• 56 55:58
    4:7
    (Mieszek)

Florbal Exelsior Havířov - FBC Ossiko Třinec 4:7
branky: 22. Kristýna Pokorná, 33. Alexandra Hegingerová, 33. Hana Brůžková, 46. Karolína Šablaturová - 13. Sabina Zoubková, 15. Tereza Martynková, 25. Petra Bieleszová, 27. Zuzana Mieszek, 56. Adéla Šibrová, 56. Lucie Mišúnová, 56. Tereza Martynková; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 22 - Martina Szwanczarová 16; po třetinách: 0:2, 3:2, 1:3
60:00 Třetí část komentáře trenéra domácích: 'Zápas jsme sice prohráli, nicméně jsme ve hře plnili přesně ty věci, na kterých jsme v posledních týdnech pracovali a to pro nás považuju jako dílčí vítězství. Každá série jednou končí a radši prohrát teď, než v playoff. Nyní budeme dále makat a dělat všechno proto, abychom se s Třincem ještě letos v playoff potkali. Děkuji fantastickým divákům.'
60:00 Pokračování komentáře trenéra domácích: 'Mrzí mě spousta inkasovaných golů ze standardek, zejména u pátého golu, který byl rozhodující. Jinak hráčky chválím za brutální nasazení - vyjma posledních 5 minut. Je skvělé, že i proti takovém soupeři, jako je Třinec, se dokážeme dostat zpátky do zápasu.'
60:00 Komentář trenéra domácích Kozlíka: 'Dnes to byl zápas ve znamení sedmiček. Po 7 výhrách jsme prohráli, dostali jsme 7 golů a z původních 10 hráček nám zápas ve zdraví dohrálo jen 7 hráček. Ze začátku zápasu nás poznamenalo zranění z první minuty, kdy jsme museli všechno překopat. Zejména v druhé třetině jsme ale předváděli florbal, který umíme a který ukazujeme poslední 3 měsíce. V 3. třetině byl už soupeř lepší.'
60:00 Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: 'Dnes docela atletika, ve které mohly zvítězit oba týmy. Soupeř nám ze začátku dělal problémy dobrým napadáním. Nakonec jsme ale ukázali sílu a po stažení na 2 lajny zápas rozhodli 3 góly. Mrzí mě nešťastná zranění hráček Havířova, přeji ať to není nic vážného. Děkujeme za super zápas.'
60:00 Počet střel na bránu v 3. třetině: D-9, H-11
58:00 Poslední dvě minuty třetí třetiny a zřejmě i celého utkání.
57:01 Martynková v další velké šanci.
55:58 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:7
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #7 Zuzana Mieszek (4:7)
55:52 Další rychlá branka Třince, z toho už se domácí nevzpamatují.
55:46 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:6
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová bez asistence (4:6)
55:46 Mišunová v úniku do stejného rohu branky jako před chvílí Šibrová a Třinec odskakuje.
55:22 Tentokrát se za koleno drží domácí kapitánka Gawryšová a ani s ní to nevypadá dobře.
55:10 Kontrovat mohla opět Šablaturová, ovšem netrefuje přesně.
55:03 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:5
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (4:5)
55:03 ŠIbrová z trestného úderu vymetá horní roh branky a posílá Třinec znovu do vedení.
54:31 Skvělá Schoupalová před osamocenou hráčkou Třince.
53:37 Šibrová na vzdálenější tyč jen těsně míjí branku.
51:55 Šimonová ve velké šanci!
51:38 Timeout Florbal Exelsior Havířov
51:38 Napínavá bitva pokračuje oddechovým časem pro domácí.
50:01 Dočkáme se vítězného gólu nebo nám rozuzlení přinese až prodloužení? To nám ukáže poslední desetiminutovka.
48:40 Zápas nabírá obrátkách, bojuje se doslova o každý míček.
46:30 Míček zašlápnut za brankou Třince.
45:25 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #14 Karolína Šablaturová, asistoval #21 Vendula Šimonová (4:4)
45:25 Šablaturová pohotově doráží střelu Šimonové a v derby máme vyrovnáno!
44:51 Další zraněná hráčka domácích, vypadá to opět na koleno.
44:09 Ve velkém brankovišti se ve shrumáži dlouho hledal míček, nakonec jej hráčky Torpeda našly a dokázaly vyhodit.
