8:1
    Eliška MRÁZKOVÁ
    (Horáková)

Florbalová akademie MB - TJ Turnov 8:1
branky: 5. Hana Kopuletá, 13. Kristýna Sobotková, 20. Kateřina Kvapilová, 32. Tereza Kabátová, 44. Kateřina Kvapilová, 49. Eliška Horáková, 57. Kateřina Kvapilová, 58. Eliška Mrázková - 13. Lucie Brabcová; rozhodčí: Jakub Tázler - Jan Paleček; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Marie Topolová 17 - Denisa Plačková 16; po třetinách: 3:1, 1:0, 4:0
60:00 Komentář trenéra domácích: Podle rozhodčích jeden z nejrychleji odehraných zápasů v historii 1. ligy žen. S tímto tvrzením musíme souhlasit a poděkovat soupeři za fér zápas a popřát klidnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů:s komentářem trenéra soupeřek souhlasím. Jen dodám, že jsme dnes se soupeřkami dokázali hrát vyrovnaně jen polovinu utkání. Máme stále na čem pracovat. Děkujeme soupeřkám za utkání.
60:00 Střely na bránu: domácí 5, hosté 4.
57:25 GÓL Florbalová akademie MB! 8:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #40 Eliška Mrázková, asistoval #85 Eliška Horáková (8:1)
56:00 GÓL Florbalová akademie MB! 7:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Kateřina Kvapilová, asistoval #37 Michaela Fellerová (7:1)
55:20 Téměř golová šance pro hostující tým, bohužel bez úspěšného zakončení.
51:20 Golmanka domácích si připisuje další úspěšný zákrok.
48:49 GÓL Florbalová akademie MB! 6:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #32 Petra Beránková (6:1)
48:01 Vyloučen hráč #14 Karolína Bittnerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
44:44 Domácí stupňují tlak na bránu soupeřek, golmanku se jim nedaří prostřelit.
43:44 GÓL Florbalová akademie MB! 5:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Kateřina Kvapilová, asistoval #34 Kristýna Sobotková (5:1)
40:00 Střely na bránu: domácí 8, hosté 8
39:40 Hostující tým úspěšně odráží jeden útok za druhým...
31:15 GÓL Florbalová akademie MB! 4:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #18 Tereza Kabátová, asistoval #85 Eliška Horáková (4:1)
28:04 Zase jedna promarněná šance domacích...
25:28 Přestože byl hostujívcí tým během přesilovky neustále na balonku, vstřelit gol se nepodařilo.
23:07 Vyloučen hráč #36 Kristýna Viktorová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
22:34 Oba týmy střídavě prověřují umění golmanek, zatím bez úspěchu.
20:00 Střely na bránu:domácí 8, hosté 8.
20:00 Střely na bránu: domácí 11, hosté 6.
19:29 GÓL Florbalová akademie MB! 3:1
15:48 Hostující golmanku zachránila před dalším golem nastřelená tyčka, domácí zvyšují tlak na bránu soupeře.
12:44 GÓL TJ Turnov! 2:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #7 Lucie Brabcová, asistoval #14 Karolína Bittnerová (2:1)
12:06 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #34 Kristýna Sobotková, asistoval #36 Kristýna Viktorová (2:0)
09:46 Domácí opakovaně útočí, další gol prozatím nepadl.
07:28 Hosté útočí, golmanka domácích úspěšně zasahuje.
04:10 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #15 Hana Kopuletá, asistoval #4 Kristýna Bauerová (1:0)
00:00 Střely na bránu: domácí 11, hosté 6.
00:00 Omlouváme se za zpoždění zápasu. Bylo způsobeno výpadkem proudu v hale. Děkujeme za pochopení.