• 60 59:15
    2
    Markéta ZEISKOVÁ

FBC Dobruška - FBC Ossiko Třinec 3:7
branky: 3. Barbora Pavlová, 20. Diana Peterová, 36. Nikola Andršová - 6. Petra Bieleszová, 16. Jana Nogawczyková, 17. Natálie Kawuloková, 19. Vladimíra Skalíková, 19. Tereza Martynková, 26. Lucie Giecková, 29. Vladimíra Skalíková; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Filip Neumann; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Tereza Svobodová 29 - Martina Szwanczarová 23; po třetinách: 2:5, 1:2, 0:0
60:00 Komentář domácího trenéra T. Vidláka: Z naší strany dnes povedený zápas, škoda jen poslední pětiminutovky první části, kdy jsme v rychlém sledu inkasovali 3 branky. Jinak jsme s favoritem sehráli naprosto vyrovnanou partii a za třetí třetinu jsme si nějakou tu branku zasloužili. Pokračujeme poctivou prací a na play-off budeme připravení! Díky za odmakaný víkend!
60:00 Komentář hostujícího trenéra Martina Czeczotky: Dnešní zápas byl odehrány hodně dobře, i po dlouhé cestě jsme dokázali podat výborný výkon. První třetina podle představ, kde jsme si vytvořili náskok, ve druhé třetině jsme tempo udržovali a třetí třetinu jsme odehráli taktický, že jsme nedostali gól, ale mohli jsme přidat. Šance byly na větší porci gólu. Děkuji našim holkám za dobrý výkon. Děkuji soupeři za zápas.
59:59 Střely ve třetí třetině - Dobruška 10:14 Třinec.
59:15 Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
59:15 Zeisková z frustrace seká třineckou protihráčku a jde si odpočinout na dvě minuty.
59:00 Minuta do konce řve trenér Třince.
58:00 Poslední dvě minuty dnešního zápasu. Hráčky obou týmů na hřišti nechaly všechny své síly. Šťastnější cestu domů budou mít hráčky Třince.
56:59 Třinecká hráčka si teď osedlala domácí Zeiskovou.
55:25 Šíbrová trefuje tyč!
54:46 Svobodová vyráží maskou, teď se střídají nebezpečné akce na obou stranách.
54:18 Peterová trefuje tyč!
50:29 Franková teď hledala Martynkovou, ta ovšem skákavou střelu netrefuje a míček končí v rohu hřiště.
50:00 Do konce zápasu zbývá 10 minut a Třinec si kráčí za svým vítězstvím. Dobruška dnes bojuje co jim síly stačí, ale třinecké hráčky si vydobyly slušný náskok.
49:54 Remešová teď dvakrát hezky zablokovala šance Třince a pro Dobrušku to znamená klidné rozehrání.
47:32 Svobodová teď předvídala co Třinec vymyslí ze standartní situace a střelu z lehkostí kryje.
46:43 Peterové v samostatném úniku utíká balónek a ze slibné akce nic nebude.
46:00 Zdravotní služba je vždy ve střehu když ve hře vidí dobrušskou hráčku s číslem 27.
45:36 Svobodová teď chytá dvě dorážky a následně schytala i pár seker od útočnic Třince.
43:46 Svobodová vyráží střelu Skalíkové svou levou nohou.
43:00 Fanoušci se snaží vybudit dobrušské holky k lepším výkonům a skandují: 'Ještě není konec!'.
40:01 Buly pro Dobrušku, která hned hrozí útokem.
40:00 Střely po druhé třetině - Dobruška 7:11 Třinec.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:24 Zetková se po ostrém zákroku zvedá z palubovky. Zdravotník identifikoval tzn. 'koňár' přímo do pravého stehna.
38:10 Samostatný únik Vávrové končí v rukách brankářky.
35:26 GÓL FBC Dobruška! 3:7
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #27 Nikola Andršová, asistoval #6 Barbora Pavlová (3:7)
35:26 Vyražená střela Fingerové a následná dorážka Andršové znamená snížení náskoku Třince.
34:30 Dobruška se sice snaží střílet, ale chybí jim moment překvapení. Střela končí buď na dobře chytající Szwanczarové nebo na blokujících spoluhráčkách.
33:45 Vyloučen hráč #14 Petra Bieleszová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování florbalky
33:45 Třinec si dnes poprvé zkusí oslabení.
32:44 Přečíslení Třince končí na hrudi Svobodové.