42:15 Do dvou nebezpečných protiútoků se dostala i domácí kapitánka Gawryšová, která zle zatápěla hostující obraně.
41:20 Schoupalová chytá střelu Šibrové.
40:11 Vyloučen hráč #9 Hana Brůžková družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost
40:11 Nyní si vyzkouší přesilovku i hostující Třinec.
40:00 Počet střel na bránu v 2.třetině: D-6, H-11
39:22 Kawuloková vysoko nad.
38:11 Před Schoupalovou byla spousta nedočkavých hokeje, ta však míček dokázala zkrotit.
36:36 Šimonová se prosadila až před branku, míček ji však poskakoval a nedokázala jej zkrotit.
35:11 Dnešní utkání sleduje skvělých 133 diváků.
32:55 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #9 Hana Brůžková, asistoval #21 Vendula Šimonová (3:4)
32:55 Brůžková bleskově využívá přesilovou hru a domácí hráčky jsou na dostřel.
32:50 Vyloučen hráč #72 Tereza Mikulová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost
32:42 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #86 Tereza Dundálková (2:4)
32:42 Hegingerové backandový pokus končí v síti!
30:31 Další výborný zákrok Schoupalové z bezprostřední blízkosti.
29:10 Hráčky Třince jsou v těchto pasážích hry lepší a nepouští domácí hráčky na dostřel své branky.
28:05 Schoupalová vytahuje fantastický zákrok.
26:37 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:4
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #7 Zuzana Mieszek, asistoval #15 Sabina Zoubková (1:4)
26:37 Další branka v síti domácích znamená již tříbrankové vedení Ossika.
26:19 Hráčky Třince opět na míčku a rozehrávají další útok.
24:20 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová bez asistence (1:3)
24:20 V souboji hráček číslo 14 obrala hostující Bieleszová o míček Šablaturovou a nadvakrát protlačuje míček do brány.
21:35 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #11 Kristýna Pokorná, asistoval #14 Karolína Šablaturová (1:2)
21:34 Pokorná doráží z brankoviště do brány Třince a snižuje na 1:2.
21:10 Bieleszová trefuje tyč.
20:38 Šablaturová zkouší střelu, ale míček končí mimo hřiště.
20:01 Úvodní buly vyhrává domácí tým.
20:00 Počet střel na bránu 1. třetině: D-5, H-6
19:57 Poslední šance domácích v téhle třetině, rozehrávaly úder ze střední vzdálenosti, střele však chyběla přesnost.
18:11 Pokorná v další šanci, míček jen těsně míjí pravou tyč.
17:55 Pokorné gól neplatí, hůl byla příliš vysoko.
16:48 Na utkání si našli cestu i hráči mužského A týmu a vytváří utkání parádní kulisu.
14:41 GÓL FBC Ossiko Třinec! 0:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #22 Markéta Konderlová (0:2)
14:41 Nešťastný odraz v blízkosti domácího brankoviště končí v síti a hráčky Třince navyšují svůj náskok.
13:02 Gawryšové backhandový pokus vykopává Szwanczarová.
12:21 GÓL FBC Ossiko Třinec! 0:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #14 Petra Bieleszová (0:1)
12:21 Tentokrát už se Zoubková ve svém zakončení nemýlí a ze středu dokázala protlačit míček do domácí branky.
11:05 Dalekonosné nahozen Hrobařové sbírá Schoupalová přímo ze vzduchu a Třinec hraje v plném počtu.
09:39 Šablaturová v další nebezpečné příležitosti.
09:04 Vyloučen hráč #77 Pavla Kajfoszová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za zdržování hry
09:04 Domácí hráčky si zahrají úvodní přesilovku dnešníh utkání.
07:40 Šimonová v obrovské šanci, Szwanczarová se blýskla parádním zákrokem.
05:41 Šablaturové pokus kryje Szwanczarová.
04:38 Domácí budou po faulu na Šablaturovou rozehrávat z rohu v útočném pásmu.
03:35 Hostující Zoubková nedokázala uklidit míček do poloodkryté branky.
01:00 Hru nám přerušilo nepříjemné zranění domácí Nykodýmové.
00:01 Úvodní buly utkání pro hráčky Třince.