2:7
    Lucie KOPÝTKOVÁ
    (Rumlová)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Prague Tigers Nehvizdy 2:7
branky: 8. Karolína Slavíková, 58. Lucie Kopýtková - 4. Gabriela Lálová, 8. Kateřina Hamplová, 12. Mariia Zimina, 16. Eliška Dvořáková, 33. Kateřina Hamplová, 40. Eliška Dvořáková, 48. Lucie Kašparová; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 26 - Martina Pilšáková 28; po třetinách: 1:4, 0:2, 1:1
60:00 Komentář trenéra hostí (p. Vladimír Jambor): Jsem rád, že severské turné máme za sebou. Padla na nás z toho pěkná deprese. První třetina kvalitní, poté bída, zmar a utrpení. V tomto mikrocyklu tréninkový proces nebyl ideální. Do neděle se musíme zlepšit. Děkujeme pořadatelům za pěkný servis.
60:00 Komentář trenéra domácích (p. Vadim Všetula): V první třetině jsme měli asi tryznu za Káju Gotta, protože naše barva dresů a i výkon tomu napovídal. Nepochopitelné. To nás stálo zápas a i neuvěřitelná impotence v zakončení. Soupeř dal 5 gólů z ničeho a my nedali ani tři prázdné brány. Je to velké ponaučení do dalších dnů. Díky za zápas.
60:00 Střely ve třetí části Bivojky 11 Tigers 10
57:39 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:7
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #6 Lucie Kopýtková, asistoval #63 Anna Rumlová (2:7)
57:39 Bivojky konečně prolomují Pilšákovou
57:17 Těžký pád Junkové
57:00 Slavíková posílá přihrávku Vytrhlíkové z poza brány a ta zkouší zakončovat
54:10 Neskutečná šance Janouchové po příhrávce od Rumlové ale Pilšáková si tam lehá
53:09 Ve hře se neděje zatím vyhroceného a je to v klidu
51:11 Neustálé vyvíjený tlak na Bivojky
49:50 Tigers neustálé tlačí na Litvínovské hráčky
48:15 Litvínov má poměrně dost šancí na gól ale bez proměnění
47:24 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:7
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #90 Lucie Kašparová, asistoval #40 Tereza Sládková (1:7)
45:50 Svobodová Lenka střílela na pražskou brankou ale do boční sítě
43:50 Slavíková hazí backhandem střelu před soupeřovo golmanku ale ta je bez dorážky
41:57 Janouchová vystrkuje Strašíkovou pryč ze hřiště
41:00 Tigers se snaží i přes to že jsou v oslabení tlačit na Litvínovské holky
40:35 To se nám to tu rozjelo hned na začátek
40:14 Vyloučen hráč #8 Kristýna Balcárková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
40:01 Úvodní buly vyhrála Praha
40:00 Střely ve druhé části Bivojky 8 Tigers 13
39:22 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #3 Gabriela Junková (1:6)
39:22 Dvořáková nehezky doráží přes Soukupovou
39:10 Hra zatím není nijak extra vyhrocená
37:20 Rumlová nadhazuje Prosné míček před bránu ale o kus vedle
36:47 Bivojky se snaží založit postupný útok ale Tigers pečlivě bráni a proto je těžké se dostat do šance
33:10 Soukupová chytá těžké dorážky od protihráček
32:10 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #6 Kateřina Hamplová, asistoval #47 Martina Lamblová (1:5)
32:10 Hamplová ani na chvíli nezahálela a chopila se šance na gól
31:34 Pražandy v oslabení nedávají Litvínovským holkám nic zadarmo
30:21 Vyloučen hráč #3 Gabriela Junková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
30:05 Litvínovské hráčky na nic nečekají a po standardtce soupeřek hned nabíhají
28:49 Vyloučen hráč #12 Mariia Zimina družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za blokování florbalky
28:20 Vytrhlíková běží samotná na Pilšákovou ale ta na nic nečeká a míček čape
27:40 Junková zkoušela prostřelit z půlky Soukupovou ale ta míček v pohodě vidí
25:50 Pilšáková posílá dlouhým výhozem příhru spoluhráčkám a ty zkouší kombinovat ale bez zakončení
25:00 Vytrhlíková zkoušela střílet ze standardtky ale před soupeřovou golmankou nikdo nestál a proto míček vidí a lape
15:25 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:4
15:20 Slavíková v úniku hledala Střihavkovou a následně jí posílala příhru ale ta byla zblokovaná pražskou obranou
14:50 Prokšanová měla šanci střílet přimák na Soukupovou ale ujíždí jí míček
11:55 Měli jsme tu málem vlastní gól po doklepu Vytrhlíkové
11:17 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #12 Mariia Zimina, asistoval #55 Lucie Köhlerová (1:3)
10:30 Janouchová s Rumlovou nestačili na Pražskou obranu
09:40 Kašparová zkoušela zdolat Soukupovou jenže ta míček na pohodu chytá
07:28 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #6 Kateřina Hamplová bez asistence (1:2)
07:28 Krásný doklep Slavíkové
07:27 Hamplové stav hned obrací únikem na Litvínovskou branku a prostřeluje Soukupovou
07:24 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #88 Kristýna Střihavková (1:1)
06:15 Praha měla standardku na straně Litvínova ale střela na Soukupovou byla zblokovaná
06:05 Janouchová poslala Rumlové krásnou přihrávku která poté chtěla zakončovat ale vedle brány
04:48 Střihavková chtěla jít samotná únik ale ujelo jí to a balónku se zmocnila protihráčka
03:01 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #20 Gabriela Lálová, asistoval #19 Nikola Červená (0:1)
03:00 Tak jedeme zase s časomírou
02:48 Zatím se hra drží na straně Litvínova
00:10 Zápas nám začal dost luxusně, protože hned na začátku vypadla časomíra tak jedem na stopky
00:01 Úvodní buly vyhrála Praha