• 54 53:25
    4:9
    ()

TJ Turnov - SK BIVOJKY LITVÍNOV 4:9
branky: 1. Lucie Veselá, 8. Johana Fišerová, 19. Karolína Bittnerová, 41. Lucie Brabcová - 1. Karolína Slavíková, 10. Karolína Slavíková, 16. Vendula Bártová, 24. Laura Vytrhlíková, 42. Kristýna Střihavková, 46. Karolína Slavíková, 51. Jana Arazimová, 54. Monika Netušilová, 54. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Kateřina Brabcová 13, Denisa Plačková 3 - Tereza Soukupová 13; po třetinách: 3:3, 0:1, 1:5
60:00 Komentář trenéra domácích, Radima Kolomazníka: Litvínovské holky dnes předvedly kompaktnější výkon a vyhrály zaslouženě. Našim problémem bylo Litvínovské napadání naší rozehrávky. Také nám chybělo více štěstí v zakončení, které naopak soupeřkám dnes přálo více. Děkuji svému týmu za bojovnost a předvedenou hru. A Vadimovi za to, že se potkáváme odhadem déle než 15 let.
60:00 Komentář trenéra hostů Vadima Všetuly: Velmi cenné vítězství proti místním čamrdám. Tím nemyslím tu přílohu k masu ani vulgární oslovení kanálníka, ale chci pochválit rychlost turnovských žen. Čamrda alias vlček, či káča. Malé hřiště udělalo ze zápasu slušnou řežbu, ale my ukázali svou kvalitu. Super mač a příkladná bojovnost. Díky Radime, už ten florbal táhneme dost dlouho.
59:59 V dnešním zápase se již nic nestane. Střely ve 3. třetině: TJ Turnov - 5 SK Bivojky Litvínov - 11
59:00 Čeká nás poslední minuta dnešního zápasu.
58:48 Ovšem další střela hostujících hráček už šla nad.
58:13 První dva úspěšné zákroky Plačkové.
57:43 Fišerová nyní při snaze překazit litvínovskou rozehrávku málem skórovala.
56:22 Turnovské hráčky se ještě zkouší alespoň o snížení, bohužel ani to se jim nedaří.
54:53 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Denisa Plačková družstva TJ Turnov
54:53 Bohužel ne moc povedená premiéra pro mladou turnovskou gólmanku, pro kterou dnešní utkání končí a na jejím místě ji nahradí Plačková.
53:25 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:9
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (4:9)
53:25 Dva slepené góly zřejmě definitivně určují vítěze dnešního utkání.
53:17 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:8
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #68 Monika Netušilová, asistoval #16 Natálie Janouchová (4:8)
50:34 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:7
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #3 Jana Arazimová, asistoval #38 Vendula Bártová (4:7)
50:34 Tak tento gól si za rámeček Brabcová určitě nedá. Litvínov zvyšuje vedení již na 4:7.
48:28 Po chvilce se zvedá a odchází za potlesku z tribun po svých.
48:26 Klementová zůstává ležet u branky Brabcové a nevypadá to s ní vůbec dobře.
47:39 Obdobná přesilovka jako u Turnova, max jedna střela, jinak nic.
45:39 Vyloučen hráč #95 Lucie Veselá družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
45:39 Nevybíravý zákrok Veselé posílá hráčku Turnova na trestnou lavici.
45:35 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:6
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (4:6)
45:35 Slavíková kompletuje hattrick a to přízemní střelou z mezikruží, která zajela k pravé tyčce.
44:16 Vlková zkoušela své štěstí střelou od půlící čáry, byla ovšem zablokována.
42:55 Pár ztrát na obou stranách ubralo na tempu hry.
41:48 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #88 Kristýna Střihavková bez asistence (4:5)
41:48 Tento stav již bohužel neplatí. Střihavková posílá opět svůj tým do vedení.
40:51 GÓL TJ Turnov! 4:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #7 Lucie Brabcová, asistoval #95 Lucie Veselá (4:4)
40:51 Brabcová svým premiérovým gólem v 1. lize srovnává stav utkání!
40:01 Na buly opět úspěšná Bajerová.
39:59 Konec druhé části je tu. Střely: TJ Turnov - 7 SK Bivojky Litvínov - 6
39:42 L. Veselá z blízkosti jen do masky Soukupové.
38:42 Střela Fišerové jen do rohu hřiště.
