• 60 59:10
    2
    Aneta KALIVODOVÁ

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal Ústí 10:3
branky: 19. Kristýna Vejvodová, 29. Anna Macháčková, 35. Nikola Bursová, 39. Aneta Nigrinová, 42. Nikola Bursová, 46. Aneta Nigrinová, 48. Kristýna Vejvodová, 53. Anna Macháčková, 55. Aneta Nigrinová, 56. Anna Macháčková - 18. Eliška Poláková, 20. Eliška Poláková, 58. Vendula Štolbová; rozhodčí: Daniel Fišer - Martin Pavlík; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 13 - Nikola Nová 20; po třetinách: 1:2, 3:0, 6:1
60:00 Vyjádření SKV, P. Doubek : Na úvod sezóny jsme odehráli utkání proti dobře připravenému týmu, s kterým jsme se poměrně natrápili. V druhé půlce utkání jsme zlepšili hru a konečně vstřelili pár branek. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostů: 'První utkání, nová zkušenost, 30 minut dobrých, byť s nedostatky, druhá polovina zápasu byla hlavně na morál. Děkujeme skvělým divákům za podporu a soupeři za zápas.'
60:00 Střely ve třetí třetině: SKV - 11, Ústí - 4. Střely celkem: SKV - 30, Ústí - 16.
59:47 Míček mají ale po většinu času teď domácí, takže se Ústí nemůže usadit na útočné polovině
59:10 Vyloučen hráč #67 Aneta Kalivodová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
59:10 Ústecké hráčky si vyzkouší ještě jednu přesilovku
58:48 Poláková zkoušela bekhendem, možná trošku ukvapeně
57:22 GÓL Florbal Ústí! 10:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Vendula Štolbová, asistoval #3 Lucie Špírková (10:3)
57:22 Štolbová protlačila míček u tyčky za Kuchyňkovou a snižuje na rozdíl sedmi branek
57:07 Poslední tři minutky třetí třetiny
55:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 10:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (10:2)
55:40 Kutnarová si taky připisuje třetí gól v jednom utkání a Vejvodová už má sedm bodů, což má někdo třeba za celou sezónu nebo dvě (ne, že bych o tom něco věděla, ehm...)
54:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #2 Aneta Nigrinová, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (9:2)
54:10 Dočkáme. Nigrinová kompletuje jako první po teda dost nepřehledné situaci před Novou, když míček poskakoval hlava nehlava v brankovišti
52:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #2 Aneta Nigrinová (8:2)
52:32 Máme zde pět adeptek na hattrick, 4 v SKV, Polákovou za Ústí. Dočkáme se?
52:15 Ústí bylo převážnou dobu po oddechovém času na útočné polovině. Kuchyňková ale nemusela zasahovat
51:07 Timeout Florbal Ústí
50:15 Žádná výraznější akce ani na jedné straně
47:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #24 Tereza Trunečková (7:2)
47:21 Vinohradská osmadvacítka přidává již pátý bod do své kanady
47:21 Vejvodová opět našla Nigrinovou. Zatím to hattrick není, ale ty dvě dneska řádí jak černý ruce :)
46:25 Snopová dobře přiběhla k Polákové, která už už pálila nikým nerušena na Kuchyňkovou
45:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:2
45:56 Vejvodová skvěle našla nabíhající si Nigrinovou!
44:14 Špírková si proti útočnicím SKV naložila moc, takže situaci musela řešit až Nová. Ta ale neomylně kazí další tutovku domácích
43:58 Vejvodová opět proti Nové, tentokráte ze strany
42:18 Vejvodová si hodila kličku na Novou moc daleko a neproměňuje tutovou šanci. Trunečková na polovině nevěřícně kouká
41:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #97 Dominika Kratochvílová (5:2)
41:29 Bursová splatila dluh za to, že si na stolku nechává nabíjet telefon :) dva góly slíbila, dva dává.
40:46 Nigrinová skvěle našla Vejvodovou. Proti té výborně zasahuje Nová
40:00 Střely ve druhé třetině: SKV - 11, Ústí - 5.
