:56 Jak se domácí rychle probrali tak rychle i zaspali a nechávají hostujícím hráčkám víc místa na hřišti než je zdrávo.
37:15 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 1:4
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #28 Anna Balus (1:4)
35:48 Chvílí po tom co domácí obdrželi branku je zachraňuje branková konstrukce.
34:50 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 1:3
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #25 Veronika Martincová (1:3)
34:50 Po velké chaosu před Miksovou se balónek dostal na čepel Drápalové a ta střílí do horní části branky a opět navyšuje vedení hostujícího týmu.
30:47 Domácí se výborně tlačí do útoku a snaží se střílet z každé pozice.
29:51 Váňová se obětavě postavila do rány a podařilo se jí střelu zastavit.
29:14 Domácí se po prvním gólu nabudili a hned si tvořili další výborné šance.
26:32 GÓL SK Jihlava! 1:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #3 Tereza Slavíková, asistoval #17 Karolína Garguláková (1:2)
26:32 Domácí pomalu ale jistě ubírají z náskoku hostujícího týmu a k dorovnání už jim chybí pouze jedna branka.
25:32 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:2
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #9 Monika Jahodová, asistoval #19 Jana Kubalíková (0:2)
25:32 Po krásné kombinaci dvou hostujících hráček balónek opět končí za zády domácí gólmanky.
25:00 Domácí po rozehrávce prověřují hostující gólmanku ta jejich střelu bez problému chytá.
21:30 Zatím můžeme vidět florbal nahoru dolů. Hostující i domácí gólmanka si už opět sáhly na balónek.
19:59 Střely po prví třetině Domácí: 2 Hosté: 5
19:38 V této třetině zatím kromě jednoho nešťastného gólu nebyli nic moc k vidění. Doufejme že druhá třetina nám přinese více střel a více šancí.
17:30 Většina střel které jsou k vidění letí nad bránu nebo vedle brány.
13:32 Sedláčková v dobré šanci do které nestihla dát hokejku, a tak balónek doskákal akorát k mantinelu kde si ho našla Syslová a ta se opět pokouší střílet, ale opět si tak maximálně značkuje obranu hostujícího celku.
12:05 Miksová teď zachraňuje domácí celek od dalšího inkasovaného gólu.
11:30 Hostující hráčky opět rozvlnili síť tentokrát ale pouze boční.
09:45 Domácí obrana blokuje všechny míčky co jen jdou. Některé odrazy končí i u domácí gólmanky která s nimi má problémy.
07:53 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:1
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #29 Petra Drápalová (0:1)
07:53 Po nešťastném odrazu končí balónek za zády Miksové a hostující celek se dostává do vedení.
06:19 Boháčková špatně vystřídala a nechala u mantinelu úplně osamocenou hostující hráčku která dostala balónek přímo na hokejku a střílí. Její střela letí ale daleko mimo.
05:40 Blíží se konec početní výhody ve které se hostující tým moc nepředvedl.
04:38 Hosté se snaží kombinovat, ale domácí zatím výborně odolávají a Syslová se dokonce dostala do střely, která byla bohužel pro domácí zablokovaná.
03:50 Vyloučen hráč #16 Tereza Sedláčková družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
03:50 Hostující hráčky si hned na úvod utkání zkusí početní výhodu.
02:55 Domácí se též aklimatizovali a vytváří tlak na soupeře.
02:00 Syslová se dostala do střelecké pozice u mantinelu. Její střela bohužel letí mimo.
01:30 Hostující tým zatím více na balónku.
00:10 První střela hostujícího celku a hned je slyšet branková konstrukce.
00:01 Úvodní buly pro hostující celek.