31:12 První ubráněné oslabení pro Dobrušku.Andršová hned z trestné lavice spěchá do útoku.
29:54 Míček si hopsal sám na malém brankovišti. Svobodová se včas rozkoukala a míček chytá.
29:12 Vyloučen hráč #27 Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
29:12 Další dvouminutový faul ze strany Dobrušky.
28:55 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:7
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #32 Vladimíra Skalíková, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (2:7)
28:01 Vyloučen hráč #14 Vanesa Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
28:01 Bašové V. se přísné vyloučení vůbec nelíbí, prohodila s rozhodčím pár slov a může být ráda, že tu u nás neposedí déle.
26:18 Schovaná střela Zeiskové už padala do brány. Szwanczarová opět chytá.
25:40 Opět Zetková ukázala své rychlé ruce a předložila Gieckové krásnou přihrávku a ta měla za úkol už jen trefit odkrytou bránu.
25:39 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:6
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #19 Lucie Giecková, asistoval #44 Eliška Zetková (2:6)
24:36 Zdravotník Zelinger ukázal svůj šarm, odvádí Andršovou na střídačku a pospíchá pro kelen.
24:35 Andršová po špatném došlapu zůstává ležet na zemi.
23:35 Kajfoszová si proběhla celé hřiště překonala Svobodovou v bráně, ale trefuje pouze pravou tyč.
22:00 Dobruška po dvou minutách je zatím na hřišti lepší.
20:01 Buly nerozhodně a začíná nám druhá třetina.
20:00 Střely po první třetině - Dobruška 9:11 Třinec.
19:58 Poslední šanci si připisuje Dobruška po dlouhém náhozu od Remešové byla v šanci Andršová, která trefuje Szwanczarovou do těla a tím končí první třetina.
19:01 GÓL FBC Dobruška! 2:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #20 Jitka Fleglová (2:5)
19:01 V rychlém sledu vidíme 3 branky a skóre je 5:2 pro Třinec.
18:57 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:5
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #27 Jana Nogawczyková (1:5)
18:51 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:4
18:31 Bašová M. ukrajuje cenné vteřiny z přesilové hry Třince.
18:00 Třinec předvádí rychlé nahrávky, ale ta finální pro překonání brankářky Dobrušky ještě nepřišla.
17:12 Vyloučen hráč #6 Barbora Pavlová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
17:12 Třinec si zahraje přesilovou hru.
16:14 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #18 Natálie Kawuloková, asistoval #40 Adéla Šibrová (1:3)
15:32 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #27 Jana Nogawczyková, asistoval #28 Tereza Martynková (1:2)
15:32 Dobruška měla slibně obsazené hráčky Třince na celém hřišti. Bohužel pro ně přišel dlouhý nához, propadnutí obrany a Nogawczyková jednoduchou střelou překonává Svobodovou.
15:02 Rozhodčí pískají konec první části! Po ujasnění pravidel Dobruška sportovně vrací míček Třinci a uvidíme ještě 5 minut v první třetině.
14:25 Šikovné ruce Bieleszové, z akce nic většího nevzniklo.
13:12 Zápas má zatím rychlé tempo. Jedna akce střídá druhou jen zatím obou týmům chybí větší klid v koncovce.
12:03 Teď se pro změnu vyznamenala Svobodová na druhé straně.
10:46 Bašová M. trefuje přesně růžek Třinecké brány, Szwanczarová pohotově tuto střelu vyráží za bránu.
09:40 Fingerová je při chuti, opět poslala jedovatou střelu na bránu.
08:07 Dobruška ze slibné standartní situace nic netěží a vrací se do obranného postavení.
06:50 Kawuloková se snažila nasadit jesličky Remešové, to se jí nepovedlo a Dobruška jednoduše získává míček.
05:04 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (1:1)
04:45 Dobruška šla ve třech proti jedné obránkyni z Havířova, situace skončila v rukách Szwanczarové.
04:09 Fingerová opět před prázdnou bránou, míček bohužel vůbec netrefuje.
02:38 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #6 Barbora Pavlová bez asistence (1:0)
02:38 Dobruška hned po první střele vsítí gól. Situace byla nepřehledná a rozhodčí dlouho mezi sebou debatovali jestli gól uznají nebo ne.
01:52 Rozezněla se tyč za brankářskou Dobrušky. Třinec má zatím více ze hry.
00:57 Svobodová si připisuje první zákrok.
00:00 Úvodní buly pro hosty.