39:27 Kruberová ze strany, Nová má teď hodně práce
39:05 Bursová opět pálí, Nová vyráží
38:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
38:28 Ale teď už ano! Vejvodová připravila pro svou parťačku v útoku prázdnou branku a Nigrinová to jen pro sichr pověsila pod břevno
38:16 Nigrinová nádherně prošla přes obránkyni, akci ale bohužel nevyšperkovala gólem
37:47 Ústí v akci 3 na 2. Polákové ale v rozhodující chvilce sjel míček z čepele
36:55 Bursová vystihla rozehrávku Ústí a poslala do úniku Kalivodovou. Míček byl ale rychlejší, takže se nakonec nic neudálo
35:02 Kalivodová prověřila pozornost Nové, ta vyráží loktem
34:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (3:2)
34:21 Bursová pěkně umístěnou střelou do horní poloviny branky proměňuje i druhou přesilovku. Nová měla zakrytý výhled
33:46 Poláková zapomenuta za obranou SKV, Kuchyňková se moc nevzrušila a její střelu vyráží do rohu
33:39 Vejvodová pálí mimo
32:58 Nová vyhodila míček Bursové přímo na čepel. Tu to samotnou překvapilo, takže se skóre nemění
32:25 Vyloučen hráč #10 Vendula Štolbová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
32:09 Nigrinová vybojovala faul, Vejvodová netrefila míček, Kuchyňková rozčilená na střídačce a SKV stále v pěti :)
31:40 Kuchyňková viděla střelu Kociánové a kryje
31:20 Ústecké hráčky vysunuly obranu, Vinohrady mají problém se dostat ze své obranné poloviny
30:19 Kutnarová v dobré šanci. Míček ale netrefila ideálně
28:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
28:22 A nyní se již Vinohrady mohou radovat. Kutnarová ve spolupráci s Nigrinovou proměňuje přesilovku a stav je tak opět nerozhodný
28:05 Na vršku obranné formace dobře pracuje Neumanová. I tak ale Trunečková vyslala nebezpečnou střelu na Novou, která si připsala hned dva zákroky v rychlém sledu
27:37 Vyloučen hráč #85 Kateřina Šímová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
27:28 Vejvodová vybojovala míček a také faul. SKV si zahraje přesilovku
26:28 Poláková už slavila hattrick, bohužel ji její radost překazila spoluhráčka Štolbová, která dle gestikulace sudích stála v malém brankovišti
25:28 Střelu Kročákové Kuchyňková dobře viděla a neměla problém ji chytit
24:32 Trunečková přišla o míček jen za cenu faulu, domácí tak mohou opět založit postupný útok
24:03 Cukrová se stihla dobře vrátit a vložit hůl do nahrávky na střed
23:15 Bursová posílá pěknou střelu na vzdálenou tyč, bohužel míček končí v rohu
22:55 Ozývají se fanoušci hostujícího celku
21:35 Ústecké hráčky na útočné polovině
20:28 Kociánová pálí od domácí střídačky, Trunečková dobře blokuje
20:00 Střely v první třetině: SKV - 8, Ústí - 7.
19:42 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #85 Kateřina Šímová (1:2)
19:42 Což se jim rozhodně vyplácí. Poláková nikým nerušena vyběhla do středu a další střelou k tyčce posílá opět hosty do vedení
19:25 Ústecké hráčky již téměř minutu hrají bez gólmanky při signalizovaném vyloučení Vinohrad
18:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #27 Nikola Bursová (1:1)
18:29 Vinohrady rozehrávaly z rohu, Vejvodová srovnává střelou z výběhu
18:26 Chlebcová střílí do bloku
17:13 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #10 Vendula Štolbová (0:1)
17:13 Štolbová se nenechala obrat ani od třech protihráček a posléze posouvala k mantinelu na Polákovou. Ta střelou umístěnou přesně na vzdálenou tyč otevírá skóre
16:27 Vejvodová dobře zaklekla proti střele Polákové
16:03 Poláková se s Trunečkovou vzájemně obrala asi třikrát o balonek
15:05 Neumanová v brankovišti hlídána, Kuchyňková nemusela zasahovat
14:35 Kuchyňková si připsala zásah pravačkou a s druhým zákrokem jí pomohla tyčka branky. Stále hrajeme bez gólů
13:40 Kruberová vybojovala balon a poslala do úniku Kalivodovou. Ta zatáhla míček za branku hostů a pošetřila pár vteřin
13:23 Vyloučen hráč #45 Anna Macháčková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
12:46 Nigrinová s Vejvodovou 2 na 1, první zmiňovaná to vzala na sebe. Nová si připisuje další úspěšný zákrok
12:30 Bursová mířila na bližší, Nová vyráží
11:37 Ve velké šanci na druhé straně Poláková, Kuchyňková byla pozorná
10:33 Kratochvílová dokončovala práci Nigrinové, Nové sice míček proklouzl po zemi pod rukou, neměl ale dostatečnou rychlost, aby překonal posledních pár centimetrů za brankovou čáru
10:01 Snopková se snažila střílet u otočky, byla ale dobře bráněna Janurovou
08:40 Střela Chlebcové přeletěla branku, zůstala ale ve hřišti, takže SKV může dále útočit
07:48 Míček poskakuje v brankovišti před Novou, nikdo se ne a ne trefit tím správným směrem
07:04 Zatím nepřišla žádná výraznější akce
05:10 Nigrinová předkládala Snopové do úplně prázdné branky, stačilo jen správně šťouchnout. Míček se ale odráží od tyčky mimo
03:02 Kročáková předvedla pěkné sólo přes celé hřiště, střela jí však moc nesedla a Kuchyňková tak mohla poslat do šance Vejvodovou, která ale míří nepřesně
02:03 Nigrinová pálí těsně mimo
01:35 SKV zaspalo rozehrávku hostů u od střídačky, před Kuchyňkovou byla úplně samotná Štolbová. Skóre se však ještě nemění
01:22 Hráčky Ústí začínají s vytaženou obranou
00:07 Úvodní buly vyhrála Vejvodová, Vinohrady se tak ujímají míčku