37:30 Střela Vacíkové přímo do pupku Soukupové.
35:58 Litvínovské hráčky šly 3 na 2 avšak Klementová v obraně bezchybná.
34:15 Útok Litvínova překazilo sesterské duo Veselých.
33:48 Backhandový pokus Arazimové mimo.
33:24 Střela Netušilové těsně nad.
32:19 Nic se neděje, tudíž není co psát.
30:26 Za celou přesilovou hru jsme viděli jednu střelu, zbytek si Litvínov zkušeně pohlídal.
28:26 Vyloučen hráč #38 Vendula Bártová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
28:26 Sekera která byla slyšet široko daleko dává výhodu turnovským hráčkám v podobě přesilové hry.
28:06 Je to tyč, která zazvonila za zády Brabcové.
27:44 Standartní situace pro hostující hráčky v oblasti velkého brankoviště.
26:11 Střelu Vacíkové vyrazila bez problémů Soukupová.
24:33 A mohlo být znovu vyrovnáno. Po nahození Vlkové z rohu zůstal míček samovolně ležet na malém brankovišti. Ovšem žádná z domácích hráček se už k dorážce nedostala.
23:58 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #48 Andrea Sára Šulcová (3:4)
23:58 Bivojky jdou znovu do vedení!
23:06 Slibná standartní situace pro Turnov skončila přízemní střelou těsně vedle tyče.
22:51 Úspěšný blok Klementové.
21:43 Š. Veselá po přihrávce od sestry netrefila míček čistě.
21:23 Tempo zápasu by tomu ale zatím moc nenasvědčovalo.
20:23 1. třetina nám nabídla 6 branek, dočkáme se i v této podobné střelecké úspěšnosti?
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Bajerovou.
19:59 Střely v 1. třetině: TJ Turnov - 5 SK Bivojky Litvínov - 8
19:59 V této třetině se již nic nestane. Slyšeli jsme závěrečný hvizd od Marka Pohunka.
19:32 Blíží se konec třetiny a hra se opět uklidňuje.
18:19 GÓL TJ Turnov! 3:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #14 Karolína Bittnerová, asistoval #10 Kateřina Vacíková (3:3)
18:19 Po přihrávce Vacíkové se z brankoviště prosazuje Bittnerová.
17:05 Nebýt bloku Klementové, mohlo to být 4:2.
16:43 Ze zajímavé akce Vlkové nebylo nakonec vůbec nic.
15:36 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #38 Vendula Bártová, asistoval #6 Lucie Kopýtková (2:3)
15:36 Litvínov si bere vedení zpět na svou stranu.
15:05 Vznikl z ní leda tak protiútok hostujících hráček.
14:59 Zajímavá standartka pro Turnov.
13:35 Hra se uklidnila, ztrátu střídá ztráta.
12:28 Jednalo se o hráčku číslo 88. Naštěstí nic vážného.
12:27 Jedna z litvínovských hráček zůstává ležet na zemi. Martin zasahuje.
11:00 L. Veselá se nyní dobře vrátila a překazila útok litvínovským hráčkám.
10:11 A už mohla mít na kontě hattrick. Stačilo by lépe trefit míček.
09:07 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:2
09:07 A máme vyrovnáno. Slavíková přidává druhý gól v zápase.
07:48 A další velmi nadějná akce Turnova.
07:31 GÓL TJ Turnov! 2:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #6 Johana Fišerová, asistoval #95 Lucie Veselá (2:1)
07:31 Turnov se ujímá vedení!
06:58 Střelu Střihavkové chytá Brabcová.
05:49 Nadějný průnik Bajerové skončil na hrudi hostující brankářky.
04:43 Hru nám zpomalilo několik přerušení.
03:54 Mohli jsme vidět několik náhozů přes celé hřiště od obou týmů, které ovšem k ničemu nevedly.
02:35 Hra se nám po první velmi aktivní minutě uklidnila.
01:55 Míček mají na holi hráčky Litvínova.
00:54 Než jsem se nadechl k nějakému komentáři, skóre se již 2x měnilo.
00:53 GÓL TJ Turnov! 1:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #95 Lucie Veselá, asistoval #13 Šárka Veselá (1:1)
00:36 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #88 Kristýna Střihavková (0:1)
00:36 Hned první nenápadná akce Litvínova končí v síti.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hráčky Turnova.