3:8
    Eva URBÁŠKOVÁ
    (Šobáňová)

Florbal Vsetín - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  3:8
branky: 32. Nikol Šobáňová, 48. Tereza Goláňová, 60. Eva Urbášková - 16. Tereza Lengálová, 20. Petra Drápalová, 24. Petra Ondráčková, 24. Monika Devetterová, 29. Monika Jahodová, 43. Petra Drápalová, 45. Monika Devetterová, 56. Petra Ondráčková; rozhodčí: Petr Galasovský - Tomáš Humeňanský; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 24 - Tereza Harčárová 26; po třetinách: 0:2, 1:3, 2:3
59:59 Komentář trenéra domácích: Nehodí se komentovat. Zasloužená výhra hostů. Děkuji rozhodčím, soupeři a divákům.
59:59 Komentář trenéra hostů: S třemi body jsme spokojení i přesto, že zápas neměl takovou úroveň. O to víc jsem rád, že holky udržel koncentraci a dodržují to na čem se domluvíme. Díky všem zúčastněným.
59:52 GÓL Florbal Vsetín! 3:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #6 Nikol Šobáňová (3:8)
59:05 Vyloučen hráč #7 Marika Marečková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:59 Vyloučen hráč #15 Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
55:17 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:8
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #28 Anna Balus (2:8)
52:25 Fantastický zákrok brankářky domácích
51:52 Vyloučen hráč #7 Marika Marečková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
50:36 Pěkná vychytávka brankářky domácích
48:28 Vyloučen hráč #6 Nikol Šobáňová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
47:43 GÓL Florbal Vsetín! 2:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #5 Tereza Goláňová, asistoval #24 Eva Urbášková (2:7)
47:43 Krásná spolupráce skončila gólem
45:25 Hra se přelévá napravo a nalevo
44:25 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 1:7
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #24 Monika Devetterová, asistoval #9 Monika Jahodová (1:7)
42:12 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 1:6
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #25 Veronika Martincová (1:6)
40:30 Domácí vyhráli buli, kombinuji na míčku
39:59 Střely po druhé třetině - 7:11
39:29 Hra se přelévá ze strany na stranu
35:40 Marná střela Strnadové
31:34 GÓL Florbal Vsetín! 1:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Nikol Šobáňová, asistoval #24 Eva Urbášková (1:5)
31:34 Krásná kombinace Urbáškové a Šobáňové, která končí gólem!!
28:13 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:5
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #9 Monika Jahodová, asistoval #3 Klára Jahodová (0:5)
26:02 Brankářka domácích chytla míček do rukou
23:50 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:4
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #24 Monika Devetterová, asistoval #6 Pavla Buráňová (0:4)
23:50 Hosté střelili šťastný gól od hlavy spoluhráčky, neúmyslně
23:33 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:3
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #12 Veronika Králová (0:3)
23:30 Sedláčková poslala za mantinel hostující hráčku na hraně faulu
22:43 Hosté ubránili, těžkou přesilovku domácích
21:57 Goláňová trefuje tyčku
20:34 Vyloučen hráč #3 Klára Jahodová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za vysoká florbalka
19:59 Střely po první třetině - 3:6
19:07 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:2
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #12 Veronika Králová (0:2)
19:07 Ištvánková neměla žádnou šanci, protože neměla dostatečný výhled, a host zvašují na 2:0
17:08 Fantastické dva zákroky Ištvánkové.
15:37 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 0:1
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #3 Klára Jahodová (0:1)
15:37 Skvělá střela Terezy Baranové, otevírá skóre
10:58 Marná střela hráčky 7. Aligotorky
10:38 Hra se přelévá ze strany na stranu
07:08 Domácí mají standartku
04:37 28. Aligartorky pokus o střelu
02:00 Domácí se snaží rozehrát ale moc se jim to nedaří
00:01 UVODNÍ BULI VYHRÁVAJÍ DOMÁCÍ